VYŘEŠENO: Ztráta zbroje

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

VYŘEŠENO: Ztráta zbroje

Post by Infra »

V 1.00 padl server a já měl tu smůlu, že jsem stál u barvíře a přešíval zbroj, bylo by možné ji nahradit?
Nebyla zrovna levná.

Edit: Postava Valgloth Zau'ndar, screen zbroje naštěstí mám.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
cyco
Nováček
Posts: 11
Joined: 17:28 25. Sep 2011

Re: Ztráta zbroje

Post by cyco »

Ten samý problém s rozdílem, že mé postavě (Gurkark) zmizel plášť.
Screen mohu dodat.

Je ho možné nahradit prosím?
Díky.
Gurkark
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: Ztráta zbroje

Post by klobouk »

Nápad: co udělat jednoduchý db log upravovaných předmětů? Aby měl DM přehled. Ale jen pokud to k něčemu bude.

Při započetí úpravy u barvíře uložit řádek s infem (id | timestamp | tailorname | account | pcname | itemname | (itemvalue) ), při zaplacení ho zase smazat. Když to mezitím spadne, zůstane v db.

/dm příkazy na: zobrazení komplet logu a na smazání řádku.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Ztráta zbroje

Post by Shaman88 »

klobouk wrote:Nápad: co udělat jednoduchý db log upravovaných předmětů? Aby měl DM přehled. Ale jen pokud to k něčemu bude.

Při započetí úpravy u barvíře uložit řádek s infem (id | timestamp | tailorname | account | pcname | itemname | (itemvalue) ), při zaplacení ho zase smazat. Když to mezitím spadne, zůstane v db.

/dm příkazy na: zobrazení komplet logu a na smazání řádku.
To už můžeš rovnou napsat ne?
A bez otravování DM... aby to ty itemy rovnou hráčům vracelo...

A třeba dost obecně na to aby šlo použít kdekoli kde manipuluje s předměty. Třeba pro craft...
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: Ztráta zbroje

Post by klobouk »

Kjo.
Locked