Oživování mrtvých
Oživování mrtvých
Jak oživujete vaše padlé? Je možné označit více možností, případně specifikovat odpověď.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Oživování mrtvých
Donesením do chrámu (není-li v pratě klerik, který by měl oživ mrtvé nebo vzkříšení a zároveň ze zkušeností s ST neměl i dost vysoký lvl, až na výjimečné situace, kdy bychom šli hned dále)
Touto barvou vysvětleno "jinak"
Touto barvou vysvětleno "jinak"
.
Re: Oživování mrtvých
Osobně využívám to co je pro postavu dostupné, na vytvořeném buildu klerika co hraje se mnou, ale taky záleží na situaci. Hráč si musí jasně umět spočítat co je pro něj v danou situaci výhodné a jak moc to ohrozí chod celé družiny pokud se oživit nenechá. Přísun xp na lvl kdy můžu použít oživ a druh mi lehne je hmmm jak to říct, dost slušný. Nezažil jsem zatím situaci z mého okolí, že by tuhle možnost někdo nevyužil pokud to není cesta zpět do domečku.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Oživování mrtvých
Na nízkém lvlu (lowíci), jsme na ST zvedali na místě čím se dalo, včetně svitků, aby se prostě došel dung. Neboť ztráta expů se dala dohnat snadno.
Na vysokém lvlu to už byl zásadně chrám bo tam byla ztráta expů nejnižší.
Občas si někdo zkusil Vzkříšení epickým klerikem (ne že by jich bylo hodně).
Na NT zatím chodíme přes chrám.
Btw - ony ty anketní otázky jsou dost divný a předpokládají, že parta má klerika. Vzhledem k tomu, že 90% času hraju(eme) bez něj, tak tam není snad jiná volba, kterou zaškrtnout, než ta poslední.
Na vysokém lvlu to už byl zásadně chrám bo tam byla ztráta expů nejnižší.
Občas si někdo zkusil Vzkříšení epickým klerikem (ne že by jich bylo hodně).
Na NT zatím chodíme přes chrám.
Btw - ony ty anketní otázky jsou dost divný a předpokládají, že parta má klerika. Vzhledem k tomu, že 90% času hraju(eme) bez něj, tak tam není snad jiná volba, kterou zaškrtnout, než ta poslední.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Oživování mrtvých
3. a 4. možnost předpokládá klerika s levelem menším, než takový, kdy je exp postih stejný, jako v chrámu.
Re: Oživování mrtvých
Čili situace kdy se to oživení XPově nevyplatí a jde jen o to, jaká je situace. Pak je to v zásadě jen chrám a jdu si to přepsat.Myrpa wrote:3. a 4. možnost předpokládá klerika s levelem menším, než takový, kdy je exp postih stejný, jako v chrámu.
.
Re: Oživování mrtvých
Zásadně v chrámu, i když hraju klerika. Pouze na výslovnou žádost padlé postavy ho zvednu kouzlem.
Na vyžádání.
Re: Oživování mrtvých
Na nízkých levelech je cena oživení dost velká, takže i v případě padnutí do očistce v blízkém okolí chrámu se spíše prochází skrz.
Můžu se ale zeptat, zda-li existuje nějaký prostředek, jak zvolit rychlo smrt před 10-ti minutovým umíráním? Včera nám s parťákem umřeli obě postavy, moje dostala větší ránu a šla do očistce rovnou, jeho skončila na nule a musel čekat, i když byl bez šance na záchranu.
Můžu se ale zeptat, zda-li existuje nějaký prostředek, jak zvolit rychlo smrt před 10-ti minutovým umíráním? Včera nám s parťákem umřeli obě postavy, moje dostala větší ránu a šla do očistce rovnou, jeho skončila na nule a musel čekat, i když byl bez šance na záchranu.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Oživování mrtvých
Moje chyba. Opraveno s příštím updatem. A nezašpiňujte diskuzi offtopicy. Založte si na každou chybu vlastní vlákno.Barbar321 wrote:Můžu se ale zeptat, zda-li existuje nějaký prostředek, jak zvolit rychlo smrt před 10-ti minutovým umíráním? Včera nám s parťákem umřeli obě postavy, moje dostala větší ránu a šla do očistce rovnou, jeho skončila na nule a musel čekat, i když byl bez šance na záchranu.
Re: Oživování mrtvých
Pokud vím, momentálně je chrám výhodnější. Posledně to bylo knězem, ale příště bych dal přednost chrámu.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Oživování mrtvých
Dám to sem, moc fajn by bylo kdyby mez vyřazení ale ne smrt postavy se rozšířila relativně.
ted je to do -10 zijes.
Návrh:
Počet životů * 0,1 + 5 = kolik můžš jít do mínusu, sam si nepomůžeš, ale jiní ano.
Příklad: 100 životů = - 15 lifů ve vyřazení
Příklad 300 životů = - 35 lifů ve vyřazení
Čas po vyzaření by byl jednotný, aby lidi věděli, že mají například 2 minuty, životy by neklesaly, proste by byl 2 minuty fix.
ted je to do -10 zijes.
Návrh:
Počet životů * 0,1 + 5 = kolik můžš jít do mínusu, sam si nepomůžeš, ale jiní ano.
Příklad: 100 životů = - 15 lifů ve vyřazení
Příklad 300 životů = - 35 lifů ve vyřazení
Čas po vyzaření by byl jednotný, aby lidi věděli, že mají například 2 minuty, životy by neklesaly, proste by byl 2 minuty fix.
Re: Oživování mrtvých
Zásadně oživením v chrámu (i kdyby byl v partě klerik s oživovacím kouzlem Oživ mrtvé nebo Vzkříšení).
2x jsem si neznaje obtíží dovolil oživení pomocí Oživ mrtvé, jednou to prošlo a podruhé se strhla lavina, která se naštěstí včas zastavila vzájemným pochopením. Od té doby pouze chrám.
Problématiku tohoto tématu vidím v ponechání původních postihů (tj. 1, 2, 4, a 5% z aktuálních zkušeností) bez ohledu na výraznou změnu jedné proměnné (počtu zkušeností v řádech sta tisíců a milónů). Nůžky se tak každým dalším lvl rozevírají a exp. dluh roste do obludných hodnot.
2x jsem si neznaje obtíží dovolil oživení pomocí Oživ mrtvé, jednou to prošlo a podruhé se strhla lavina, která se naštěstí včas zastavila vzájemným pochopením. Od té doby pouze chrám.
Problématiku tohoto tématu vidím v ponechání původních postihů (tj. 1, 2, 4, a 5% z aktuálních zkušeností) bez ohledu na výraznou změnu jedné proměnné (počtu zkušeností v řádech sta tisíců a milónů). Nůžky se tak každým dalším lvl rozevírají a exp. dluh roste do obludných hodnot.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Oživování mrtvých
Jedině chrám... i za cenu, že družina ostrouhá výpravu. Do toho +- 10 lvlu se to zuby nehty zkousnout dá, ale víc už je průser.
Re: Oživování mrtvých
Jedině chrám po zkušenosti z jedné paladinské výpravy.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬