VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Shaman88 »

Doporučil bych vyzkoušet nějaký konkurenční svět - celkově by mě zajímalo zda je chyba přímo na Thalii nebo to bude obecné.
User avatar
Sakura
Nováček
Posts: 10
Joined: 16:03 10. Nov 2011

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Sakura »

Shaman88 wrote:Doporučil bych vyzkoušet nějaký konkurenční svět - celkově by mě zajímalo zda je chyba přímo na Thalii nebo to bude obecné.
Například Equilibrie mi funguje bez potíží, stalo se mi to až na Thalii. Tedy, ST mi fungovala také normálně.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Myrpa »

Někdo občas povídá, že mu to padá i jinde, než v Karathě. Zajímalo by mne kde a jaký je tam tileset. Ale pokud jsem dobře vyhodnotil situaci, padá Karatha. Rozhodně se dají dogooglit dotazy na nwn forech, kde se o problému s loadováním do tohohle tilesetu dočtu (ale nedostanu řešení).
A na Eq tenhle tileset snad ani nemají.

Nějaké obecné rady:
http://pcgamingwiki.com/wiki/Neverwinter_Nights
User avatar
Sakura
Nováček
Posts: 10
Joined: 16:03 10. Nov 2011

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Sakura »

Myrpa wrote:Nějaké obecné rady:
http://pcgamingwiki.com/wiki/Neverwinter_Nights
Určitě na to mrknu, děkuju.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Shaman88 »

Já si myslím že je to tilesetem.
Resp. zkus lognout, vyžádej si DM at te ze startovní lokace portne nějam jinam. A zkus o toho města dojít ručně. Ono by možná neuškodilo přesun té startovní lokace na jiné místo.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by KaTo »

Shaman88 wrote:Já si myslím že je to tilesetem.
Resp. zkus lognout, vyžádej si DM at te ze startovní lokace portne nějam jinam. A zkus o toho města dojít ručně. Ono by možná neuškodilo přesun té startovní lokace na jiné místo.
bohužel to řeší jen POLOVINU problému. Druhá se jmenuje Kněžka a oživování mrtvol, kterým pak po oživení padá ta samá lokace.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Myrpa »

Hlašte, kde to komu padá a kdy. My to nevíme. Mě to třeba nepadá (ale já neumírám).
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Amber »

Hracce se nenacetly lokace exterieru: Chramova ctvrt a Dolni mesto. Naopak lokace Vitejte (ta ledova), Uvodni (ostruvky) a interier barvire v Karathe sly ok, proto hadam taky ze problem bude v tilesetu.
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Nalkanar »

A pokud se Myrpa ptá obecně:
U nás v gildě pozoruje nejčastěji padání v Karathě, především Karatha - střední město - chrámová čtvrť. V unikátním Pajulčině případě se pak přidává Doubkov a některé lokace okolo něj, Petronika a možná další...
Takže IMHO velikost lokací + určité tilesety
.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Rejty »

Lokace, které vypisuješ, jsou všechny ve Wormovo tilesetu.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Shaman88 »

Jojo je to worm.
Tady si dovolím říct: Já to říkal.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Myrpa »

Nalkanar wrote:A pokud se Myrpa ptá obecně:
U nás v gildě pozoruje nejčastěji padání v Karathě, především Karatha - střední město - chrámová čtvrť. V unikátním Pajulčině případě se pak přidává Doubkov a některé lokace okolo něj, Petronika a možná další...
Takže IMHO velikost lokací + určité tilesety
A v tom středním městě vám to padá při jakémkoliv vstupu (sousední lokace třeba), nebo jen jak píše KaTo při oživovacích teleportech?
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by Nalkanar »

Pajky všechno všude.
Mandos a Absinthorix nevím jistě jak to mají *jde na ně houknout*
IMHO je problém komplet s Karathou, ale při oživeních občas člověk zapomene stáhnout detaily / vypnout jiné aplikace, aby mu to jelo jak má.
.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by KaTo »

Já nepadám nikdy nikde :oops:
Teda občas jo, ale to je vytuhnutí NWN uprostřed libovolné (většinou za to může FF s youtobe na pozadí) lokace a fakt je to vzácně.
Ale pravidelně padají lidi co do toho chrámu nosím, nebo ty lokace co popisuje Nalk. Se dotyčným nenačítají a NWN opakovaně padá.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
mandos
Rytíř
Posts: 524
Joined: 23:19 23. May 2009
Location: Kladno/Praha

Re: Potíže s přechodem do lokací

Post by mandos »

Mě občas padá chrámová čvtrť s tím že mi to napíše chybu OpenGL, jednou mi to udělalo když jsem měl na druhym monitoru zapnutý VLC a měl jsem jako výstup nastavený OpenGL aby se mi to netlouklo s DirectX u her, ale pak mi to několikrát padlo aniž bych VLC měl zapnutý a stejně to nahlásilo OpenGL nicméně to pořád může být chyba mojeho laptopu tak nevím :D
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Locked