Je normální, aby z pavouka, který má jed s TO26 vypadl jen slabý jedový váček?
Je těch váčků víc a nebo bude na NT už jen jeden váček nerozhodující z čeho je vypreparovaný?
VYŘEŠENO: Jed pavouků
VYŘEŠENO: Jed pavouků
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Jed pavouků
Ještě když v popisku pavouka je vepsáno, že má velmi silný jed, kterým svou kořist ochromí...Barbar321 wrote:Je normální, aby z pavouka, který má jed s TO26 vypadl jen slabý jedový váček?
Je těch váčků víc a nebo bude na NT už jen jeden váček nerozhodující z čeho je vypreparovaný?
Kapitáán Ajzen Hurikáán
Sneak time= Fun Time !!
Já nejsem magor ! i ten mimozemšťan to říkal, že jsem normální!!!
Sneak time= Fun Time !!
Já nejsem magor ! i ten mimozemšťan to říkal, že jsem normální!!!
Re: Jed pavouků
Ve hře jsou dva druhy jedových váčků už hodně dlouho, záleží z čeho je stahuješ. Neberte v potaz sílu NPC ze kterého jste ho získali. Ceny se mohou lišit, stahovatelné trofeje prochází revizí.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Jed pavouků
Jsou tři druhy, slabší jedový váček, jedový váček a silnější jedový váček.Radim wrote:Ve hře jsou dva druhy jedových váčků už hodně dlouho, záleží z čeho je stahuješ. Neberte v potaz sílu NPC ze kterého jste ho získali. Ceny se mohou lišit, stahovatelné trofeje prochází revizí.
Na vyžádání.