Mrtvý les - podtemno :VYŘEŠENO

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Mrtvý les - podtemno :VYŘEŠENO

Post by Bahnak »

Mapa lokace je bílá, nevidím na ni nic.

Staří kostlivci po smrti zmodrají, ale když použiju stahovák, vypíše to chybu, nejspíše chybí tag staženého itemu?

EDIT: Upraven název topicu :-)
Last edited by Bahnak on 17:47 13. Feb 2014, edited 1 time in total.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: Prokletý les - podtemno

Post by FroziKk »

Mrtvý les*
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Mrtvý les - podtemno

Post by kucik »

Bahnak wrote: Staří kostlivci po smrti zmodrají, ale když použiju stahovák, vypíše to chybu, nejspíše chybí tag staženého itemu?

EDIT: Upraven název topicu :-)
Jakou chybu? Hlásit pořádně! :mrgreen:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Mrtvý les - podtemno

Post by Rejty »

S mapou nic dělat nejde, to je chyba tilesetu.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Mrtvý les - podtemno

Post by Bahnak »

kucik wrote:Jakou chybu? Hlásit pořádně! :mrgreen:
Jono, sem si hned říkal že to asi mám screenovat... Tak příště (vzhledem k náročnosti NPC ale asi za hodně dlouho)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Mrtvý les - podtemno :VYŘEŠENO

Post by Radim »

Není chyba smazat
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: Mrtvý les - podtemno :VYŘEŠENO

Post by FroziKk »

No ještě sem něco přihodím. Ne jako chybu, ale pro zamyšlení..

Je záměrem tvůrce spawnu, aby tam postavy nemohly chodit pod buffem? NPC starý kostlivý mozkožrout je jednoduše prasárna.. po zavedení nový AI se spawnují neviditelní, mají nakouzlený premonition (jako by sami o sobě neměli už tak dostatečný pohlcení) a silnější spell mantle... zároveň sotva co zmerčí postavu, okamžitě posílají mordenkain a vysvlečou ji snad i z trenek. Na starý thálii by se tomu jednoduše dalo bránit srážející prackou, ale tady je tahle možnost od první chvíle eliminovaná díky spell mantlu. Jediná možnost jak zkusit dispellu zabranit je, že se postava snaží prokličkovat, schovává se za placeably (upřímně, tahle lokace to moc nedovoluje) a pokouší dostat se až k němu a nakliknout knockdown... pak nastává následující situace:

Mozkožrout si na prvni kolo lehne, nechava si ubirat 1-2 hp díky předtuše, pak vstane, během vstavani hodi dispell a zase si lehá po dalším knockdownu. Pokud se zadaří a dispell se mu nepodaří seslat po prvním vstání, podaří se mu to za dvě/tři další, protože známe jak funguje spamování knockdownu... potvory nejdřív chvíli poctivě leží, pak už vstávají kdykoliv se jim to zlíbí a trvání knockdown - kolo vesele ignorují a dál si sesílají kouzla.

Podle xp chápu, že je to lokace určená přibližně pro naše lvly, ale nějak si nedokážu představit, že by tam někdo dobrovolně chodil. IMHO by možná stálo za zvážení je nějak poladit.. obzvlášt pokud má být mrtvý les naše vstupenka do lovišť.

Ostatní npc - starý kostlivec a mocný kostlivec jsou dle mě nastaveny ideálně v poměru xp - obtížnost.

PS - než se do mě pustí Radim... Ne, neumřel jsem tam. Ne, neumřel nikdo další. Ne, necitím žádnou ublíženost. Jen mi to přijde trochu moc přepálený.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Mrtvý les - podtemno :VYŘEŠENO

Post by Radim »

Jooo do Frozikka,
hele mrknu na to, ale on je lvlově k těm kostrounům proto tam je.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: Mrtvý les - podtemno :VYŘEŠENO

Post by FroziKk »

Radim wrote:Jooo do Frozikka,
hele mrknu na to, ale on je lvlově k těm kostrounům proto tam je.
Možná by mohlo stačit jim ten spell mantle vzít nebo tak něco, ať je tam ta šance alespoň přes pracku. Každopádně dík, že na to koukneš.
Locked