Bahnak wrote:
Staří kostlivci po smrti zmodrají, ale když použiju stahovák, vypíše to chybu, nejspíše chybí tag staženého itemu?
EDIT: Upraven název topicu
Jakou chybu? Hlásit pořádně!
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
No ještě sem něco přihodím. Ne jako chybu, ale pro zamyšlení..
Je záměrem tvůrce spawnu, aby tam postavy nemohly chodit pod buffem? NPC starý kostlivý mozkožrout je jednoduše prasárna.. po zavedení nový AI se spawnují neviditelní, mají nakouzlený premonition (jako by sami o sobě neměli už tak dostatečný pohlcení) a silnější spell mantle... zároveň sotva co zmerčí postavu, okamžitě posílají mordenkain a vysvlečou ji snad i z trenek. Na starý thálii by se tomu jednoduše dalo bránit srážející prackou, ale tady je tahle možnost od první chvíle eliminovaná díky spell mantlu. Jediná možnost jak zkusit dispellu zabranit je, že se postava snaží prokličkovat, schovává se za placeably (upřímně, tahle lokace to moc nedovoluje) a pokouší dostat se až k němu a nakliknout knockdown... pak nastává následující situace:
Mozkožrout si na prvni kolo lehne, nechava si ubirat 1-2 hp díky předtuše, pak vstane, během vstavani hodi dispell a zase si lehá po dalším knockdownu. Pokud se zadaří a dispell se mu nepodaří seslat po prvním vstání, podaří se mu to za dvě/tři další, protože známe jak funguje spamování knockdownu... potvory nejdřív chvíli poctivě leží, pak už vstávají kdykoliv se jim to zlíbí a trvání knockdown - kolo vesele ignorují a dál si sesílají kouzla.
Podle xp chápu, že je to lokace určená přibližně pro naše lvly, ale nějak si nedokážu představit, že by tam někdo dobrovolně chodil. IMHO by možná stálo za zvážení je nějak poladit.. obzvlášt pokud má být mrtvý les naše vstupenka do lovišť.
Ostatní npc - starý kostlivec a mocný kostlivec jsou dle mě nastaveny ideálně v poměru xp - obtížnost.
PS - než se do mě pustí Radim... Ne, neumřel jsem tam. Ne, neumřel nikdo další. Ne, necitím žádnou ublíženost. Jen mi to přijde trochu moc přepálený.