Drowové to mají automaticky bez přidáníShaman88 wrote:Nové hráče to neodradí protože noví hráči nemají automaticky do spamu přístup. Musí se sami přidat do skupiny otrlí, stejně jako každý komu to vadí se může z té skupiny odebrat.
Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ne e, já tam nejsem
Ani tam nechci
Ani tam nechci
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Jsem pro to, aby se založilo speciální podforum na hádky. Rozhádaným se tam vytvoří topic, do nějž uvidí a budou moci přispívat jen oni a tým.
Jako extra forma trestu se jim může odepřít přístup do zbylých částí fora
Jako extra forma trestu se jim může odepřít přístup do zbylých částí fora
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Že lektvar ve stavu blicím nevyléčí absolutně nic, ve chvíli kdy to lowík nutně potřebuje, tak prostě zkape, protože npc s novou cool AI prostě neuteče, ani když přeběhne kilometry lokací...
Vůbec to omezení nechápu, když stejně se vyplatí pít litry těch nejslabších. Proč se to nenaváže na silnější a základní lektvary se nenechají normálně? Na epiku to stejně nikoho nezachrání.
Klidně bych to vložil na lektvary typu léčení za 4 HP.
Vůbec to omezení nechápu, když stejně se vyplatí pít litry těch nejslabších. Proč se to nenaváže na silnější a základní lektvary se nenechají normálně? Na epiku to stejně nikoho nezachrání.
Klidně bych to vložil na lektvary typu léčení za 4 HP.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Máš si založit postavu aby neměla 10 odolnost a něco vydržela.Infra wrote:Že lektvar ve stavu blicím nevyléčí absolutně nic, ve chvíli kdy to lowík nutně potřebuje, tak prostě zkape, protože npc s novou cool AI prostě neuteče, ani když přeběhne kilometry lokací...
Vůbec to omezení nechápu, když stejně se vyplatí pít litry těch nejslabších. Proč se to nenaváže na silnější a základní lektvary se nenechají normálně? Na epiku to stejně nikoho nezachrání.
Klidně bych to vložil na lektvary typu léčení za 4 HP.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
To byla postava s vyšší odolností
Jen prostě se člověk zažere do hry a zapomene sledovat ten výpis...
Alespoň ty meditace by se mohly zkrátit, ať člověk prostě nešetří všechno tak do extrému. To byl u mě důsledek šetření meditů. No.
Alespoň ty meditace by se mohly zkrátit, ať člověk prostě nešetří všechno tak do extrému. To byl u mě důsledek šetření meditů. No.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Az uvidis frakcni boj treba dvou bardu na epiku (ano budoucnost), tak pochopis, proc to tam je 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Já teda netuším, kolik jsi těch lektvarů musel vypít... já s tím nikdy problém neměl, a to si myslím, že jsem jich třeba 5-7 za medit určitě vypil. Odolnost 10.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vám na Thalii vadí?
No zrovna s letvary si myslím, že žádný problém není, naopak jejich omezené využití je super. A limit není nijak nízký. Odolnost 12 válecník a dokazal jsem toho vyžahnout celekm dost.
Zapomínáš, že:
1. je celkem snadné zajistit si regenraci z předmětů
2. Lákárny léčí bez omezení - ja si kvuli tomu beru i skill healing, protoze proste bandaže jsou potřeba kvuli spolubojovníkům.
Lecení se mi tak jak je nastavené líbí, a to že se počítá léčení summona nejspíš do mého limitu jsem bral spíš jako systémový nástroj vytvážejícíc obdobné omezení pro wara jako maga, ne jako chybu:)-
Zapomínáš, že:
1. je celkem snadné zajistit si regenraci z předmětů
2. Lákárny léčí bez omezení - ja si kvuli tomu beru i skill healing, protoze proste bandaže jsou potřeba kvuli spolubojovníkům.
Lecení se mi tak jak je nastavené líbí, a to že se počítá léčení summona nejspíš do mého limitu jsem bral spíš jako systémový nástroj vytvážejícíc obdobné omezení pro wara jako maga, ne jako chybu:)-
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Jako ze ten warr ma spoustu omezeni v porovnani s magem, ze?Krysak wrote:Lecení se mi tak jak je nastavené líbí, a to že se počítá léčení summona nejspíš do mého limitu jsem bral spíš jako systémový nástroj vytvážejícíc obdobné omezení pro wara jako maga, ne jako chybu:)-
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
pavad wrote:Jako ze ten warr ma spoustu omezeni v porovnani s magem, ze?Krysak wrote:Lecení se mi tak jak je nastavené líbí, a to že se počítá léčení summona nejspíš do mého limitu jsem bral spíš jako systémový nástroj vytvážejícíc obdobné omezení pro wara jako maga, ne jako chybu:)-
Hele zkrátit meditace a myslím, že by se ani nemuseli posilovat summoni.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
1) Absence kněžích tam, kde dříve byli
2) Absence alternativních nebojových výdělků
3) A opět naprosto nedořešený systém bossů, aneb nasázíme jim prostě imky, protože jsme lenošní je nastavovat tak, aby se s nima dalo rozumně bojovat
2) Absence alternativních nebojových výdělků
3) A opět naprosto nedořešený systém bossů, aneb nasázíme jim prostě imky, protože jsme lenošní je nastavovat tak, aby se s nima dalo rozumně bojovat
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Co je podle tebe rozumny boj s bossem? Dat mu smrtaka a zabit ho na kouzlo nebo ho zastunovat, vystrasit a umlatit ho nic nedelajiciho?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Aby neměl imku na kde co, ale měl prostě zvedlý savy, staty, skilly na nějakou "abnormální" úroveň. Běžná postava by ho pak nesrazila skrz výcvik / výdrž (bojovník / mág), nešlo by útočit na mysl apod. Ale pokud máš postavu na vyšším lvlu, nebo máš nějaký lepší equip, tak ho můžeš dát i takhle vychytávkou rychlejc.
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Derken- wrote:Co je podle tebe rozumny boj s bossem? Dat mu smrtaka a zabit ho na kouzlo nebo ho zastunovat, vystrasit a umlatit ho nic nedelajiciho?
Myslím, že současní bossáaci jsou daleko lepší, než ti předchozí....
Asi vím, co nalk myslel ..... Boss by měl mít velkou disciplínu, ale měl by jít srazit..... atd.... Ale musela by to bt opravdu klika.