Nevím, jak vytvořit feat, který dodá útok v kole.Shaman88 wrote:Na linuxovém nwnx toho nejde dosáhnout úpravou flurry of blows.
Takže:
1) Ponechat u monka jen kamy.
2) Zrušit stavající feat flurry of blows a vytvořit vlastní alternativu. (popř. jen dodělat alternativu pro ty jiné zbraně)
monkuv flurry of blow
Re: monkuv flurry of blow
Re: monkuv flurry of blow
Ahoj,
jiný pohled na věc. Když se podíváte na zbraně, o které jde, tak jsou zjevně nekoncipované, aby byly využity pro další posilování. Všechny jsou nesporně silnější než kamy a o hodně. Oni to autoři ADND měli vymyšlené dobře v tomto směru.
Osobně doporučuji udělat jen zmenu u monka a napsat, že je může používat, ale flurry s nimi nejde. Champion taky nemá specku na zbran a nikdo kvuli tomu nepláče.
Investoval bych čas do jiných vecí a monkovi nechal ty kamy a pesti. RP hráči si vezmou i ty další zbraně.
jiný pohled na věc. Když se podíváte na zbraně, o které jde, tak jsou zjevně nekoncipované, aby byly využity pro další posilování. Všechny jsou nesporně silnější než kamy a o hodně. Oni to autoři ADND měli vymyšlené dobře v tomto směru.
Osobně doporučuji udělat jen zmenu u monka a napsat, že je může používat, ale flurry s nimi nejde. Champion taky nemá specku na zbran a nikdo kvuli tomu nepláče.
Investoval bych čas do jiných vecí a monkovi nechal ty kamy a pesti. RP hráči si vezmou i ty další zbraně.
Re: monkuv flurry of blow
Nejde to pomocí effect EffectAdditionalAttacks(int nAmount); z nwnx?Myrpa wrote:Nevím, jak vytvořit feat, který dodá útok v kole.Shaman88 wrote:Na linuxovém nwnx toho nejde dosáhnout úpravou flurry of blows.
Takže:
1) Ponechat u monka jen kamy.
2) Zrušit stavající feat flurry of blows a vytvořit vlastní alternativu. (popř. jen dodělat alternativu pro ty jiné zbraně)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: monkuv flurry of blow
Kdyz uz se opiras o pravidla dnd tak vez , ze prave v pravidlech dnd muze monk bojovat s nunchaku, sai, holi a par dalsimi zbranemi stejne jako s kamami.(tyto zbrane maj vsak jina cisla nez tady)Krysak wrote:Ahoj,
jiný pohled na věc. Když se podíváte na zbraně, o které jde, tak jsou zjevně nekoncipované, aby byly využity pro další posilování. Všechny jsou nesporně silnější než kamy a o hodně. Oni to autoři ADND měli vymyšlené dobře v tomto směru.
Osobně doporučuji udělat jen zmenu u monka a napsat, že je může používat, ale flurry s nimi nejde. Champion taky nemá specku na zbran a nikdo kvuli tomu nepláče.
Investoval bych čas do jiných vecí a monkovi nechal ty kamy a pesti. RP hráči si vezmou i ty další zbraně.
Nicmene pokud by zprovozneni techto zbrani stalo prilis usili, tak at se to zkrouhne v popisu u monka a ja se dle toho zaridim.
Obuki - ten vod Škopku
Re: monkuv flurry of blow
Podle mě se o ně opírat klidně může. Ber to třeba tak, že ve většině papírových her na malé zbraně získáváš bonus k iniciativě event. další útoky v kole (v závislosti na pravidlech)pilnik wrote:Kdyz uz se opiras o pravidla dnd tak vez , ze prave v pravidlech dnd muze monk bojovat s nunchaku, sai, holi a par dalsimi zbranemi stejne jako s kamami.(tyto zbrane maj vsak jina cisla nez tady)Krysak wrote:Ahoj,
jiný pohled na věc. Když se podíváte na zbraně, o které jde, tak jsou zjevně nekoncipované, aby byly využity pro další posilování. Všechny jsou nesporně silnější než kamy a o hodně. Oni to autoři ADND měli vymyšlené dobře v tomto směru.
Osobně doporučuji udělat jen zmenu u monka a napsat, že je může používat, ale flurry s nimi nejde. Champion taky nemá specku na zbran a nikdo kvuli tomu nepláče.
Investoval bych čas do jiných vecí a monkovi nechal ty kamy a pesti. RP hráči si vezmou i ty další zbraně.
Nicmene pokud by zprovozneni techto zbrani stalo prilis usili, tak at se to zkrouhne v popisu u monka a ja se dle toho zaridim.
Takže přeneseno sem, ten feat dělá jen to, že s danou zbraní (kamou, rukama) dokážeš mlátit o dost rychleji (i když nepřesněji) než se zbraní delší (setrvačnost a princip páky jsou holt dané zákony fyziky a jsou vždy platné)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: monkuv flurry of blow
Kdyby se jim dal stejný rozah kritiku jako kamám a taky stejný dmg, tak samozřejmě není problém, aby mely flurry. bere se i kosmetický úprava v dmg..... krtik je ale smrtící.
Re: monkuv flurry of blow
to nepopiram, ze nunchaku a sai je silnejsi nez kama, stejne tomu tak je u katany oproti dlouhemu meci.Takze zalezi jestli to tak team chce mit a zda je sance to rozchodit.Krysak wrote:Kdyby se jim dal stejný rozah kritiku jako kamám a taky stejný dmg, tak samozřejmě není problém, aby mely flurry. bere se i kosmetický úprava v dmg..... krtik je ale smrtící.
Obuki - ten vod Škopku
Re: monkuv flurry of blow
Tak katana je určite jen fail na který se čeká s opravou.pilnik wrote:to nepopiram, ze nunchaku a sai je silnejsi nez kama, stejne tomu tak je u katany oproti dlouhemu meci.Takze zalezi jestli to tak team chce mit a zda je sance to rozchodit.Krysak wrote:Kdyby se jim dal stejný rozah kritiku jako kamám a taky stejný dmg, tak samozřejmě není problém, aby mely flurry. bere se i kosmetický úprava v dmg..... krtik je ale smrtící.
Re: monkuv flurry of blow
Akorát nevím jestli jde odchytit event konce boje.kucik wrote:Nejde to pomocí effect EffectAdditionalAttacks(int nAmount); z nwnx?Myrpa wrote:Nevím, jak vytvořit feat, který dodá útok v kole.Shaman88 wrote:Na linuxovém nwnx toho nejde dosáhnout úpravou flurry of blows.
Takže:
1) Ponechat u monka jen kamy.
2) Zrušit stavající feat flurry of blows a vytvořit vlastní alternativu. (popř. jen dodělat alternativu pro ty jiné zbraně)
Re: monkuv flurry of blow
No katana je rasově omezená zbraň pokud vím, tam je to něco jinýho.
Re: monkuv flurry of blow
Proč event konce boje? K čemu je tam důležitý? Prosím zkus se vyjadřovat i se souvislostmi. Je fakt ubíjející se pokaždé ptát, co jsi tím myslel.Shaman88 wrote: Akorát nevím jestli jde odchytit event konce boje.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: monkuv flurry of blow
Pardon.
Přidat útok není problém, zároveň snížit AB o 2 taky ne. Kontrola při equipu a unequipu na požadované zbraně a nenošené zbroje a štítu je taky v pohodě. Ale flurry of blows funguje tak že jakmile zabiješ posledního a je konec boje tak se to vypne. Pokud bychom to udělali jako passivní tak by to bylo silnější než flurry of blows takže už padá varianta jen na nové zbraně ale museli bychom flurry of blows zrušit a ten nový feat udělat i na kamy. (problém to není - jen poukazuju na souvislosti)
Přidat útok není problém, zároveň snížit AB o 2 taky ne. Kontrola při equipu a unequipu na požadované zbraně a nenošené zbroje a štítu je taky v pohodě. Ale flurry of blows funguje tak že jakmile zabiješ posledního a je konec boje tak se to vypne. Pokud bychom to udělali jako passivní tak by to bylo silnější než flurry of blows takže už padá varianta jen na nové zbraně ale museli bychom flurry of blows zrušit a ten nový feat udělat i na kamy. (problém to není - jen poukazuju na souvislosti)
Re: monkuv flurry of blow
Takže máme dvě možnosti
1) necháme vlastnosti zbraní, jako jsou teď a smažeme dva řádky z popisu monka
2) uděláme novou verzi nazvanou McFlurry (Flurry zrušíme), což není problém + oslabíme sai a nunchaku (bez toho to asi nepůjde, chápu li diskuzi dobře)
Takže co uděláme?
A dodatek: já houby hraju, nemám nastudované klasické nwn, nemám nastudované materiály NT (já vím, je to trapas, ale taky to žere čas) a opravuju chyby. Takže co se mne týče, pokud třeba katana má chybné vlastnosti a všichni čekáte, až to tým opraví a zároveň to není jako samostaný topic v chybách, tak já to neopravím, protože o tom, že je něco špatně, nevím.
PS: Tu katanu už teda hlásit nemusíte.
1) necháme vlastnosti zbraní, jako jsou teď a smažeme dva řádky z popisu monka
2) uděláme novou verzi nazvanou McFlurry (Flurry zrušíme), což není problém + oslabíme sai a nunchaku (bez toho to asi nepůjde, chápu li diskuzi dobře)
Takže co uděláme?
A dodatek: já houby hraju, nemám nastudované klasické nwn, nemám nastudované materiály NT (já vím, je to trapas, ale taky to žere čas) a opravuju chyby. Takže co se mne týče, pokud třeba katana má chybné vlastnosti a všichni čekáte, až to tým opraví a zároveň to není jako samostaný topic v chybách, tak já to neopravím, protože o tom, že je něco špatně, nevím.
PS: Tu katanu už teda hlásit nemusíte.
Re: monkuv flurry of blow (todo)
Zkusit zachytit event začátku a konce flurry of blows.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: monkuv flurry of blow
Tam o to nejde, protože ten mod se nezapne pokud nemáš správnou zbraň v ruce.