Ivorský lesík - Kočovníci
Ivorský lesík - Kočovníci
Někteří kočovníci (včetně trenérky Maryky) běhají po celé lokaci a zabíjejí jezevce. Je pravda, že by mohli být na lovu pro maso popřípadě kvůli přivýdělku za kůže ale mám tak nějak tucha, že tam někde bude chybička. Pokud je to tak úmyslně tak se omlouvám.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: Ivorský lesík - Kočovníci
Já bych to nechal. Takové anomálie jsou zajímavé.
Re: Ivorský lesík - Kočovníci
No minimálně bych z toho vyjmul učitele, protože co sem koukal tak některým ti jezevci dávají docela zabrat (občas jdou dva proti skupince jezevců ale pokud je sám tak klidně i sám proti třem) a pochybuji co se týče spokojenosti některých hráčů jakmile zjistí, že jim někdo v 14:05 zabil NPC učiteleklobouk wrote:Já bych to nechal. Takové anomálie jsou zajímavé.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: Ivorský lesík - Kočovníci
Já to beru zpět. Je to divný. Kombinace útěků (fear) a pronásledování způsobí, že se fakt rozutečou po celé lokaci. Testoval jsem u dřevorubců chování, nalákal k nim jezevce z vedlejší lokace, oni ho zabili a pak se rozběhli přes půl lokace k nejbližším roháčům, aniž by je viděli. Naštěstí pathfinding nezafungoval a přes překážky tam ani jeden dřevoblbec nedoběhl, což jim zachránilo život.
Na druhou stranu obětovat kvůli tomu funkčnost AI není žádoucí.
Na druhou stranu obětovat kvůli tomu funkčnost AI není žádoucí.
Re: Ivorský lesík - Kočovníci
Tak už vím, proč jsem si nemohl najít Mariku na učení...tak předci PC
No lákejte si moby kam chcete, jen z toho vyjměte prosím učitele. Fakt je to nepříjemné, čekat, až se respawnou ... po restartu.
No lákejte si moby kam chcete, jen z toho vyjměte prosím učitele. Fakt je to nepříjemné, čekat, až se respawnou ... po restartu.
"Vstupuji, když odcházím, já dobrodruh sám.
Nejsem maskou, kterou nosím ... však tváří v tvář stávám se jí ..."
Nejsem maskou, kterou nosím ... však tváří v tvář stávám se jí ..."
Re: Ivorský lesík - Kočovníci
Teď mě napadlo, jak to asi probíhá: postava projde lokací, jezevci od ní zbaběle odbíhají, doběhnou na dohled kočovníkům, ti nebožáka zabijou a díky AI začnou pobíhat po lokaci a zabíjet ostatní.