VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
Re: Potíže s přechodem do lokací
Doporučil bych vyzkoušet nějaký konkurenční svět - celkově by mě zajímalo zda je chyba přímo na Thalii nebo to bude obecné.
Re: Potíže s přechodem do lokací
Například Equilibrie mi funguje bez potíží, stalo se mi to až na Thalii. Tedy, ST mi fungovala také normálně.Shaman88 wrote:Doporučil bych vyzkoušet nějaký konkurenční svět - celkově by mě zajímalo zda je chyba přímo na Thalii nebo to bude obecné.
Re: Potíže s přechodem do lokací
Někdo občas povídá, že mu to padá i jinde, než v Karathě. Zajímalo by mne kde a jaký je tam tileset. Ale pokud jsem dobře vyhodnotil situaci, padá Karatha. Rozhodně se dají dogooglit dotazy na nwn forech, kde se o problému s loadováním do tohohle tilesetu dočtu (ale nedostanu řešení).
A na Eq tenhle tileset snad ani nemají.
Nějaké obecné rady:
http://pcgamingwiki.com/wiki/Neverwinter_Nights
A na Eq tenhle tileset snad ani nemají.
Nějaké obecné rady:
http://pcgamingwiki.com/wiki/Neverwinter_Nights
Re: Potíže s přechodem do lokací
Určitě na to mrknu, děkuju.Myrpa wrote:Nějaké obecné rady:
http://pcgamingwiki.com/wiki/Neverwinter_Nights
Re: Potíže s přechodem do lokací
Já si myslím že je to tilesetem.
Resp. zkus lognout, vyžádej si DM at te ze startovní lokace portne nějam jinam. A zkus o toho města dojít ručně. Ono by možná neuškodilo přesun té startovní lokace na jiné místo.
Resp. zkus lognout, vyžádej si DM at te ze startovní lokace portne nějam jinam. A zkus o toho města dojít ručně. Ono by možná neuškodilo přesun té startovní lokace na jiné místo.
Re: Potíže s přechodem do lokací
bohužel to řeší jen POLOVINU problému. Druhá se jmenuje Kněžka a oživování mrtvol, kterým pak po oživení padá ta samá lokace.Shaman88 wrote:Já si myslím že je to tilesetem.
Resp. zkus lognout, vyžádej si DM at te ze startovní lokace portne nějam jinam. A zkus o toho města dojít ručně. Ono by možná neuškodilo přesun té startovní lokace na jiné místo.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Potíže s přechodem do lokací
Hlašte, kde to komu padá a kdy. My to nevíme. Mě to třeba nepadá (ale já neumírám).
Re: Potíže s přechodem do lokací
Hracce se nenacetly lokace exterieru: Chramova ctvrt a Dolni mesto. Naopak lokace Vitejte (ta ledova), Uvodni (ostruvky) a interier barvire v Karathe sly ok, proto hadam taky ze problem bude v tilesetu.
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Re: Potíže s přechodem do lokací
A pokud se Myrpa ptá obecně:
U nás v gildě pozoruje nejčastěji padání v Karathě, především Karatha - střední město - chrámová čtvrť. V unikátním Pajulčině případě se pak přidává Doubkov a některé lokace okolo něj, Petronika a možná další...
Takže IMHO velikost lokací + určité tilesety
U nás v gildě pozoruje nejčastěji padání v Karathě, především Karatha - střední město - chrámová čtvrť. V unikátním Pajulčině případě se pak přidává Doubkov a některé lokace okolo něj, Petronika a možná další...
Takže IMHO velikost lokací + určité tilesety
.
Re: Potíže s přechodem do lokací
Lokace, které vypisuješ, jsou všechny ve Wormovo tilesetu.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Potíže s přechodem do lokací
Jojo je to worm.
Tady si dovolím říct: Já to říkal.
Tady si dovolím říct: Já to říkal.
Re: Potíže s přechodem do lokací
A v tom středním městě vám to padá při jakémkoliv vstupu (sousední lokace třeba), nebo jen jak píše KaTo při oživovacích teleportech?Nalkanar wrote:A pokud se Myrpa ptá obecně:
U nás v gildě pozoruje nejčastěji padání v Karathě, především Karatha - střední město - chrámová čtvrť. V unikátním Pajulčině případě se pak přidává Doubkov a některé lokace okolo něj, Petronika a možná další...
Takže IMHO velikost lokací + určité tilesety
Re: Potíže s přechodem do lokací
Pajky všechno všude.
Mandos a Absinthorix nevím jistě jak to mají *jde na ně houknout*
IMHO je problém komplet s Karathou, ale při oživeních občas člověk zapomene stáhnout detaily / vypnout jiné aplikace, aby mu to jelo jak má.
Mandos a Absinthorix nevím jistě jak to mají *jde na ně houknout*
IMHO je problém komplet s Karathou, ale při oživeních občas člověk zapomene stáhnout detaily / vypnout jiné aplikace, aby mu to jelo jak má.
.
Re: Potíže s přechodem do lokací
Já nepadám nikdy nikde
Teda občas jo, ale to je vytuhnutí NWN uprostřed libovolné (většinou za to může FF s youtobe na pozadí) lokace a fakt je to vzácně.
Ale pravidelně padají lidi co do toho chrámu nosím, nebo ty lokace co popisuje Nalk. Se dotyčným nenačítají a NWN opakovaně padá.
Teda občas jo, ale to je vytuhnutí NWN uprostřed libovolné (většinou za to může FF s youtobe na pozadí) lokace a fakt je to vzácně.
Ale pravidelně padají lidi co do toho chrámu nosím, nebo ty lokace co popisuje Nalk. Se dotyčným nenačítají a NWN opakovaně padá.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Potíže s přechodem do lokací
Mě občas padá chrámová čvtrť s tím že mi to napíše chybu OpenGL, jednou mi to udělalo když jsem měl na druhym monitoru zapnutý VLC a měl jsem jako výstup nastavený OpenGL aby se mi to netlouklo s DirectX u her, ale pak mi to několikrát padlo aniž bych VLC měl zapnutý a stejně to nahlásilo OpenGL nicméně to pořád může být chyba mojeho laptopu tak nevím 
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.