VYŘEŠENO: Jed pavouků

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

VYŘEŠENO: Jed pavouků

Post by Barbar321 »

Je normální, aby z pavouka, který má jed s TO26 vypadl jen slabý jedový váček?

Je těch váčků víc a nebo bude na NT už jen jeden váček nerozhodující z čeho je vypreparovaný?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Nano
Poutník
Posts: 55
Joined: 12:57 01. Feb 2014

Re: Jed pavouků

Post by Nano »

Barbar321 wrote:Je normální, aby z pavouka, který má jed s TO26 vypadl jen slabý jedový váček?

Je těch váčků víc a nebo bude na NT už jen jeden váček nerozhodující z čeho je vypreparovaný?
Ještě když v popisku pavouka je vepsáno, že má velmi silný jed, kterým svou kořist ochromí... :?
Kapitáán Ajzen Hurikáán

Sneak time= Fun Time !!
Já nejsem magor ! i ten mimozemšťan to říkal, že jsem normální!!!
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Jed pavouků

Post by Radim »

Ve hře jsou dva druhy jedových váčků už hodně dlouho, záleží z čeho je stahuješ. Neberte v potaz sílu NPC ze kterého jste ho získali. Ceny se mohou lišit, stahovatelné trofeje prochází revizí.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Jed pavouků

Post by karolina »

Radim wrote:Ve hře jsou dva druhy jedových váčků už hodně dlouho, záleží z čeho je stahuješ. Neberte v potaz sílu NPC ze kterého jste ho získali. Ceny se mohou lišit, stahovatelné trofeje prochází revizí.
Jsou tři druhy, slabší jedový váček, jedový váček a silnější jedový váček.
Na vyžádání.
Locked