Kingdom Come: Deliverance

Diskuze věcí netýkajících se Thalie a NWN.

Moderators: DM, WB

User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by J.F.Payne »

Tak i v jedničce sis mohl vybrat, jestli budeš péct se Siegfriedem nebo tím elfem... koho budeš podporovat, a tak. A podle toho se odvíjl příběh a byly jiný části hry.

Ve dvojce je to ještě lepší, plus to, jak se rozhodneš, se občas přímo projeví ve světě.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by PiAn0 »

Ja doufam ze ten dej bude mit nejakou spojitost se skutecnou historii zeme a tak odehrava se nejak kolem roku 1403 takze za vaclava IV :) koukam ze za pul dne uz maji 1/3 cilene castky vybranou takze to asi nebude problem :D koukali jste na ty odmeny kdyz prispejete? nektere me docela lakaji, jednak dostane te hru potom zdarma, muzete mit pristup do betaverze nebo do konce testovani v alfaverzi a za vetsi castky jeste dostane nejakou art book, kostky, tricka a spousty dalsich blbustek s motivy kingdom come :D
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by Molly23 »

No ja bejt boháč tak přispěju co nejvíc abych dostal ten meč a měl ve hře v kostele svou podobiznu jako svštce :lol: .
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by Molly23 »

Hmm tak jsem nahlédl na wiki co se dělo roku 1403 kdy se to má odehrávat. Kdo nechce spoilery tak at negooglí a nekliká :D

http://cs.wikipedia.org/wiki/1403
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by G-ladiator »

To není spoiler.
Jen doufám, že hlavní postava nebude jen dělat "pozorovatele" důležitým dějinám, ale bude tam mít i nějakou osobní dějovou linku.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by Bahnak »

Molly23 wrote:Hmm tak jsem nahlédl na wiki co se dělo roku 1403 kdy se to má odehrávat. Kdo nechce spoilery tak at negooglí a nekliká :D

http://cs.wikipedia.org/wiki/1403
A to je na Wikině prd, čechy v tý době měly docela klid před bouří, zato na moravě to huřelo bojůvkama jedna radost.
Moravské markraběcí války spolkly opravdu hodně životů, kdyby sis chtěl Molyšáku počíst, tak zkrácená verze:
http://www.e-stredovek.cz/view.php?naze ... 2012030001
Jako vůbec přelom 14/15 stol. je veselý, . Holt slabý král nedokázal kočírovat lidi tak jak by měl, takže se mlátilo jedna radost.
Já se těď modlím za jedinou věc, aby ve hře šlo bojovat kopím (nebo podobným ratištěm).
Ty meče mi moc nezavoněly.
Zato ty kabátce, knoflíčky, kapucky, nohavičky, purpointy, kabátce, no prostě krása, radost pohledět.

Navíc je skvělé že vydali titul s datací kolem roku 1403, další díl (pokud pak bude) by mohl příjemě navazovat rovnou husity :-D A to by teprve mohlo být správné maso.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by Paulus »

Ha 50% za jedinej den....
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by Bahnak »

Hustý, 5 míčů z 10 za jeden den, to se to bude vyvíjet, tomu já říkám motivace tvorby dungů :-D
Nechápu na co do toho cpou nějaké sponzory a investory, by do dvou měsíců měli zaplaceno vše od hráčů předem...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by PiAn0 »

No tedka pracuji na nejakem actu I. pak pozdeji ma vyjit jeste act II. a III.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by G-ladiator »

Takže to bude epizodický? To si tedy asi počkám, až to vyjde komplet.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by J.F.Payne »

Tyjo, každej z backerů daroval průměrně 30 liber. Hustý :))
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by Molly23 »

No a jsou tam už tři co darovali přes 1200 a tudíž asi uvidíme jejich ksichty ve hře :D... jen doufám, že v kostele neuvidím nějakého bohatého 50 Centa :lol: co podpořil hru. Snad budou mít rozum. Ono si představte že najdete kapličku a tam bude nějaký čumák a pod ním napsáno třeba Sv. Kim Čong.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by J.F.Payne »

Cožpak nevíš, že například svatý Augustin pocházel ze Severní Afriky? Je možné, že byl dosti osmahlý...

A například Etiopie byla v té době křesťanskou zemí...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by PiAn0 »

G-ladiator wrote:Takže to bude epizodický? To si tedy asi počkám, až to vyjde komplet.
komplet to ma vyjit asi 2017 to si docela pockas :D
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by G-ladiator »

No, trpět nebudu, her vychází a vyšlo dost na to, abych klidně počkal :)
Post Reply