Poděkování

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

Sven
Nováček
Posts: 18
Joined: 12:24 08. May 2007
Location: Pardubice

starship troopers

Post by Sven »

chci podekovat jednomu gm za to ze v jeskyni brouku jsem se citil jak jeden z marinaku hvezdne pechoty i se zaverecnym atomovym granatem!
WKing
Nováček
Posts: 28
Joined: 17:07 27. Apr 2007
Location: Plzen

Re: starship troopers

Post by WKing »

Takze koncim. Sice to nejakym charismatickym, egem napumpovanym chlapikum nedoslo, ale ja kdyz neco reknu, tak si za tim stojim.

Chtel bych podekovat vsem s kym sem hral a bavil sem se. Takze to je: Sylmael, Theolas, Matlafousek, Krata, Kiri, Pajky, Balian...vlastne vsichni, co me znaji tak nejak do hloubky, jsou skvely lidi. Moc diky.
Rad si vzpomenu na zbesilou vypravu s Jakobem do pouste. Na Wilika jak se svymi statecnymi prateli branil Doubkov. Na vypravu trpasliku za slavou a cti. Na tichou akci ve skretim tabore...byla to vsechno parada.
Diky Thalii za skvelej prvni rok co jsem ji hral. Jinak uz o ni nechci ani slyset!
Jestli jsem na nekoho zapomnel, tak dotycnym napisu osobne. Na pratele se totiz nezapomina.

Na zaver takovy maly citatek. Doufam, ze se v tom nekdo pozna a nasere ho to.

"Dohadovat se na foru je jako hrat soutez retardu. I kdyz vyhrajete, furt jste retardi." - Pavel Dobrovský

Sbohem.
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

@WKing : You will always stay in my memories...

Image
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Post by Krata »

Dalsi dobrej hrac konci, budes tady chybet.. toulky trpasliku bez tebe neni to pravy :wink: doufam ze se jeste ukazes

Edit: Flamy na forum se snazim nebrat moc vazne, snazim se tohle vsechno brat s humerem a moc si s tim nelamat halvu.. je skoda ze kvuli hadce na forum odchazej hraci, i kdyz to sou nekdy i nesmyslný hádky
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Anurin
Poutník
Posts: 83
Joined: 10:40 20. May 2007

Re: starship troopers

Post by Anurin »

WKing wrote:Takze koncim. Sice to nejakym charismatickym, egem napumpovanym chlapikum nedoslo, ale ja kdyz neco reknu, tak si za tim stojim.

Chtel bych podekovat vsem s kym sem hral a bavil sem se. Takze to je: Sylmael, Theolas, Matlafousek, Krata, Kiri, Pajky, Balian...vlastne vsichni, co me znaji tak nejak do hloubky, jsou skvely lidi. Moc diky.
Rad si vzpomenu na zbesilou vypravu s Jakobem do pouste. Na Wilika jak se svymi statecnymi prateli branil Doubkov. Na vypravu trpasliku za slavou a cti. Na tichou akci ve skretim tabore...byla to vsechno parada.
Diky Thalii za skvelej prvni rok co jsem ji hral. Jinak uz o ni nechci ani slyset!
Jestli jsem na nekoho zapomnel, tak dotycnym napisu osobne. Na pratele se totiz nezapomina.

Na zaver takovy maly citatek. Doufam, ze se v tom nekdo pozna a nasere ho to.

"Dohadovat se na foru je jako hrat soutez retardu. I kdyz vyhrajete, furt jste retardi." - Pavel Dobrovský

Sbohem.
*kroutí nechápavě hlavou* je ti víc jak 18? jestli ano, víš sám nejlépe co děláš a jistě máš dost rozumu, jen nechápu proč se tak urážíš.... a citát na závěr


,,Ten kdo je pod moji úrovní mě neurazí a ten kdo je nad moji úrovní to nepotřebuje´´ ..... zkus si to ještě rozmyslet.... urazil ses zbytečně, jen proto žes něco pochopil jinak než bylo míněno... :roll:
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

:cry: :cry: :cry: proc konci vsici hraci s kteryma jsem zacinala :cry: :cry: budes mi chybet stejne jako wilik , jakob , relak jon a dalsi postavicky ktery si uz nepamatuju

hmm nevim kdo to rekl ale ridim se tim : ,, pratele jsou andele,kteri Te zvednou kdyz se kruidla zlomi!" - Pájky
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

chtela bych podekovat Loreleimovi(ci jaks e to pise)za vcerejsu super ukol.Fakt moc prijemne zkrasleni hry.sbad se ty jrysi zniva neprokousou :twisted:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Lorelei
Měšťan
Posts: 191
Joined: 20:02 28. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Lorelei »

Pajule wrote:chtela bych podekovat Loreleimovi(ci jaks e to pise)za vcerejsu super ukol.Fakt moc prijemne zkrasleni hry.sbad se ty jrysi zniva neprokousou :twisted:
Lorelei .. a díky moc i tobě hrala si moc pekně
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Diky za dnesek - po 3 dnech uz jsem mel dojem, ze jediny rozhovor je tu mozny pres tell. ;) Takze specialne Greylon, Najiv a jedna sympaticky sycici lucistnice se zranenou -ale peclive masirovanou - nozkou (jmeno neuvedu, at ji nezhorsim povest). :D
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

Lorelei wrote:
Pajule wrote:chtela bych podekovat Loreleimovi(ci jaks e to pise)za vcerejsu super ukol.Fakt moc prijemne zkrasleni hry.sbad se ty jrysi zniva neprokousou :twisted:
Lorelei .. a díky moc i tobě hrala si moc pekně
:oops: ot o poseti :) *uculuje se*
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

Asi to bude znít trošku divně :roll: , ale za "zlouše" bych chtěla poděkovat paladinovi... Po dlouhé době opět krasně zahrané přepadení ! Vím , že si neměl moc šancí ... , ale i přesto si potěšil duši zloušky krásnou RP hrou ! :wink: Hraj prosím takhle dál ...
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

Uh, no tak ja sem tuhle sekci dlouno neprojizdel, takze je to krapet uz asi mimo ,ale musim sem napsat, neda mi to.....
Do ted sem si myslel, ze se to prechodi, ale asi ne. Hodne se za ten rok zmenilo. Hodne super kamaradu a hracu odeslo. To ze uz i WKing se sbalil mi opravdu mrzi. Nikdy nezapomenu na malinkatyho wilika s kterym sem v pocatcich dost chodil. Takze hodne zdaru v jinych svetech vcetne toho realnyho.....jo a kamo, nejhorsi je zhrzena laska :?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

No, diky osazenstvu v Ivory dnes vecer (cca 21:50): trpos, par elfku, neznama zenstina s ruzi, novi branci ivorske domobrany + Najiv (samozrejme :D ).
Nejak mi padlo pripojeni a ac se dostanu na jakykoli zahranicni server, tak thalie mi vyhodi "time out". Takze jsem se nebyl schopen dostat zpet do hry.
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Post by Žorž »

Taky, obzvlášť díky dvěma ochotníkům, kteří dali Najívovi novou naději. :)

A ad pád: Liu to má v pohodě, ten si leží v teplíčku u Krkovičky, ale nás to vyhodilo uprostřed šarvátky a následného léčebného procesu. :) Snad se to brzo znovunahodí, moc dlouho čekat nemůžu.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Žorž wrote:Taky, obzvlášť díky dvěma ochotníkům, kteří dali Najívovi novou naději. :)
Tsss - a skoro placenemu verbirovi ani nepodekuje... :)
Žorž wrote:A ad pád: Liu to má v pohodě, ten si leží v teplíčku u Krkovičky, ale nás to vyhodilo uprostřed šarvátky...
No, tak nevim - Liu se zrovna skorpil s nejakym spidlatym uchem. Nevim zda by u zlobru nebylo vic bezpecno. :)
A jinak jsem pochopil ze to nepadlo jenom me - dik za zpravu. Nejak me mate stranka thalie, podle ktereho je server zaplnen hraci.
Post Reply