Krádeže

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Lorelei
Měšťan
Posts: 191
Joined: 20:02 28. May 2007
Location: Praha
Contact:

Krádeže

Post by Lorelei »

Chtel jsem se pozeptat, zda by se mohlo nejakym zpusobem poresit, kradeni lidem z kapes .. nahodne jsem to testoval a co si budeme povidat lide NPC ve městech a mimo města jsou zebraci ani jedna zlatka ani zapalky a tak. Chapu ze je to dosti nebezpecne ze by kazdy zlodej vybral cele mesto a pak si docela dobre nahrabal . Proto bych to resil zpusobem, ze by byla moznost (osoba ma neco, osoba nic nema nic, osoba si vsimla ze byla okradena po kradezi vola o pomoc nejblizsi straze v lokace pokud je postava v lokaci utoci na postavu = smrt nebo první zasah se rovna se zatceni rovnou presunout do cely, pak postava pristihla osobu pri kradezi = rovnou vola o pomoc a straze pritomne v lokaci osobu stejnym zpusobem zatknou.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Krádeže

Post by Rejty »

Uvidime. Bylo by pekny, ze by se zlodeji takhle zabavili a nemuseli by okradat PC :)
Last edited by Rejty on 09:42 14. Jun 2007, edited 1 time in total.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Lorelei
Měšťan
Posts: 191
Joined: 20:02 28. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Krádeže

Post by Lorelei »

Rejty wrote:Uvidime. Bylo by pekny, ze by se zlodeji takhle zabavili a nemuseli by okradat PC:)
Myslim ze by to bylo opravdu super .. proste bylo by tam riziko, ze te chytnou .. je to pak zabavnejsi ... jo a hlavne nejakej ten soudni proces by probehl zabava pro ostatni hrace :P zachranovani z vezeni a tak...
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Krádeže

Post by Rejty »

Jasny. Mozna by nebylo od veci pridat par domecku na vykradani. Zadne zavratne poklady a nekde treba nebezpecný hlídací pes :twisted:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Lorelei
Měšťan
Posts: 191
Joined: 20:02 28. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Krádeže

Post by Lorelei »

Rejty wrote:Jasny. Mozna by nebylo od veci pridat par domecku na vykradani. Zadne zavratne poklady a nekde treba nebezpecný hlídací pes :twisted:

S tema domkama to opravdu neni spatne tam by sree to dalo poresit.. ze treba i majitel muze bejt doma a proc by to nemohl byt zrovna vyslouziec z vojska nebo mag v duchodu .. to je hodne zajimave a myslim ze by to bylo hodne zabavne nejsou tady poradni Lup zllodeji :lol:
User avatar
Anurin
Poutník
Posts: 83
Joined: 10:40 20. May 2007

Post by Anurin »

Nevím jestli sis všimnul, ale některá NPC u sebe i těch pár zlatek mívaj, moje zlodějka si občas dobře přividělala. Sice to nebyl zázrak ale šlo to :). Je pravda že to nebyli NPC v centru města ale na okrajích.
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Post by Hassan »

No s tim okradanim to funguje u me asi tak ze NPC sice okradu ale nemaji apsolutne nic!Pokud se nestane zazrak a ja nahodou ukradnu od NPC 20 zlataku a pak dlooouho nic :x ....A navic maji jen ty zlataky teda co vim zatim ja z vlastni zkusenosti.

No napad s tema domkama se mi docela libi :wink: No uvidime co se vytvori :)
User avatar
Lorelei
Měšťan
Posts: 191
Joined: 20:02 28. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Lorelei »

Anurin wrote:Nevím jestli sis všimnul, ale některá NPC u sebe i těch pár zlatek mívaj, moje zlodějka si občas dobře přividělala. Sice to nebyl zázrak ale šlo to :). Je pravda že to nebyli NPC v centru města ale na okrajích.
Ale to ano testoval jsem to kde to slo ale chapes jde o to okradat a okradat ... kdyz nekomu neco vezmes a on nema moznost si toho vsimnout a nereaguje poradne .. neni zadnej adrenalin a neni potom zabava, kdyz neni riziko ... nejde jen o samej plus pri okradani jde o to aby to bavilo zlodeje samotneho a taky ostatni treba odmeny na zlodeje a chytat je :P

---------
nejsem proti zlodejum jsme zlodej
User avatar
Lorelei
Měšťan
Posts: 191
Joined: 20:02 28. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Lorelei »

Hassan wrote:No s tim okradanim to funguje u me asi tak ze NPC sice okradu ale nemaji apsolutne nic!Pokud se nestane zazrak a ja nahodou ukradnu od NPC 20 zlataku a pak dlooouho nic :x ....A navic maji jen ty zlataky teda co vim zatim ja z vlastni zkusenosti.

No napad s tema domkama se mi docela libi :wink: No uvidime co se vytvori :)

Pravda, maji toho malo, ale co bys chtel pak budes mit plny kapsy, ktery se ti stejne protrhnou a zakutalej se ti zlataky a ja je budu muset sbirat :lol: a hlavne dokud neni doreseny riziko nema cenu vsem nacpavat kapsicky.
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Post by Hassan »

To se neboj ja si zlatacky hlidam :lol: A ukladam do banky...No skratka a dobre tohle chce docela jeste promakat...zatim je to takhle a zlodeji okradaji PC jen proto ze je to zajimavejsi a prave je tam ten adrenalin :wink:
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Post by photter »

dávat jim věci nemá cenu, dostanou pri ukradení "stolen" flag a sou neprodejný (leda nastavit vetešníky aby ho ignorovali)
prachy sou v pořádku, ty nesmrděj nikdy :D
navíc při kradení se nevezme celej měšec ale náhodně 1- 50 gp (tou padesátkou si nejsem úplně jistej) takže tam nehrozí žádný snadný zbohatnutí
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Ve hre jsou obchody co kupujou kradeny veci :wink:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

No bolo by to fajn...kdyz bude vic casu tak nake domky do miest udelam...

Len by to chcelo to okradanie nak poistit systemom, ak zlodej kradne pred strazou a straz ho vidi tak ho vezme do vezenia...kde zaplati bud pokutu alebo si odsedi naky cas.

To predanie zbozi sa da predat povedzme niekde u specialneho obchodnikaco nakupuje aj ukradnute veci.....
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Post by jaara »

kdyz te npc chyti, tak je to jako kdybys ji napad
zkusime jim neco malo nahodne prihodit...
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Zacina sa mi ta predstava pacit. Asi si tiez vytvorim nejakeho zlodeja. To bude kopa srandy okradat a potom utekat z vezenia.

Image
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Locked