Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Nějaký zážitek ze hry, na který nemůžete zapomenout či Vás pobavil? 
Vedoucí týmu Thalie
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Velká výprava...mocný válečník vepředu...za jeho zády zbytek družiny , čaroděj , klerik , zloděj. Vše je připraveno k poslednímu boji s nemrtvým vládcem.
Otvírají se dveře do starého trůního sálu. Hordy nemrtvých se hrnou ze sálu...první pasti zloděje spomalují útok...ohnivá koule od čaroděje dělá strašnou paseku v řadách nemrtvých...klerik se pokuší rozdrtit nemrtvé boží silou...válečník klidně stojí.
Válečník již je úplně obklopen hordu nemrtvých , dokonce i nemrtvý vládce již vyšel a začíná sesílat kouzlo ! Družina se snaží pomoc stojícímu válečníkovi...zlodějovy ohnivé šípy neomylně zasahují nemrtvé...čarodějova kouzla v pravidelných intervalech probleskují tmou prastaré hrobky...klerik tasí svou zbraň a snaží se probít k válečníkovi...
Je po boji...družina stojí nad padlým válečníkem...
Zloděj : Toho něčím ochromil ten starej kosťa ?
Čaroděj : Takového kouzla bych si všimnul !
Klerik : Stál úplně v klidu , vždyť ani nezařval bojový pokřik jako vždy...nerozumím tomu co se stalo.
Válečník : // Jsem si zrovna míchal jogurt...

Otvírají se dveře do starého trůního sálu. Hordy nemrtvých se hrnou ze sálu...první pasti zloděje spomalují útok...ohnivá koule od čaroděje dělá strašnou paseku v řadách nemrtvých...klerik se pokuší rozdrtit nemrtvé boží silou...válečník klidně stojí.
Válečník již je úplně obklopen hordu nemrtvých , dokonce i nemrtvý vládce již vyšel a začíná sesílat kouzlo ! Družina se snaží pomoc stojícímu válečníkovi...zlodějovy ohnivé šípy neomylně zasahují nemrtvé...čarodějova kouzla v pravidelných intervalech probleskují tmou prastaré hrobky...klerik tasí svou zbraň a snaží se probít k válečníkovi...
Je po boji...družina stojí nad padlým válečníkem...
Zloděj : Toho něčím ochromil ten starej kosťa ?
Čaroděj : Takového kouzla bych si všimnul !
Klerik : Stál úplně v klidu , vždyť ani nezařval bojový pokřik jako vždy...nerozumím tomu co se stalo.
Válečník : // Jsem si zrovna míchal jogurt...
Krus s Laen se vraci zpet hrobkou z Vetrneho udoli...
Pred ohnivou sachovnici se Laen promeni v prase a zacne zbesile pobihat kolem Kruse, ktery prohlasi: ,,Ha, prasatko, Krus mit hlad." Laen zacne pobihat jeste zbesileji a rozbehne se k sachovnici a slapne na ohnivou past, ktera ji spali do bezvedomi. Krus se zastavi, chvili tupe cumi a pak prohlasi: ,,Ha, pecene prasatko."
//nastesti vse dobre dopadlo, hrac se probral se ze zachvatu smichu a stihl ji zachranit
Pred ohnivou sachovnici se Laen promeni v prase a zacne zbesile pobihat kolem Kruse, ktery prohlasi: ,,Ha, prasatko, Krus mit hlad." Laen zacne pobihat jeste zbesileji a rozbehne se k sachovnici a slapne na ohnivou past, ktera ji spali do bezvedomi. Krus se zastavi, chvili tupe cumi a pak prohlasi: ,,Ha, pecene prasatko."
//nastesti vse dobre dopadlo, hrac se probral se ze zachvatu smichu a stihl ji zachranit
Krus Kolohnát - smrdutý půlork
Farim - trpasličí bojovník
Farim - trpasličí bojovník
Ehm.. podla casu kedy si to poslal je zrejme ze v tu dobu bol automaticky restart o 18:00 Ale to si asi vedel.566344 wrote:Uz uz to vypadalo, ze Najiv prijde o pocestnost s nekym tak ohromnym... A pred celym nastoupenym Ivory k tomu. A on spadne server.
DM, priznejte se, ze ste to provedli schvalne, byste Najiva uchranili osudu horsiho smrti?!?
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Poděkování Najívovi , že přetrpěl strašidelné vyprávění ( Ramhlukvíl to je strašné monstrum
) a za to že vydržel i umělé dýchání z Grůtou. Liuovi za lekce z patologie a z vaření mozků. A Grutě za její nadšenou snahu stát se členkou domobrany v Ivory a za ženský dojem na Najíva...
Díky Vám všem ... to byl zas večerní program ... komedie , romantika a horor.
Díky Vám všem ... to byl zas večerní program ... komedie , romantika a horor.
Tak nevim co byl vetsi horor - jestli Gruta nebo ta Najivova naivita.Fidorka wrote:...
Díky Vám všem ... to byl zas večerní program ... komedie , romantika a horor.
Z me strany obdiv za nervy okolnich posluchacu. Liuuv cynizmus a sprostota likvidovali i jen samotny naznak hroziveho vypraveni jiz v zarodku, z jeho umne pripravy skreti ruky a'la bazant se zvedal kufr i otrlemu medikovi a o vrcholu kulinarskeho sadizmu - mozkomori mozecek s kvetakem - se radeji moc rozepisovat nebudu. Ti nemnozi prezivsi jez zdolali tyto nastrahy mohou odedneska pouzivat svuj jemnocit misto struhadla.
A finalni dik patri Grule - teprve diky ni jsem si uvedomil, kam az muze sahat vyska hodnoceni esteticna - ovsem v minusem pred samotnou hodnotou- kdyz je merena pulorci krasavici v ruzovouckych satickach.
Chtěl bych poděkovat všem kdo se zůčastnil Gruty námluvámím s Najívem
Zároven se chci omluvit za zmizení ale nějakej blbec v baráku něco dělal s elektrikou a byly jsme asi 4 hodky bez proudu
Zároven se chci omluvit za zmizení ale nějakej blbec v baráku něco dělal s elektrikou a byly jsme asi 4 hodky bez proudu
Odevšad vede do podsvětí stejně dlouhá cest.
ΕIΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΘΕΟYΣ ΓΙΑ OΛΕΣ ΤΙΣ ΝIΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤI ΟΙ ΘΕΟI ΚΑΤΑΡAΣΤΗΚΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟYΣ ΑΠO ΔΕΙΛIΑ ΚΑΙ ΑΝΟΗΣIΑ
ΕIΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΘΕΟYΣ ΓΙΑ OΛΕΣ ΤΙΣ ΝIΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤI ΟΙ ΘΕΟI ΚΑΤΑΡAΣΤΗΚΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟYΣ ΑΠO ΔΕΙΛIΑ ΚΑΙ ΑΝΟΗΣIΑ
Děkuji
Jop, byl to...řekněme...nepopsatelný zážitek. Děkuji všem zúčastněným.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/