První krev

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: První krev

Post by Jachym »

DenGrasse wrote:odpovídající reakcí IC postavy, která žije v Ivory a nechce sama bojovat s drowy, by byl např.:

- příspěvek na domobranu (jak píše kucik)
- intervence u místního zemana, co že udělá se zvýšením obranyschopnosti
- petice králi, aby poslal do Ivory oddíl královského vojska a scouty, aby našli místo, kudy se drowové vlomili na povrch.

prostě, dá se s tím IC dělat dost věcí...
Určitě se s tím začne IC něco dělat , (ale jáá chci napřed dělááát alespoň šípařinu).
Až se začnou obsazovat domy v Ivory stálými obyvateli tak se možná i začnete samy divit. Zvolí se starosta a velitel domobrany a začne se budovat onačejší obrana - nové brnění pro lučištníky a nové luky z Khel A Hazru od divokých pouštních nájezdníků skládané z nejlepších dřevin Thálie. A bude doma bezpečno. :lol:

Ale teď vážně, trochu si to vše odporuje. Když začínající hráč příjde na Thalii
dostane na výběr ze tří měst a Ivory je tam zatržena a u ní napsáno doporučeno pro začátečníky. No neměli by nováčka hned zabít na třetím či čtvrtém lvlu, to pak vezme rychle roha. V podstatě mě to může být celkem fuk , má postava se dokáže celkem o sebe už postarat.
Menhiri Dierta
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: První krev

Post by DenGrasse »

Jachym wrote:Ale teď vážně, trochu si to vše odporuje. Když začínající hráč příjde na Thalii, dostane na výběr ze tří měst a Ivory je tam zatržena a u ní napsáno doporučeno pro začátečníky. No neměli by nováčka hned zabít na třetím či čtvrtém lvlu, to pak vezme rychle roha. V podstatě mě to může být celkem fuk , má postava se dokáže celkem o sebe už postarat.
no je pravda že od dob, kdy se tohle nastavení dělalo, uplynulo už trochu vody... ale bylo to míněno myslím tak že v Ivory je největší šance na nějakou RP hru a interakce s ostatními postavami....
no a na tom se nic nezměnilo, jen přibylo postav se kterými lze interakcovat :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: První krev

Post by photter »

to je takový nutný doporučení, já na předwipový začal v poušti, byl sem tam sám jak kůl v plotě a po tejdnu sem to vzdal páč sólo sem tam byl bez šance dokonce si jen vydělat 500 na loď a vypadnout
dneska se tam už možná vyžít dá, nevim ale každej holt neni takovej tvrďák, aby někde 14 dní samotařil jen proto, že blbě vybral startpoint :wink:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: První krev

Post by Darien »

Navrhuji emigraci do Alwarielu, tam určitě drowi nepolezou :P

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: První krev

Post by kaz »

Kdyz uz se to tu tak rozjelo :lol: tak jeste muj postoj :wink:
Existence dalsi "zive" frakce dodava hre novy rozmer, diky kteremu vznikne spousta situaci a zapletek, ze to musi hre vic pridat nez uskodit. To ze pri setkani opacnych frakci jde o zivot postavy, a s ni spojenou ztratou(xp + penize) je dobre. Dobre ve smyslu, ze tato mozna ztrata v hracich vyvolava ruzne emoce, (mozna i neco jineho) ktere se pozitivne(v to doufam :wink: ) projevi ve hrani postavy. Nejsem zadny masochista, nebo neco podobneho(nebo podtemnak :mrgreen: ) a ztrata xp me v realu dost boli (hodne me sere), ale pokud vim, ze o neco na cem mi zalezi, (a na xp zalezi kazdemu, protoze je to hodnota casu straveneho ve hre-rikejte si co chcete :roll: ) muzu ztratit, budu se chovat jinak, nez kdybych o to prijit nemohl.

Co se tyce, nejakeho naruseni bezpecneho hrani a pocitu bezpeci, pro nase postavicky, vime(my na povrchu) ze ve dne se nam nic nemuze stat, ze si muzeme delat co chceme. Co se noci tyce, tady muze prijit smrt( prepad, zajeti, otroctvi, muceni....), nekdo se po nocich toula a ohrozuje nas-vzdyt je to prece dobre-tento prvek ve hre nemuze, tak jako jina frakce, zajistit ani DM. A nemyslim si, ze by jen tak bylo nejakym nasilnikum umozneno zlikvidovani dulezitych osad, bez nejake dlouhodobejsi konfrontace (jako treba oblehani, kazdodennich prepadu treba kolem ivory....) , tohle si myslim DM dobre ohlidaji, aby zbytecne nezneprijemnili hru hracum, kteri se radeji vyhrocenym situacim vyhnou. Ale takova vzdalena obava, ze Ivory muze byt napadeno(priklad) prece dodava hre neco vic, a umoznuje dalsi spoustu jednani a hrani postav aby tomuto bylo predejito.

No, jeste sem neco chtel napsat, ale nak me to vypadlo :mrgreen:

Nakonec i za nepratelske postavy hrajou lidi, se kteryma je mozne se domluvit(doufam) a moje jedina zkusenost s CvC ktera skoncila bojem, a ktera dopadla spatne pro mou postavicku, byla kazdopadne dobre RP.
I kdyz od te doby nemam rad Berserkra :twisted: :twisted: :lol:
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: První krev

Post by Lord_Berserk »

:mrgreen: tva ruka mi v mym spesl baglu porat hnije
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: První krev

Post by kaz »

Lord_Berserk wrote::mrgreen: tva ruka mi v mym spesl baglu porat hnije

:evil: grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :mrgreen:
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: První krev

Post by Sorrow »

Pivo wrote:
Krata wrote:Vy děláte jako kdyby vás od ted měli všichni začít lovit.. pokud třeba podtemno nebude mít důvod tak nezabije, ale nečekej že když se otočíš na útěk před skupinou drowů že ti jen zamáváme.. hold noci se musíte začít bát :)
Po tom co jsem zažil se drowů bát nemusíte!!!To se víc bojím cigánů :D :D :D
A ted ti jeste napise Igor ,,proc tak usuzujes,, :D
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: První krev

Post by igor »

Sorrow wrote:
Pivo wrote:
Krata wrote:Vy děláte jako kdyby vás od ted měli všichni začít lovit.. pokud třeba podtemno nebude mít důvod tak nezabije, ale nečekej že když se otočíš na útěk před skupinou drowů že ti jen zamáváme.. hold noci se musíte začít bát :)
Po tom co jsem zažil se drowů bát nemusíte!!!To se víc bojím cigánů :D :D :D
A ted ti jeste napise Igor ,,proc tak usuzujes,, :D
Proč tak usuzuješ?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: První krev

Post by Sorrow »

:wink:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: První krev

Post by Darien »

Ne ne, já si myslím, že za negativní postavy hrajou jen samý sadistický úchylové. Třeba Kucik :mrgreen:

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: První krev

Post by Krata »

Takže všichni podtemnáci jsou sadistický úchylově.. nejsem pro OOC ale tovji postavu si vychutnám :twisted:

(joke)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: První krev

Post by Darien »

Krata wrote:Takže všichni podtemnáci jsou sadistický úchylově.. nejsem pro OOC ale tovji postavu si vychutnám :twisted:

(joke)

Úchylnej sadisto...hm.... jinak já osobně proti BDSM nic nemám:) Naopak :P

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: První krev

Post by Krata »

Hmm.. to budeš oříšek, ale já si něco najdu :D
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: První krev

Post by Theogil I »

Krata wrote:Hmm.. to budeš oříšek, ale já si něco najdu :D
Řekni si Melvikovi ten má jistě oříšků dost. :wink:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Locked