VYŘEŠENO: Mnich - Flurry of blows - hvězdice

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

VYŘEŠENO: Mnich - Flurry of blows - hvězdice

Post by Zeerit »

Bouře úderů (Flurry of blows)
- Mnich získává jeden bonusový útok za kolo, pokud bojuje neozbrojeným bojem, saiem, nunchakou nebo kamou, případně při hodu shurikeny. Při použití této schopností mají všechny útoky v kole postih -2 k zásahu.

Při používaní hvězdic hlásí klasickou hlášku, že s touto zbraní nejde mód použít.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Mnich - Flurry of blows - hvězdice

Post by Shaman88 »

Pokud nejde použít tak je to holt NWN a s tím nepůjde nic udělat, holt na range se to nevztahuje.
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Mnich - Flurry of blows - hvězdice

Post by Zeerit »

Dobře, ale potom byste to někdo měl smazat v mechanice :wink: . U monka i shinobiho.

edit: nebo mnichovy přidat na 1. lvlu bonus feat rapid shot a připsat to tam, aby fungoval tak jak ho máte vedenýho teď.
Locked