Nejdřív sem myslel, že server dole, ale očividně je problém jinde.
Spustí klienta:
Snažím se najít server.
Server nalezen, snažím se přihlásit.
Připojení k serveru selhalo.
Chyba spojení. Server neodpovídá (timeout).
Jediný, co sem udělal od minule na stroji byl update Javy. Jiné NWN servery mi fungují. Zkusil sem se připojit přes jiného providera, problém přetrval.
VYŘEŠENO: Nemůžu přilogovat
Re: Nemůžu přilogovat
Chyba mezi klávesnicí a monitorem 
..aneb nepokládejte věci na klávesnici. A děkuji
..aneb nepokládejte věci na klávesnici. A děkuji
PUF!