VYŘEŠENO: Nemůžu přilogovat

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

VYŘEŠENO: Nemůžu přilogovat

Post by kokosak »

Nejdřív sem myslel, že server dole, ale očividně je problém jinde.

Spustí klienta:
Snažím se najít server.
Server nalezen, snažím se přihlásit.
Připojení k serveru selhalo.
Chyba spojení. Server neodpovídá (timeout).

Jediný, co sem udělal od minule na stroji byl update Javy. Jiné NWN servery mi fungují. Zkusil sem se připojit přes jiného providera, problém přetrval.
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Nemůžu přilogovat

Post by kokosak »

Chyba mezi klávesnicí a monitorem :D

..aneb nepokládejte věci na klávesnici. A děkuji :)
PUF!
Locked