Určitě se s tím začne IC něco dělat , (ale jáá chci napřed dělááát alespoň šípařinu).DenGrasse wrote:odpovídající reakcí IC postavy, která žije v Ivory a nechce sama bojovat s drowy, by byl např.:
- příspěvek na domobranu (jak píše kucik)
- intervence u místního zemana, co že udělá se zvýšením obranyschopnosti
- petice králi, aby poslal do Ivory oddíl královského vojska a scouty, aby našli místo, kudy se drowové vlomili na povrch.
prostě, dá se s tím IC dělat dost věcí...
Až se začnou obsazovat domy v Ivory stálými obyvateli tak se možná i začnete samy divit. Zvolí se starosta a velitel domobrany a začne se budovat onačejší obrana - nové brnění pro lučištníky a nové luky z Khel A Hazru od divokých pouštních nájezdníků skládané z nejlepších dřevin Thálie. A bude doma bezpečno.
Ale teď vážně, trochu si to vše odporuje. Když začínající hráč příjde na Thalii
dostane na výběr ze tří měst a Ivory je tam zatržena a u ní napsáno doporučeno pro začátečníky. No neměli by nováčka hned zabít na třetím či čtvrtém lvlu, to pak vezme rychle roha. V podstatě mě to může být celkem fuk , má postava se dokáže celkem o sebe už postarat.