Toto je konečná pro všechny bugery.
Toto je konečná pro všechny bugery.
Postupoval jsem dle návodu na tvorbu postavy a nedostanu se přes ďábla z podsvětí. Neustále mě to tuto hlášku.
účet: vugi
postava: Kili z Nordrim z Khar-Durn
díky za pomoc
účet: vugi
postava: Kili z Nordrim z Khar-Durn
díky za pomoc
Re: Toto je konečná pro všechny bugery.
Řekl bych, že bude problém v tom relogování. Založ novou postavu a zkus projít celé vytvoření postavy v úvodní lokaci bez relogů.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Toto je konečná pro všechny bugery.
To už jsem zkoušel a děje se to samé, žádný relog neproběhl..4kucik wrote:Řekl bych, že bude problém v tom relogování. Založ novou postavu a zkus projít celé vytvoření postavy v úvodní lokaci bez relogů.
PS: při tvorbě vzhleu psotavy mi nejde měnit barva vlau a tetovani.. to je normalni?
Už to jde.. asi to mělo problém z dlouhým jménem postavy..
Last edited by vugi2 on 17:54 10. Mar 2014, edited 1 time in total.
Re: Toto je konečná pro všechny bugery.
Nezkoušel jsi druhý a další pokusy s naprosto stejným jménem postavy?
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Re: Toto je konečná pro všechny bugery.
Nezakládaj vícero postav s identickým jménem.
Jako že nejde měnit barva tetování při vytváření postavy před loginem do světa? Ne, to není normální
Jako že nejde měnit barva tetování při vytváření postavy před loginem do světa? Ne, to není normální
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Toto je konečná pro všechny bugery.
Ano zkoušel .. ted jsem to jméno zkrátil a nedal jsem vůbec žádný popis postavy (byl hodne dlouhy) ted uz jsem ve hre na nějakem kamenem kruhu a nejde jít nikam dálAmber wrote:Nezkoušel jsi druhý a další pokusy s naprosto stejným jménem postavy?
Re: Toto je konečná pro všechny bugery.
Prosím o smazání všech postav s účtu: vugi abych to mohl korektně vyzkoušet, když je tedy problém se jménem .. Kili z Nordrim z Khar-Durn to tam nemůže být tolik mezer mebo jak?kucik wrote:Nezakládaj vícero postav s identickým jménem.
Jako že nejde měnit barva tetování při vytváření postavy před loginem do světa? Ne, to není normální
PS: Sakta tak ta chyba s tou barvou vlasu je v mé instalaci nwn.. čím to sakra může být v čem jsou barvy vlasu? Override? mam CEP2.4 zkusim stahnout 2,3
Re: Toto je konečná pro všechny bugery.
Ne, není problém s mezerami ani s ničím podobným. Ta poslední postava by měla normálně fungovat.
Co jsi tam měl za problém teď? Co znamená, že nemůžeš dál?
Co jsi tam měl za problém teď? Co znamená, že nemůžeš dál?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Toto je konečná pro všechny bugery.
CEP2.4 tu máme všichni. Zkus prázdný /override.
Re: Toto je konečná pro všechny bugery.
Postava se objevila uprostřed kameného kruhu.. měl by to byt nějaky portal, ale nejde mi na něj kliknout a projit jim nevidim ho .. možna to souvysí s tím, že nemužu měnit barvu vlasů.. jako bych pro ně neměl model či co.. dal jsem si CEP2.3 a stále mi změna barvy vlasů nejdekucik wrote:Ne, není problém s mezerami ani s ničím podobným. Ta poslední postava by měla normálně fungovat.
Co jsi tam měl za problém teď? Co znamená, že nemůžeš dál?
Re: Toto je konečná pro všechny bugery.
Pokud vstupuješ do světa lokací s kameným kruhem, kde je uprostřed světelkující portál, děláš něco moc špatně.
Projdi si tento TOPIC:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315
Jinak Kucik tě varuje před zakládáním postav s identickým jménem, jde mu zhruba o toto (jméno vytvořeno z prvních věcí co mě napadly, nekamenovat):
Aragorn Zpytihněv
Aragorn _Zpytihněv
_Aragorn Zpytihněv
Aragorn_ Zpytihněv
Aragorn _"Zpytihněv"
_Aragorn "Zpytihněv"
Aragorn_ "Zpytihněv"
Aragorn"Zpytihněv"
(prostě zkus vymyslet ÚPLNĚ JINÉ jméno a ne měnit mezery před a za písmenky, systém pak snaží logovat postavu u které už má něco v systému špatně uloženo a garantuju, že jen tak nelogneš)
http://www.seventhsanctum.com/generate. ... dwarfnamer
Co se přízvisek týče, původ v Khar-Durnu můžeš ve jméně s klidem vynechat - tedy nůže tam být, ale vzhledem k tomu, že 99% dwarfů na shardu z Kharu pochází, tak to tak nějak obvykle všem dojde i samo.
Co se týče přízviska "z Nordrim", tak osobně mi to nic neříká, zkus se pobavit na toto téma s Rori nebo Diemem, ti teď aktuálně trpaslíky na Shardu už nějaký pátek hrají a reálie povrchňanských trpaslíků by měli mít v malíku. Třebas pomůží i s přízviskem. Pokud by neměli čas, zichr ti poradí se jménem i nějaký kronikář či DM, pošli pár PM a nespěchej.
Projdi si tento TOPIC:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315
Jinak Kucik tě varuje před zakládáním postav s identickým jménem, jde mu zhruba o toto (jméno vytvořeno z prvních věcí co mě napadly, nekamenovat):
Aragorn Zpytihněv
Aragorn _Zpytihněv
_Aragorn Zpytihněv
Aragorn_ Zpytihněv
Aragorn _"Zpytihněv"
_Aragorn "Zpytihněv"
Aragorn_ "Zpytihněv"
Aragorn"Zpytihněv"
(prostě zkus vymyslet ÚPLNĚ JINÉ jméno a ne měnit mezery před a za písmenky, systém pak snaží logovat postavu u které už má něco v systému špatně uloženo a garantuju, že jen tak nelogneš)
Doporučuji originálnější jméno než jednoho z nejprofláknutějších členů Thorinovy družiny, pěkný generátor "neprofláknutých" jmen trpaslíků najdeš třeba zde:vugi2 wrote:je tedy problém se jménem .. Kili z Nordrim z Khar-Durn to tam nemůže být tolik mezer mebo jak?
http://www.seventhsanctum.com/generate. ... dwarfnamer
Co se přízvisek týče, původ v Khar-Durnu můžeš ve jméně s klidem vynechat - tedy nůže tam být, ale vzhledem k tomu, že 99% dwarfů na shardu z Kharu pochází, tak to tak nějak obvykle všem dojde i samo.
Co se týče přízviska "z Nordrim", tak osobně mi to nic neříká, zkus se pobavit na toto téma s Rori nebo Diemem, ti teď aktuálně trpaslíky na Shardu už nějaký pátek hrají a reálie povrchňanských trpaslíků by měli mít v malíku. Třebas pomůží i s přízviskem. Pokud by neměli čas, zichr ti poradí se jménem i nějaký kronikář či DM, pošli pár PM a nespěchej.
Last edited by Bahnak on 18:37 10. Mar 2014, edited 3 times in total.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Toto je konečná pro všechny bugery.
Zkusil jsem stále to samé... místo X možnost barev u vousu a tetovani se mi zobrazuje pouze cca 12.. a kdyz se pokusim zmenit barvu vlasu.. tak vlasy zestříbří . ..Myrpa wrote:CEP2.4 tu máme všichni. Zkus prázdný /override.
odinstaluju celou hru, promáznu registry, pokud tam nwn něco má a nainstaluju ho celé znova.
PS: Reakce na jméno Kili
Ano stejně jako Balin, Gimli, Gothrek, Snorri., Rori. a desítky dalších, sakra to bych se měl asi real přejmenovat, když jsem Jan .. a je jich "pár" slavnějších v historii...
Re: Toto je konečná pro všechny bugery.
Aha, tak pokud ti nejde projít protože nevidíš ten portál, tak máš něco špatného v CEPu. Všechno z něj smaž a stáhni si nový.
Jméno postavy nemusí být nutně úplně jiné. Drobná obměna stačí.
Trochu se do toho zamotal ten druhý hráč, co se tam motal, takže DM nejspíš tobě řekl, co měl říct jemu a naopak.
Jméno postavy nemusí být nutně úplně jiné. Drobná obměna stačí.
Trochu se do toho zamotal ten druhý hráč, co se tam motal, takže DM nejspíš tobě řekl, co měl říct jemu a naopak.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Toto je konečná pro všechny bugery.
V pohodě, chtěl jsem jen pomoci, vnucovat nikomu jména nechci, ať se daří.vugi2 wrote:PS: Reakce na jméno Kili
Ano stejně jako Balin, Gimli, Gothrek, Snorri., Rori. a desítky dalších, sakra to bych se měl asi real přejmenovat, když jsem Jan .. a je jich "pár" slavnějších v historii...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Toto je konečná pro všechny bugery.
Aháá, to mi pak dává smysl.. podival jsem se do syslogu PC a píše mi to tam nějakej C++ error.. tak odinstaluju všechny nwn instalace co mam projdu tu instalaci od znova.. prosim tedy o promaz toho účtu vugi abych tam neměl bordel postav, díky.kucik wrote:Aha, tak pokud ti nejde projít protože nevidíš ten portál, tak máš něco špatného v CEPu. Všechno z něj smaž a stáhni si nový.
Jméno postavy nemusí být nutně úplně jiné. Drobná obměna stačí.
Trochu se do toho zamotal ten druhý hráč, co se tam motal, takže DM nejspíš tobě řekl, co měl říct jemu a naopak.
PS: Tak chyba je ve zdroji z kterého jsem instaloval nwn (originál DVD jsem někam zahrabal -primární je originál klíč ..) takže tak