Černokněžník

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Černokněžník

Post by Myrpa »

Já bych od teď zakládal samostatné thready. Přijde mi to přehlednější. Stejně jsem vás chtěl poprosit, abyste mi vypsali seznam toho, co nefunguje, protože to z těch sedmi listů neumím 100% vyčíst.

Černokněžníkovo darkness feat
- Nastavil jsem hostile action = 0.
(Příští hak)

Tajemný řetěz
- Upravil jsem počet odrazů podle popisu.
- Dmg jsem nechal. Protože podle mě tam Shaman ten vzorec nevymýšlel jen tak. S každým dalším odrazem dmg řetězu slábne.
(Příští update)
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Černokněžník

Post by Myrpa »

mandos wrote:Eldritch spear neruší invis od čaroděje.
Tohle je chyba? (Sorry za prípadné stupidní dotazy, mějte trpělivost :) ).

Nevedli jste tu někde diskuzi o tom, jestli invokace mají, nebo nemají vyhazovat z invisu?
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Černokněžník

Post by Shaman88 »

Jo damage se snižuje. Jinak by to bylo silnější než kužel.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Černokněžník

Post by Shaman88 »

Spear by jako jedinný vyhazovat z neviditelnosti neměl.
Je to jeho featura oproti obyčejnému výbuchu. (+ výhoda dosahu, ale to využijí hráči jen s kamera hackem, který bychom možná mohlo nasadit k dispozici)
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Černokněžník

Post by kokosak »

Shaman88 wrote:Jo damage se snižuje. Jinak by to bylo silnější než kužel.
Pak by to bylo celkem dobrý napsat do popisu invokace jak ve hře, tak na webu. Třeba by si to někteří pak nevzali. Třeba já :P
Last edited by kokosak on 12:35 12. Feb 2014, edited 1 time in total.
PUF!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Černokněžník

Post by Shaman88 »

kokosak wrote:
Shaman88 wrote:Jo damage se snižuje. Jinak by to bylo silnější než kužel.
Pak by to bylo celkem dobrý napsat do popisu invokace jak ve hře tak na webu. Třeba by si to někteří pak nevzali. Třeba já :P
Mohl bys napsat jak se snižuje, tam jsem měl asi největší problém s návrhem vzorce pro postupné snižování a možná jsem to navrhl špatně.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Černokněžník

Post by kokosak »

Mám pocit, že se to pro každý cíl hází solově. Už se mi totiž stalo, že jeden sekundární cíl měl dmg 12 a druhý v řadě za ním 22.

posledních pár sem měl
21/7/3
29/7/4
31/7
19/9
28/8
a jako perlička miss/8. Takže paprsek hopsá dál,i když odraz mine.

Spíš bych to udělal jednoduše - každý přeskok 1/2 předchozího.
PUF!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Černokněžník

Post by Shaman88 »

kokosak wrote:Mám pocit, že se to pro každý cíl hází solově. Už se mi totiž stalo, že jeden sekundární cíl měl dmg 12 a druhý v řadě za ním 22.

posledních pár sem měl
21/7/3
29/7/4
31/7
19/9
28/8
a jako perlička miss/8. Takže paprsek hopsá dál,i když odraz mine.

Spíš bych to udělal jednoduše - každý přeskok 1/2 předchozího.
Tak to je fakt špatně no, když jsme to navrhoval tak to mělo fungovat tak aby u posledního to bylo maximálně na úrovni poloviny prvního.
Jo a ten miss není špatně.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Černokněžník

Post by Myrpa »

Tak udělám: první plnej dmg, poslední půl dmg a ti mezitím rovnoměrně odstupňovaně podle počtu odrazů.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Černokněžník

Post by kokosak »

...nebo tam mužeš nechat plnej dmg všude a bude to ještě jednodušší? *nevinný pohled*
PUF!
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Černokněžník

Post by Caehan »

No jasně! Bez savu plošný kouzlo dvakrát za kolo neomezeněkrát za den s plným damage, co navíc netrefí spolubojovníky a vždycky zahrne do působení soupeře, já jsem pro!
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Černokněžník

Post by Shaman88 »

Myrpa wrote:Tak udělám: první plnej dmg, poslední půl dmg a ti mezitím rovnoměrně odstupňovaně podle počtu odrazů.
Jenže ty to musíš udělat na jeden průchod, tzn. na začátku neznáš počet přeskoků.
Něco ve smyslu
(1/2 + (1/(c+1)) * Damage, kde c je číslo skoku od 1čky.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Černokněžník

Post by Caehan »

Shaman88 wrote:
Myrpa wrote:Tak udělám: první plnej dmg, poslední půl dmg a ti mezitím rovnoměrně odstupňovaně podle počtu odrazů.
Jenže ty to musíš udělat na jeden průchod, tzn. na začátku neznáš počet přeskoků.
Něco ve smyslu
(1/2 + (1/(c+1)) * Damage, kde c je číslo skoku od 1čky.
No, jestli to chcete dělat takhle - podle mě je polovina dost, ale s rovnoměrně se snižujícím zraněním na polovinu je průměrné zranění 3/4 toho prvního, tak ho prostě na ty 3/4 snižte u všech a máte ten samý efekt.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Černokněžník

Post by Rejty »

kokosak wrote:...nebo tam mužeš nechat plnej dmg všude a bude to ještě jednodušší? *nevinný pohled*
Haha... :wall:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Černokněžník

Post by Shaman88 »

Caehan wrote:
Shaman88 wrote:
Myrpa wrote:Tak udělám: první plnej dmg, poslední půl dmg a ti mezitím rovnoměrně odstupňovaně podle počtu odrazů.
Jenže ty to musíš udělat na jeden průchod, tzn. na začátku neznáš počet přeskoků.
Něco ve smyslu
(1/2 + (1/(c+1)) * Damage, kde c je číslo skoku od 1čky.
No, jestli to chcete dělat takhle - podle mě je polovina dost, ale s rovnoměrně se snižujícím zraněním na polovinu je průměrné zranění 3/4 toho prvního, tak ho prostě na ty 3/4 snižte u všech a máte ten samý efekt.
Neni, tam je právě rozdíl proti kuželu, záleží na pozici prvního cíle a pozici sesílatele aby zasáhl dobře, navíc se tam používají hody na trefení.
Locked