V 1.00 padl server a já měl tu smůlu, že jsem stál u barvíře a přešíval zbroj, bylo by možné ji nahradit?
Nebyla zrovna levná.
Edit: Postava Valgloth Zau'ndar, screen zbroje naštěstí mám.
VYŘEŠENO: Ztráta zbroje
VYŘEŠENO: Ztráta zbroje
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Ztráta zbroje
Ten samý problém s rozdílem, že mé postavě (Gurkark) zmizel plášť.
Screen mohu dodat.
Je ho možné nahradit prosím?
Díky.
Screen mohu dodat.
Je ho možné nahradit prosím?
Díky.
Gurkark
Re: Ztráta zbroje
Nápad: co udělat jednoduchý db log upravovaných předmětů? Aby měl DM přehled. Ale jen pokud to k něčemu bude.
Při započetí úpravy u barvíře uložit řádek s infem (id | timestamp | tailorname | account | pcname | itemname | (itemvalue) ), při zaplacení ho zase smazat. Když to mezitím spadne, zůstane v db.
/dm příkazy na: zobrazení komplet logu a na smazání řádku.
Při započetí úpravy u barvíře uložit řádek s infem (id | timestamp | tailorname | account | pcname | itemname | (itemvalue) ), při zaplacení ho zase smazat. Když to mezitím spadne, zůstane v db.
/dm příkazy na: zobrazení komplet logu a na smazání řádku.
Re: Ztráta zbroje
To už můžeš rovnou napsat ne?klobouk wrote:Nápad: co udělat jednoduchý db log upravovaných předmětů? Aby měl DM přehled. Ale jen pokud to k něčemu bude.
Při započetí úpravy u barvíře uložit řádek s infem (id | timestamp | tailorname | account | pcname | itemname | (itemvalue) ), při zaplacení ho zase smazat. Když to mezitím spadne, zůstane v db.
/dm příkazy na: zobrazení komplet logu a na smazání řádku.
A bez otravování DM... aby to ty itemy rovnou hráčům vracelo...
A třeba dost obecně na to aby šlo použít kdekoli kde manipuluje s předměty. Třeba pro craft...