Poděkování
starship troopers
chci podekovat jednomu gm za to ze v jeskyni brouku jsem se citil jak jeden z marinaku hvezdne pechoty i se zaverecnym atomovym granatem!
Re: starship troopers
Takze koncim. Sice to nejakym charismatickym, egem napumpovanym chlapikum nedoslo, ale ja kdyz neco reknu, tak si za tim stojim.
Chtel bych podekovat vsem s kym sem hral a bavil sem se. Takze to je: Sylmael, Theolas, Matlafousek, Krata, Kiri, Pajky, Balian...vlastne vsichni, co me znaji tak nejak do hloubky, jsou skvely lidi. Moc diky.
Rad si vzpomenu na zbesilou vypravu s Jakobem do pouste. Na Wilika jak se svymi statecnymi prateli branil Doubkov. Na vypravu trpasliku za slavou a cti. Na tichou akci ve skretim tabore...byla to vsechno parada.
Diky Thalii za skvelej prvni rok co jsem ji hral. Jinak uz o ni nechci ani slyset!
Jestli jsem na nekoho zapomnel, tak dotycnym napisu osobne. Na pratele se totiz nezapomina.
Na zaver takovy maly citatek. Doufam, ze se v tom nekdo pozna a nasere ho to.
"Dohadovat se na foru je jako hrat soutez retardu. I kdyz vyhrajete, furt jste retardi." - Pavel Dobrovský
Sbohem.
Chtel bych podekovat vsem s kym sem hral a bavil sem se. Takze to je: Sylmael, Theolas, Matlafousek, Krata, Kiri, Pajky, Balian...vlastne vsichni, co me znaji tak nejak do hloubky, jsou skvely lidi. Moc diky.
Rad si vzpomenu na zbesilou vypravu s Jakobem do pouste. Na Wilika jak se svymi statecnymi prateli branil Doubkov. Na vypravu trpasliku za slavou a cti. Na tichou akci ve skretim tabore...byla to vsechno parada.
Diky Thalii za skvelej prvni rok co jsem ji hral. Jinak uz o ni nechci ani slyset!
Jestli jsem na nekoho zapomnel, tak dotycnym napisu osobne. Na pratele se totiz nezapomina.
Na zaver takovy maly citatek. Doufam, ze se v tom nekdo pozna a nasere ho to.
"Dohadovat se na foru je jako hrat soutez retardu. I kdyz vyhrajete, furt jste retardi." - Pavel Dobrovský
Sbohem.
Dalsi dobrej hrac konci, budes tady chybet.. toulky trpasliku bez tebe neni to pravy
doufam ze se jeste ukazes
Edit: Flamy na forum se snazim nebrat moc vazne, snazim se tohle vsechno brat s humerem a moc si s tim nelamat halvu.. je skoda ze kvuli hadce na forum odchazej hraci, i kdyz to sou nekdy i nesmyslný hádky
Edit: Flamy na forum se snazim nebrat moc vazne, snazim se tohle vsechno brat s humerem a moc si s tim nelamat halvu.. je skoda ze kvuli hadce na forum odchazej hraci, i kdyz to sou nekdy i nesmyslný hádky
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: starship troopers
*kroutí nechápavě hlavou* je ti víc jak 18? jestli ano, víš sám nejlépe co děláš a jistě máš dost rozumu, jen nechápu proč se tak urážíš.... a citát na závěrWKing wrote:Takze koncim. Sice to nejakym charismatickym, egem napumpovanym chlapikum nedoslo, ale ja kdyz neco reknu, tak si za tim stojim.
Chtel bych podekovat vsem s kym sem hral a bavil sem se. Takze to je: Sylmael, Theolas, Matlafousek, Krata, Kiri, Pajky, Balian...vlastne vsichni, co me znaji tak nejak do hloubky, jsou skvely lidi. Moc diky.
Rad si vzpomenu na zbesilou vypravu s Jakobem do pouste. Na Wilika jak se svymi statecnymi prateli branil Doubkov. Na vypravu trpasliku za slavou a cti. Na tichou akci ve skretim tabore...byla to vsechno parada.
Diky Thalii za skvelej prvni rok co jsem ji hral. Jinak uz o ni nechci ani slyset!
Jestli jsem na nekoho zapomnel, tak dotycnym napisu osobne. Na pratele se totiz nezapomina.
Na zaver takovy maly citatek. Doufam, ze se v tom nekdo pozna a nasere ho to.
"Dohadovat se na foru je jako hrat soutez retardu. I kdyz vyhrajete, furt jste retardi." - Pavel Dobrovský
Sbohem.
,,Ten kdo je pod moji úrovní mě neurazí a ten kdo je nad moji úrovní to nepotřebuje´´ ..... zkus si to ještě rozmyslet.... urazil ses zbytečně, jen proto žes něco pochopil jinak než bylo míněno...
chtela bych podekovat Loreleimovi(ci jaks e to pise)za vcerejsu super ukol.Fakt moc prijemne zkrasleni hry.sbad se ty jrysi zniva neprokousou 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lorelei wrote:Lorelei .. a díky moc i tobě hrala si moc pekněPajule wrote:chtela bych podekovat Loreleimovi(ci jaks e to pise)za vcerejsu super ukol.Fakt moc prijemne zkrasleni hry.sbad se ty jrysi zniva neprokousou
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Uh, no tak ja sem tuhle sekci dlouno neprojizdel, takze je to krapet uz asi mimo ,ale musim sem napsat, neda mi to.....
Do ted sem si myslel, ze se to prechodi, ale asi ne. Hodne se za ten rok zmenilo. Hodne super kamaradu a hracu odeslo. To ze uz i WKing se sbalil mi opravdu mrzi. Nikdy nezapomenu na malinkatyho wilika s kterym sem v pocatcich dost chodil. Takze hodne zdaru v jinych svetech vcetne toho realnyho.....jo a kamo, nejhorsi je zhrzena laska
Do ted sem si myslel, ze se to prechodi, ale asi ne. Hodne se za ten rok zmenilo. Hodne super kamaradu a hracu odeslo. To ze uz i WKing se sbalil mi opravdu mrzi. Nikdy nezapomenu na malinkatyho wilika s kterym sem v pocatcich dost chodil. Takze hodne zdaru v jinych svetech vcetne toho realnyho.....jo a kamo, nejhorsi je zhrzena laska
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
No, diky osazenstvu v Ivory dnes vecer (cca 21:50): trpos, par elfku, neznama zenstina s ruzi, novi branci ivorske domobrany + Najiv (samozrejme
).
Nejak mi padlo pripojeni a ac se dostanu na jakykoli zahranicni server, tak thalie mi vyhodi "time out". Takze jsem se nebyl schopen dostat zpet do hry.
Nejak mi padlo pripojeni a ac se dostanu na jakykoli zahranicni server, tak thalie mi vyhodi "time out". Takze jsem se nebyl schopen dostat zpet do hry.
Taky, obzvlášť díky dvěma ochotníkům, kteří dali Najívovi novou naději.
A ad pád: Liu to má v pohodě, ten si leží v teplíčku u Krkovičky, ale nás to vyhodilo uprostřed šarvátky a následného léčebného procesu.
Snad se to brzo znovunahodí, moc dlouho čekat nemůžu.
A ad pád: Liu to má v pohodě, ten si leží v teplíčku u Krkovičky, ale nás to vyhodilo uprostřed šarvátky a následného léčebného procesu.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Tsss - a skoro placenemu verbirovi ani nepodekuje...Žorž wrote:Taky, obzvlášť díky dvěma ochotníkům, kteří dali Najívovi novou naději.![]()
No, tak nevim - Liu se zrovna skorpil s nejakym spidlatym uchem. Nevim zda by u zlobru nebylo vic bezpecno.Žorž wrote:A ad pád: Liu to má v pohodě, ten si leží v teplíčku u Krkovičky, ale nás to vyhodilo uprostřed šarvátky...
A jinak jsem pochopil ze to nepadlo jenom me - dik za zpravu. Nejak me mate stranka thalie, podle ktereho je server zaplnen hraci.
