ZAZNAMENÁNO: Itemy a ceny

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

ZAZNAMENÁNO: Itemy a ceny

Post by -darkvision- »

Mám dotaz ohledně itemů, popřípadě nastavení. Třeba to je ok, ale vycházím z toho, jak tomu bylo na ST.

Prvotní srovnání je to, že na St jsem u dobrodruha nacházel hodně itemů s cenou 500.000+ .. Tady se mi to snad ještě nepoštěstilo.
Druhotné je takové, že na ST jsem narazil na minimum itemů co by byly lvl 30+. Na NT na ně narážím daleko častěji.
Na NT například fullplate stojí 24k (nulkový). Na ST tak drahý nebyl.

Shrnutí je tedy takové, že to na mě působí tak, že aktuálně jsou u itemů zvednuté lvl a zaroven snížená cena, minimalne u těch itemů +4/+5. Naopak u základních itemů je ta cena rapidně navýšena.
Co se týče itemů +1/+2 - tam se mi ceny zdají obdobné jako na ST.
Je to tak správně?

Srovnávám to taky s tím že například na ST náklady na +5zbroj byly 190k, z craftu. Pokad se kupovala v obchode byla dražší. Na NT se dá sehnat za 148k.
Luk na screenu je +3, ma pohlceni +2/10 ale je od 33.lvl. Na takovém lvl si myslím že je nevyužitelný a každý už bude mít luk +5.

Přikládám tyto itemy s cenami.
Attachments
itemy.jpg
Last edited by -darkvision- on 17:14 17. Feb 2014, edited 1 time in total.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Itemy a ceny

Post by Rejty »

Problém je v ceně základních holých itemů bez magických vlastností, jsou předražené.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Itemy a ceny

Post by karolina »

Pohlcení a vlastnosti s TO hrozně zvedají ILR itemům. Otázkou je, jestli to má smysl... dobrdruh právě prochází revizí.
Na vyžádání.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Itemy a ceny

Post by Bahnak »

Zakoupeno v krámku, nechtěně to tam prodal jiný hráč a už neměl na výkup.
Rukavičky jsou jasně ze standart NWN, vo tom žádná, na druhou stranu ve hře chrániče na AC jsou a +5 zbroj už jsem ve hře v krámu taky viděl. Takže můžu si je nechat? Nemůžu? Mám je vyhodit do koše? Prodat?
Attachments
chranice.jpg
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Itemy a ceny

Post by pilnik »

u dobrodruha v Kelu je v nabidce +2 sai za 300 zl..
Obuki - ten vod Škopku
Locked