Kingdom Come: Deliverance
Re: Kingdom Come: Deliverance
Tak i v jedničce sis mohl vybrat, jestli budeš péct se Siegfriedem nebo tím elfem... koho budeš podporovat, a tak. A podle toho se odvíjl příběh a byly jiný části hry.
Ve dvojce je to ještě lepší, plus to, jak se rozhodneš, se občas přímo projeví ve světě.
Ve dvojce je to ještě lepší, plus to, jak se rozhodneš, se občas přímo projeví ve světě.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Kingdom Come: Deliverance
Ja doufam ze ten dej bude mit nejakou spojitost se skutecnou historii zeme a tak odehrava se nejak kolem roku 1403 takze za vaclava IV
koukam ze za pul dne uz maji 1/3 cilene castky vybranou takze to asi nebude problem
koukali jste na ty odmeny kdyz prispejete? nektere me docela lakaji, jednak dostane te hru potom zdarma, muzete mit pristup do betaverze nebo do konce testovani v alfaverzi a za vetsi castky jeste dostane nejakou art book, kostky, tricka a spousty dalsich blbustek s motivy kingdom come 
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: Kingdom Come: Deliverance
No ja bejt boháč tak přispěju co nejvíc abych dostal ten meč a měl ve hře v kostele svou podobiznu jako svštce
.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Kingdom Come: Deliverance
Hmm tak jsem nahlédl na wiki co se dělo roku 1403 kdy se to má odehrávat. Kdo nechce spoilery tak at negooglí a nekliká 
http://cs.wikipedia.org/wiki/1403
http://cs.wikipedia.org/wiki/1403
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Kingdom Come: Deliverance
To není spoiler.
Jen doufám, že hlavní postava nebude jen dělat "pozorovatele" důležitým dějinám, ale bude tam mít i nějakou osobní dějovou linku.
Jen doufám, že hlavní postava nebude jen dělat "pozorovatele" důležitým dějinám, ale bude tam mít i nějakou osobní dějovou linku.
Re: Kingdom Come: Deliverance
A to je na Wikině prd, čechy v tý době měly docela klid před bouří, zato na moravě to huřelo bojůvkama jedna radost.Molly23 wrote:Hmm tak jsem nahlédl na wiki co se dělo roku 1403 kdy se to má odehrávat. Kdo nechce spoilery tak at negooglí a nekliká
http://cs.wikipedia.org/wiki/1403
Moravské markraběcí války spolkly opravdu hodně životů, kdyby sis chtěl Molyšáku počíst, tak zkrácená verze:
http://www.e-stredovek.cz/view.php?naze ... 2012030001
Jako vůbec přelom 14/15 stol. je veselý, . Holt slabý král nedokázal kočírovat lidi tak jak by měl, takže se mlátilo jedna radost.
Já se těď modlím za jedinou věc, aby ve hře šlo bojovat kopím (nebo podobným ratištěm).
Ty meče mi moc nezavoněly.
Zato ty kabátce, knoflíčky, kapucky, nohavičky, purpointy, kabátce, no prostě krása, radost pohledět.
Navíc je skvělé že vydali titul s datací kolem roku 1403, další díl (pokud pak bude) by mohl příjemě navazovat rovnou husity
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Kingdom Come: Deliverance
Ha 50% za jedinej den....
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: Kingdom Come: Deliverance
Hustý, 5 míčů z 10 za jeden den, to se to bude vyvíjet, tomu já říkám motivace tvorby dungů 
Nechápu na co do toho cpou nějaké sponzory a investory, by do dvou měsíců měli zaplaceno vše od hráčů předem...
Nechápu na co do toho cpou nějaké sponzory a investory, by do dvou měsíců měli zaplaceno vše od hráčů předem...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Kingdom Come: Deliverance
No tedka pracuji na nejakem actu I. pak pozdeji ma vyjit jeste act II. a III.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Kingdom Come: Deliverance
Takže to bude epizodický? To si tedy asi počkám, až to vyjde komplet.
Re: Kingdom Come: Deliverance
Tyjo, každej z backerů daroval průměrně 30 liber. Hustý
)
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Kingdom Come: Deliverance
No a jsou tam už tři co darovali přes 1200 a tudíž asi uvidíme jejich ksichty ve hře
... jen doufám, že v kostele neuvidím nějakého bohatého 50 Centa
co podpořil hru. Snad budou mít rozum. Ono si představte že najdete kapličku a tam bude nějaký čumák a pod ním napsáno třeba Sv. Kim Čong.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Kingdom Come: Deliverance
Cožpak nevíš, že například svatý Augustin pocházel ze Severní Afriky? Je možné, že byl dosti osmahlý...
A například Etiopie byla v té době křesťanskou zemí...
A například Etiopie byla v té době křesťanskou zemí...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Kingdom Come: Deliverance
komplet to ma vyjit asi 2017 to si docela pockasG-ladiator wrote:Takže to bude epizodický? To si tedy asi počkám, až to vyjde komplet.
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Kingdom Come: Deliverance
No, trpět nebudu, her vychází a vyšlo dost na to, abych klidně počkal 