Shaman88 wrote:
Jenže ty to musíš udělat na jeden průchod, tzn. na začátku neznáš počet přeskoků.
Něco ve smyslu
(1/2 + (1/(c+1)) * Damage, kde c je číslo skoku od 1čky.
Může to udělat na dva průchody a při prvním si jen spočítat NPC.
Imho je ale lepší, aby se dmg snižovalo rovnoměrně bez ohledu na to, kolik postav zasáhne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Caehan wrote: kouzlo dvakrát za kolo neomezeněkrát za den s plným damage, co navíc netrefí spolubojovníky
A to ti nakukal kdo prosimtě? Přeskakuje i mezi kamarády.
Řetězový blesk je v 9 případech z 10 výhodnější, protože plošná zraňující kouzla se cílí blbě a obvykle je k dispozici jen málo cílů. Řetězový blesk si protivníky vybere sám.
To první a druhé pravidla. To s tím plným damage mi nakual kokosák, zeptej se jeho. To poslední jsem nevědel, fajn vědět.
Caehan wrote:Může přeskočit i na sesilatele? Může přeskakovat i tam a zpátky?
Inu... si zjisti IC
ne a ne
Si zjišťovat IC nebudu, protože mě to IC nezajímá. Mělo by to být jasně psané v pravidlech. Netvrdím, že musí, ale rozhodně nikomu neblíží, když se to napíše sem.
dík a dík
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency. ZANEPRÁZDNĚN
Shaman88 wrote:
Jenže ty to musíš udělat na jeden průchod, tzn. na začátku neznáš počet přeskoků.
Něco ve smyslu
(1/2 + (1/(c+1)) * Damage, kde c je číslo skoku od 1čky.
Může to udělat na dva průchody a při prvním si jen spočítat NPC.
Imho je ale lepší, aby se dmg snižovalo rovnoměrně bez ohledu na to, kolik postav zasáhne.
Já to mám hlavně ten cyklus udělaný špatně, mám to udělané jako plošný s tím že on jen přeskakuje. Aby to byl řetěz tak by to mělo být rekurzivně. Tzn. že poslední cíl může být klidně i daleko...
Jojo ten řetěz je celý špatně....
Edit: Já osobně si myslím že veřejně by mělo být napsáno co nejméně informací, hráči pak nemají žádnou možnost objevovat....
Je to otázka výhodnosti z hlediska ladění a z hlediska IC. V prvním případ budou o chybách černokněžníka rozhodovat hlavně hráči černokněžníka (dosaďte si jakékoliv jiné povolání), ve druhém budou hráči, co stráví milón hodin čtením pravidel, vědět něco navíc. Jsem tu nějaký pátek a také ta pravidla pro ostatní povolání vesměs neznám. Ale *mohl* bych si je dohledat.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency. ZANEPRÁZDNĚN
Mě hlavně teda přijde že to nefunguje moc jako řetěz, aspoň v těch pár případech co jsem dával trochu pozor. Kouzlo se střelí na hlavní target a z toho to vystřelí paprsky do ostatních okolo.
Last edited by Zeerit on 14:39 12. Feb 2014, edited 1 time in total.
No, ona třeba skutečnost, že dmg se zmenšuje, že jsou zasahováni spolubojovníci a podobně muže mít dost zásadní vliv na výběr invoikací a build. A zjistit, že musim čekat další 4 levely na něco použitelnýho nemusí bejt pro někoho moc hezký překvapení.
Zeerit wrote:Mě hlavně teda přijde že to nefunguje moc jako řetěz, aspoň v těch pár případech co jsem dával trochu pozor. Kouzlo se střelí na hlavní target a z toho to vystřelí paprsky do ostatních okolo.
kokosak wrote:No, ona třeba skutečnost, že dmg se zmenšuje, že jsou zasahováni spolubojovníci a podobně muže mít dost zásadní vliv na výběr invoikací a build. A zjistit, že musim čekat další 4 levely na něco použitelnýho nemusí bejt pro někoho moc hezký překvapení.
To ano, ale nemusí být známy detailní výpočty pro výpočet zranění.
Zeerit wrote:Mě hlavně teda přijde že to nefunguje moc jako řetěz, aspoň v těch pár případech co jsem dával trochu pozor. Kouzlo se střelí na hlavní target a z toho to vystřelí paprsky do ostatních okolo.
Nepleteš si to s kuželem?
Snad ne, protože za 1. sme stáli za Květuš když to do nás prsklo z původního cíle a za 2. dmg byla menší než dmg co šla do původního cíle. (edit: znatelně, původní cíl dostal kolem 30 a my chytli asi 8 dmg nebo tak)
Kokos, co to Květuš používá ?
Last edited by Zeerit on 14:51 12. Feb 2014, edited 1 time in total.
Tak jinak. Řetěz:
1. Je někde IC k tomu kouzlu, aby se mohlo podle toho domyslet, jak to má skákat?
2. Ty esence dělaj co všechno? To dává dodatečnej efekt a jinak to kouzlo mění? Ta copy&paste metoda je fakt strašně nepřehledná.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.