Prohřešky hráčů + tresty
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Prohřešky hráčů + tresty
28. 11. 2013
Acc: Sobik
Prohřešek: Nevhodné chování na foru a znevažování práce týmu.
Trest: Napomenutí.
Acc: Sobik
Prohřešek: Nevhodné chování na foru a znevažování práce týmu.
Trest: Napomenutí.
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Prohřešky hráčů + tresty
ACC: Strigo
Prohřešek: Nevhodné chování na fóru- vulgarismy
Trest: Varování
Prohřešek: Nevhodné chování na fóru- vulgarismy
Trest: Varování
Strigo wrote:Jop.... ty lagy by chtěly opravit.
Chvíli mi nevadili až tak, ale dneska mě to fakt sralo ... řekl jsem si že se podívám někam a creepy se ke mě portovaly, když jsem uběhával jednu creepu, která byla znatelně pomalejší než já, neměl jsem šanci, protože jsem ji viděl jak se zastavila, dlouho nic a pak jsem dostal prdu protože se portla ke mě a tak jsem asi 15. min. fightil s portující creepou.
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Prohřešky hráčů + tresty
ACC: černý vlk
Prohřešek: Opakované nevhodné chování ve hře, zneužívání kanálu křik
Trest: Poslední varování
V případě jakéhokoli dalšího prohřešku automaticky následuje dlouhodobý BAN do hry.
Prohřešek: Nevhodné chování ve hře, zneužívání kanálu křik
Trest: Varování
V případě jakéhokoli dalšího prohřešku automaticky následuje BAN do hry.
Prohřešek: Opakované nevhodné chování ve hře, zneužívání kanálu křik
Trest: Poslední varování
V případě jakéhokoli dalšího prohřešku automaticky následuje dlouhodobý BAN do hry.
- _____________________________
Prohřešek: Nevhodné chování ve hře, zneužívání kanálu křik
Trest: Varování
V případě jakéhokoli dalšího prohřešku automaticky následuje BAN do hry.
- _____________________________
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Prohřešky hráčů + tresty
ACC: Thurms, Aillen, Diemo
Prohřešek: Zneužívání mechaniky NWN - relog na jiné postavy za účelem zjištění sortimentu v obchodech.
Trest: Varování
Všichni další hráči, kteří budou při tomto prohřešku přistiženi, budou již bez varování trestáni, včetně zmiňovaných.
Prohřešek: Zneužívání mechaniky NWN - relog na jiné postavy za účelem zjištění sortimentu v obchodech.
Trest: Varování
Všichni další hráči, kteří budou při tomto prohřešku přistiženi, budou již bez varování trestáni, včetně zmiňovaných.
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Prohřešky hráčů + tresty
Acc: NesQe / Nesquinka
Prohřešek: Nevhodné chování ve hře (nezvládnutí IC úlohy postavy) a zneužívání chyby (nevědomé).
Trest: DM kill
Varování: V případě opakovaní bude následovat trest mnohem těžšího rázu. Bylo totiž přihlédnuto k tomu, že hráčka jednala z pravděpodobné nevědomosti.
Prohřešek: Nevhodné chování ve hře (nezvládnutí IC úlohy postavy) a zneužívání chyby (nevědomé).
Trest: DM kill
Varování: V případě opakovaní bude následovat trest mnohem těžšího rázu. Bylo totiž přihlédnuto k tomu, že hráčka jednala z pravděpodobné nevědomosti.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Prohřešky hráčů + tresty
Acc: kokosak
Prohřešek: Napadení jiné postavy v dohledu NPC.
Trest: DM kill
Poznámka: Jako polehčující okolnost bylo vzato, že hráč se sám přiznal a ochotně přijal trest.
Prohřešek: Napadení jiné postavy v dohledu NPC.
Trest: DM kill
Poznámka: Jako polehčující okolnost bylo vzato, že hráč se sám přiznal a ochotně přijal trest.
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Prohřešky hráčů + tresty
Acc: Yorton (acc Yorton)
Prohřešek: Napadení NPC v Karathě a nadávání + plivnutí před Strážného- zneužití nepřítomnosti DM.
IC trest: Jeden real den ve vězení, než rychtář vyřeší žádost a navrhne trest, který bude omluva a roční podmínka.
OOC trest: Varování, hráč bez přítomnosti DM nemůže NPC napadat, už vůbec ne v osadách či městu jako je Karatha. Při dalším takové prohřešku bude následovat trest daleko vyšší.
Prohřešek: Napadení NPC v Karathě a nadávání + plivnutí před Strážného- zneužití nepřítomnosti DM.
IC trest: Jeden real den ve vězení, než rychtář vyřeší žádost a navrhne trest, který bude omluva a roční podmínka.
OOC trest: Varování, hráč bez přítomnosti DM nemůže NPC napadat, už vůbec ne v osadách či městu jako je Karatha. Při dalším takové prohřešku bude následovat trest daleko vyšší.
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Prohřešky hráčů + tresty
ACC: Paulus
Prohřešek: Nevhodné chování na fóru - vulgarismy
Trest: Varování
Prohřešek: Nevhodné chování na fóru - vulgarismy
Trest: Varování
Paulus wrote:Mám takový pocit, že to s tím už trochu přeháníte. Docela už mě to sere jak se do něj každej navážíte...a proč mě to sere? Pokud to je v rámci pravidel tak mlčte pokud podle Vás něco porušil dodejte důkazy nebo s tím už přestaňte. Nemáte vy tak nemůže mít nikdo či co?
Vedoucí týmu Thalie
Re: Prohřešky hráčů + tresty
ACC: Diemo, karolina, Krysák; Darkvision, Radim
Prohřešek: první tři jmenovaní - napadání a urážky hráčů, další jmenovaní - cílené rozdmýchávání flamu a nepodložené obviňování + náznaky znevažování autority DM
Trest: Varování! (pouze vzhledem ke slibu, že nebudu trestat)
Při jakémkoli dalším náznaku urážek, šikany nebo pomluv bude následovat dlouhodobý BAN na fórum. Pouze v případě karoliny se jedná o první varování, ostatní jich dostali až dost (i mimo tohle vlákno).
Prohřešek: první tři jmenovaní - napadání a urážky hráčů, další jmenovaní - cílené rozdmýchávání flamu a nepodložené obviňování + náznaky znevažování autority DM
Trest: Varování! (pouze vzhledem ke slibu, že nebudu trestat)
Při jakémkoli dalším náznaku urážek, šikany nebo pomluv bude následovat dlouhodobý BAN na fórum. Pouze v případě karoliny se jedná o první varování, ostatní jich dostali až dost (i mimo tohle vlákno).
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Prohřešky hráčů + tresty
Acc: J.F.Payne
Prohřešek: Vulgární výraz na forum
Trest: Varování
V případě dalších vulgárních výrazů to nezůstane u varování. Ano, Tým si opravdu nepřeje vulgární výrazy na foru.
Prohřešek: Vulgární výraz na forum
Trest: Varování
V případě dalších vulgárních výrazů to nezůstane u varování. Ano, Tým si opravdu nepřeje vulgární výrazy na foru.
J.F.Payne wrote:Já bych spíš podal na katastr, že jsme od někoho koupili Krysákův barák. Je nám u prdele, že o tom Krysák neví, my to přeci koupili v dobrý víře, kterou zákon chrání, a za cenu jsme poctivě zaplatili kupci, kterej sice zmizel, ale platbu dosvědčí příjmáky a výpisy z bankovních účtů...
Až to bude v katastru zapsaný (a Krysák o tom stále nemusí vědět), můžem to klidně prodat dál... nebo to zastavit bance za půjčku, nebo cokoliv nás napadne!
Ten zákon je děravej jak řešeto. A nejhorší je absence judikatury...
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Prohřešky hráčů + tresty
ACC: Nano
Postava: Furry Raind
2014-01-30
Prohřešek: Opakované zneužíván chyby v nastavení k obohacení postavy. Nenahlášení chyby týmu.
Trest: Smazání oné postavy
Hráč se omluvil a slíbil, že se dalšímu porušení pravidel vyhne. Pokud slib poruší, bude následovat BAN do hry.
Postava: Furry Raind
2014-01-30
Prohřešek: Opakované zneužíván chyby v nastavení k obohacení postavy. Nenahlášení chyby týmu.
Trest: Smazání oné postavy
Hráč se omluvil a slíbil, že se dalšímu porušení pravidel vyhne. Pokud slib poruší, bude následovat BAN do hry.
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Prohřešky hráčů + tresty
ACC na foru: Aasimar
2014-02-21
Prohřešek: Neschopen komunikace s hráči thalie.
Užili jsme si jeho přítomnosti krátce, zato však se slzou v oku.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 52#p226752
Budeme dlouho (alespoň do večera) vzpomínat.
Opatření: Trvalý ban na forum.
2014-02-21
Prohřešek: Neschopen komunikace s hráči thalie.
Užili jsme si jeho přítomnosti krátce, zato však se slzou v oku.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 52#p226752
Budeme dlouho (alespoň do večera) vzpomínat.
Opatření: Trvalý ban na forum.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Prohřešky hráčů + tresty
ACC: malkaw
2014-03-12
Prohřešek: Přebíhání mezi frakcemi bez dodržení dvouměsíční lhůty a nenahlášení přechodu, aby se mohly zamrazit postavy opačné frakce.
Z důvodu vstřícného jednání hráče a okolnosti, že se jednalo pouze o přechod na pár dní s následným návrátem k původní frakci se přistoupilo k mírnějšímu trestu. Taktéž vzhledem k šuškandě, že tato pravidla na betaverzi neplatí.
Trest: Stržení jednoho levelu na aktuální postavě.
UPOZORNĚNÍ PRO OSTATNÍ HRÁČE:
I betaverze, známá jako NT, se řídí stále pravidly a je nutné je dodržovat. Pokud není Týmem oznámena změna nějakého pravidla, tak se žádná neudála. Proto připomínám, že pokud hráč přechází z jedné frakce na druhou, je povinen:
* nahlásit přechod DM, které se postará o zmražení postav dané frakce (popřípadě odmražení postav frakce druhé) a výměnu přístupu k frakčnímu foru.
* vyčkat pro přechod zpět minimálně 2 měsíce.
Budoucí případy budou trestány mnohem přísněji.
OFICIÁLNÍ ZNĚNÍ ZDE:
2014-03-12
Prohřešek: Přebíhání mezi frakcemi bez dodržení dvouměsíční lhůty a nenahlášení přechodu, aby se mohly zamrazit postavy opačné frakce.
Z důvodu vstřícného jednání hráče a okolnosti, že se jednalo pouze o přechod na pár dní s následným návrátem k původní frakci se přistoupilo k mírnějšímu trestu. Taktéž vzhledem k šuškandě, že tato pravidla na betaverzi neplatí.
Trest: Stržení jednoho levelu na aktuální postavě.
UPOZORNĚNÍ PRO OSTATNÍ HRÁČE:
I betaverze, známá jako NT, se řídí stále pravidly a je nutné je dodržovat. Pokud není Týmem oznámena změna nějakého pravidla, tak se žádná neudála. Proto připomínám, že pokud hráč přechází z jedné frakce na druhou, je povinen:
* nahlásit přechod DM, které se postará o zmražení postav dané frakce (popřípadě odmražení postav frakce druhé) a výměnu přístupu k frakčnímu foru.
* vyčkat pro přechod zpět minimálně 2 měsíce.
Budoucí případy budou trestány mnohem přísněji.
OFICIÁLNÍ ZNĚNÍ ZDE:
kucik wrote:Vzhledem ke stylu přebíhání některých hráčů mezi guildami a frakcemi, jsme se rozhodli uvést v platnost následující pravidlo upravující působnost hráče ve více guildách a frakcích.
Hraní v nepřátelských frakcích
Pokud hráč změní frakci (přejde z podtemna na povrch, či naopak, nebo vstoupí do další guildy), bez ohledu, zda tak učiní s jednou postavou nebo s novou, se stejným účtem nebo jiným, nesmí se vrátit k frakci původní dříve než po dvou měsících real.
Hráč je povinen nechat se vyloučit z guildovních fór frakce, kterou opouští.
Za změnu frakce se považuje vstup do guildy, jejíž cíle jsou v rozporu s cíli guildy, ve které již hráč působí, pokud tak činí s jinou postavou, než s postavou původní guildy (postava jako dvojitý agent je tudíž možná).
Za změnu frakce se nepovažuje vstup do guildy, pokud hráč v současnosti v žádné není.
Za změnu frakce se nepovažuje vstup do guildy, která je v přátelském vztahu s guildou původní a nijak se zájmy guild nekříží. O případném konfliktu rozhoduje DM.
V případě, že hráč již hraje ve dvou guildách a tyto se stanou nepřátelskými, musí si vybrat, kterou opustí (pokud jsou členy guild dvě různé postavy).
Za změnu frakce se nepovažuje krátkodobé zajetí do doby 7 dnů real.
Hráč si při přechodu k jiné frakci musí nechat smazat, nebo zmrazit postavy předchozí frakce. Provede tak některý z adminů.
Kontroly porušení tohoto pravidla budou prováděny namátkově a u obzvlášť křiklavých případů.
Cílem tohoto pravidla je, aby se co možná nejvíce snížilo riziko přenášení OOC informací a jejich zneužívání za současného zachování stávajících možností hraní.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Prohřešky hráčů + tresty
ACC: Vugi
Postava: Hastian Black
17.3.2014
Prohřešek: Odlog před smrtí
Trest: DMkill
Pokud se bude opakovat dojde na smazání postavy či k ještě horším trestům
Postava: Hastian Black
17.3.2014
Prohřešek: Odlog před smrtí
Trest: DMkill
Pokud se bude opakovat dojde na smazání postavy či k ještě horším trestům
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Prohřešky hráčů + tresty
ACC: Absinthorix
Prohřešek: Nechutné avatary na foru
Trest: Varování. - Pokud bude v podobném duchu pokračovat, bude následovat ban.
Prohřešek: Nechutné avatary na foru
Trest: Varování. - Pokud bude v podobném duchu pokračovat, bude následovat ban.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.