Bouře úderů (Flurry of blows)
- Mnich získává jeden bonusový útok za kolo, pokud bojuje neozbrojeným bojem, saiem, nunchakou nebo kamou, případně při hodu shurikeny. Při použití této schopností mají všechny útoky v kole postih -2 k zásahu.
Při používaní hvězdic hlásí klasickou hlášku, že s touto zbraní nejde mód použít.
VYŘEŠENO: Mnich - Flurry of blows - hvězdice
Re: Mnich - Flurry of blows - hvězdice
Pokud nejde použít tak je to holt NWN a s tím nepůjde nic udělat, holt na range se to nevztahuje.
Re: Mnich - Flurry of blows - hvězdice
Dobře, ale potom byste to někdo měl smazat v mechanice
. U monka i shinobiho.
edit: nebo mnichovy přidat na 1. lvlu bonus feat rapid shot a připsat to tam, aby fungoval tak jak ho máte vedenýho teď.
edit: nebo mnichovy přidat na 1. lvlu bonus feat rapid shot a připsat to tam, aby fungoval tak jak ho máte vedenýho teď.