HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Post by Neithan1 »

diskuzia cez druzinu : pi*ovina
smrt karieny : pi*ovina
narodnost : pi*ovina
riesenie problemov na fore : pi*ovina

Zaver : Zabili Karienu, Parchanti !
Attachments
Cartmen.jpg
Cartmen.jpg (4.14 KiB) Viewed 3622 times
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
xyz
Obyvatel
Posts: 116
Joined: 18:59 28. Apr 2007
Location: Praha

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Post by xyz »

Paralizovali jsme vás a chtěli normálně hrát. Svázali jsme mága, který i přes svázání začal utíkat a kouzlit. Ještě se hned po paralíze odpojil asi aby zjistil naše úrovně.... Druidka po skončení paralízy taky neváhala a pustila se do nás i přes varování. Bránil jsem se a zabil ji. Bojovník myslel jako jediný hlavou a proto přežil.... Postavy si za smrt mohou sami.

Nehodlám tu nic řešit. DM mohu na požádání zaslat screenshoty dokumentující situaci.
Razak - R.I.P.
Rognar - R.I.P.

Xarx Jednooký - duergar jenž zabil Karienu chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zabil ji v lese, daleko od jejího rodného hvozdu.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Post by Darien »

K té družině - na Thalii je to naprosto pošahané. Do družiny jsem psal schválně, samozřejmě čistě roleplayingový průběh námluv mezi Karienou a Artem. Dělal jsem to jednak pro Essariola, který zůstal cudně venku, aby se pobavil, protože to prostě hrajeme kvůli zábavě, a taky pro DM, protože jsem byl naivně zvyklý z hraní onlinovek předtím, že DM měli takové situace rádi, protože jsem zažil, že vždy podporovali hraní postav na serveru.

Místo toho jsem se dočkal jen toho, že jestli napíšu ještě jednu pitomost do družiny, tak dostanu strhnuté XP. Já sice z nám to místní pravidlo, že družina se má používat jen pro interakci v questu s DM, ale to je naprostá hovadina, kterou si tu jen někdo ulehčuje život a komplikuje roleplayngový prožitek všem ostatním partám.

Co MMPORG hraju, vždy jsme si v družině pomáhali právě tím, že když byli čllenové odděleni, tak pro zbytek party trochu ilustrovali, co se zrovna děje - bylo to jako číst si knížku nebo film ve smyslu "...a zatím v temné kobce v podzemí".... vedli jsme v družině celé dialogy, vytvářeli tak obrazy svých postav a umožňovali vnímavým DM vstupovat do zápletek.

Jenže to je to, co tady přesně postrádám. Dostatek Questovním DM, kteří by vstupovali do situací vtipným a rozvíjejícím způsobem. Možná tu nějací jsou (četl jsem pochvalu na Žorže), ale buď se mi vyhýbají a nebo je jich žalostně málo. Místo toho se z Thalie stává přísný tábor, kde se neustále něco nesmí, všechno je maximálně náročné,složité, když máte nějaký názor, tak vás některé konkrétní "vládnoucí" nicky zesměšní a udělají z vás debila.

Jsou tu samozřejmě i moc fajn lidi, jako ta divoká veverka, komunikativní bytosti jako Kucik, vstřícní DM jako Žorž, ale jinak mám pocit, že tu jsou převlečená ženská DM, která mají asi permanentní menses nebo stress ze zkouškovýho období - nebo to nechápu.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Erkwinn
Poutník
Posts: 93
Joined: 22:35 16. May 2008

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Post by Erkwinn »

Pokud ale hážete paralýzy a omámení z invisu, tak to mi přijde jako zbabělost.

Ale teda vodpojovat se ze hry při boji...to snad ne!
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Post by Kiri »

To Darien: muzes hrat the sims (taky mi to hodnekrat napadlo). Navic alansijsti tigri na, (pises 12 lvlu), tvym lvlu je vysmech jenom mit napad se knim juknout. U tehle zvirat chcipaj postavy na 15 - 16 lvlu (jo urco nekdo muze tvrdit, ze ne) takze tvoje blbost, ze lezes nekam, kde je husto. No a ze ma nekdo o nekolik lvlu vic nez ty je v hre uplne nepodstatny, bud budes hrat postavu s pudem zebezachovy, tudiz omdlis, pocuras se strachy, nebo cokoli, kdyz vidis, ze i velkej Arto dostava naprdel, nebo musis pocitat s naklepem.

Hraju postavu, ktera se bavi provokvanim ostatnich postav, nemam buhvi jakej lvl a kazdouchvili muzu pocitat ze mi nekdo vyprasi kozich, nekoukam dko ma jakej lvl. Nevim kdo je jak silnej a jaky ma povolani, ale hraju podle rozpolozeni postavy. Zatim nikdy sem neposel v PvP a to hraju opravdu hajzla. Chapu ze si ublizenej/na, ale to casem prejde ;-)
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Erkwinn
Poutník
Posts: 93
Joined: 22:35 16. May 2008

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Post by Erkwinn »

[quote="Darien"]K té družině - na Thalii je to naprosto pošahané.

*******

Tak tady bych prosil DM o vysvětlení....nechápu, proč se nesmí používat družina při klasickém RP hraní.:roll: :roll: :roll:
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Post by Kiri »

Erkwinn wrote:Pokud ale hážete paralýzy a omámení z invisu, tak to mi přijde jako zbabělost.

Ale teda vodpojovat se ze hry při boji...to snad ne!
kazda mince ma dve strany ;-) nakonec budu mit vyjmecne pravdu.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Post by Darien »

xyz wrote:Paralizovali jsme vás a chtěli normálně hrát. Svázali jsme mága, který i přes svázání začal utíkat a kouzlit. Ještě se hned po paralíze odpojil asi aby zjistil naše úrovně.... Druidka po skončení paralízy taky neváhala a pustila se do nás i přes varování. Bránil jsem se a zabil ji. Bojovník myslel jako jediný hlavou a proto přežil.... Postavy si za smrt mohou sami.

Nehodlám tu nic řešit. DM mohu na požádání zaslat screenshoty dokumentující situaci.
Já jsem nikde neřekl, že jste něco "udělali špatně". Špatný je systém - pro mne. Špatné je něco, kde, když budu hrát svou roli, tak chcípnu se všemi ztrátami, ačkoliv jsem se do této situace nedostal vlastní vinou. Už jsem nahoře psal, že druidka prostě nemohal dělat nic jinýho. Jaký varování? Proč by měla dbát nějakýho varování, kydž byla přepadena, ,když jejího milovanýho týrají, když je v domovském lese????

Kdybych začal přemýšlet jako HRÁČ - tak ze strachu ze smrti ani neceknu a budu se bát... ale tojsem fakt KURVA nemohl, ne ve všech rp souvislostech toho večera.... já jsem ani nepřemýšlel o tom, zůstat stát - byl jsem v roli své postavy, sakra... jenže ten boj byl nevyžádaný, já se do něj dostat nechtěl a dostal jsem se...

a to je to, co vyčítám systému - to, že smrt od NPC, které jdu zabít se všemi riziky, které to může přinést, je stejná, jako smrt, když mne někdo přepadne a já se chovám tak, jak se od mé postavy čeká. Protože když se tak nebudu chovat, tak se zpronevěřím všemu, co hraju.

Je možný, že kdybych poslední měsíc nedělal nic jiného, než prostě někde pořád nechcípal, tak by mne to tak nevytočilo, ale po všech těch smrtích dostat ještě další z PVP? které neuznávám, které beru jako obtěžování a kdy mne zabije někdo o osm levelů výš, to prostě nedávám, před tím jsem tu varoval a to se přesně stalo.

Dle pravidel to samozřejmě bylo a žádné screeny nejsou potřeba, ale poukazuje to na nesmyslnost systému, kdy budou serveru vládnout silné PVP postavy a všichni se bud necháme mučit, týrat, otročit nebo okrádat a nebo budeme umírat a ztrácet zkušenosti.

Fajn, nechci, díky.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Post by Kiri »

Erkwinn wrote:
Darien wrote:K té družině - na Thalii je to naprosto pošahané.

*******

Tak tady bych prosil DM o vysvětlení....nechápu, proč se nesmí používat družina při klasickém RP hraní.:roll: :roll: :roll:
sry nejsem DM, ale jde nejspis o to, kdyz zrovna DM dela neke Q a pod kazdou vetou kterou dela rozhovor mu skace neco co ho rozptyluje odvadi pozornost a mate v jeho genialen naplanovanym planu, tak ho to muze po hodince docela doost nabrousit, takze muze reagovat neprimerene...je to dostatecny argument?

jinac teda DM muzou taky psat :D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Post by Darien »

Kiri wrote:To Darien: muzes hrat the sims (taky mi to hodnekrat napadlo). Navic alansijsti tigri na, (pises 12 lvlu), tvym lvlu je vysmech jenom mit napad se knim juknout. U tehle zvirat chcipaj postavy na 15 - 16 lvlu (jo urco nekdo muze tvrdit, ze ne) takze tvoje blbost, ze lezes nekam, kde je husto. No a ze ma nekdo o nekolik lvlu vic nez ty je v hre uplne nepodstatny, bud budes hrat postavu s pudem zebezachovy, tudiz omdlis, pocuras se strachy, nebo cokoli, kdyz vidis, ze i velkej Arto dostava naprdel, nebo musis pocitat s naklepem.

Hraju postavu, ktera se bavi provokvanim ostatnich postav, nemam buhvi jakej lvl a kazdouchvili muzu pocitat ze mi nekdo vyprasi kozich, nekoukam dko ma jakej lvl. Nevim kdo je jak silnej a jaky ma povolani, ale hraju podle rozpolozeni postavy. Zatim nikdy sem neposel v PvP a to hraju opravdu hajzla. Chapu ze si ublizenej/na, ale to casem prejde ;-)

Nejde o NPC alansijského tygra a o jeho sílu - ve třech bychom to asi zjistili. Ale když jsou ty mrchy nastavený hned za vlezem jdo jeskyně všechny, tak to prostě dost dobře nedáš. Ale to je fuk. Na NPC jsem si tu nikdy nestěžoval, jen to je jeden ze střípků posledních týdnů. Další z nečekaných smrtí hned za vstupem do jeskyně.

Co se Arta týče - byl prostě svázanej kouzlem a nevím, proč by se z toho měla postava počurat. V době tý bitky jsem vůbec netušil, jaký levely kdo má, vůbec jsem nad tím neuvažoval - Kariena toužila zachránit Arta z tý magie, protože věděla, že je silnej. Byla tam tma jako v pekle, byli jsme dokonale zaskočený ze zálohy a byla na domácí půdě. Navíc se její smrt seběhla tak rychle, že neměla čas si ani nic rozmyslet.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Erkwinn
Poutník
Posts: 93
Joined: 22:35 16. May 2008

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Post by Erkwinn »

Kiri wrote:
Erkwinn wrote:
Darien wrote:K té družině - na Thalii je to naprosto pošahané.

*******

Tak tady bych prosil DM o vysvětlení....nechápu, proč se nesmí používat družina při klasickém RP hraní.:roll: :roll: :roll:
sry nejsem DM, ale jde nejspis o to, kdyz zrovna DM dela neke Q a pod kazdou vetou kterou dela rozhovor mu skace neco co ho rozptyluje odvadi pozornost a mate v jeho genialen naplanovanym planu, tak ho to muze po hodince docela doost nabrousit, takze muze reagovat neprimerene...je to dostatecny argument?

jinac teda DM muzou taky psat :D
**************
Ano, chápu, že když by bylo 5 družin a každá psala do družiny, tak to je trošku moc, ale pokud je na serveru 12 lidí a z toho je šestičlenná parta, tak nevidím důvod nepsat do party-dokonce bych to podporoval. A pokud by mi DM chtělo snižovat XP, tak bych už nevěřil vlastním očím.
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Post by Darien »

to KIRI - nikdo nikam nepsal nic dvě hodiny - do DRUŽINY jsem poslal slovy dvě hlášky - po kterých následoval velmi arogantní slovní útok s výhružkou - naprosto z pozice síly.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
xyz
Obyvatel
Posts: 116
Joined: 18:59 28. Apr 2007
Location: Praha

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Post by xyz »

Když se chováš tak že následkem toho chování je smrt, tak se nediv že zemřes. :roll: Za tvojí smrtí si stojím a když se příště budeš chovat stejně, udělám to znova!!!!
Last edited by xyz on 00:34 09. Jun 2008, edited 2 times in total.
Razak - R.I.P.
Rognar - R.I.P.

Xarx Jednooký - duergar jenž zabil Karienu chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zabil ji v lese, daleko od jejího rodného hvozdu.
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Post by Marvin »

Kiri wrote: Pokud ale do druziny napisete: Tak diky kocouri za dnesni uzasnou parbu du hajinkat...tak teda jako nic moc. :lol:
Bozicku *mavne tlapickou* :P

Darien wrote:.... Nema to logiku ...
Slovo druid spomenute v prispevku: 5x
Slovo druid spomenute vo vsetkych prispevkoch: nespocitatelne
xyz wrote: screenshoty dokumentující situaci.
Fuj ty zvrhlik, ty si to fotis? :mrgreen:


To je zatial jedine co som stihol napisat v tomto rychlom topicu. Eugen Korda pre televiziu Nova, Thalie
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Post by Kiri »

to Darien, takze si vlastne zemrel diky tomu ze tvoje postava byla takova jaka byla...to znam, ja se svoji posledni postavou taky stale umiral z 16 lvlu sem se dostal behem par dni na 13lvl, protoze sem hral neohrozenyho hrdinu, ale to je to, ze hrajes roly, takze si muzes akorat stezovat na to jakou sis stvoril postavu. Kdyz si ji takhle dobre hral, musel si pocitat, ze jednou prijde smrt a budes muset vymyslet jinou postavu, treba silnejsi pro tenhle svet aby byla schopna se udrzet pri zivote az na epic lvl.

Ja trebas pocitam stim, ze za chvili se dostanu na strop a budu si muset pripravit novou postavu. Tahle se bud uchlasta, nebo ji sejme prvni nabrousenej reznik, kteryho neodhadnu. Tady si muzes akoart tak stezovat sam sobe, protoze uz pred wipem se vedelo, ze tu bude podtemno, ze krasne pohodlne chvilky zkoncili, Ti co meli driv hrat zapornaky tu uz nenajdes. Proc? Protoze zrovna je nebavil tenhle styl jako tebe.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Locked