Jízdní zvěř

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: Jízdní zvěř

Post by FroziKk »

Nalkanar wrote: Bylo to snad na ST jinak?
Samozřejmě že jo.. tak jak to píše Radim.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jízdní zvěř

Post by Rejty »

Na koních by nemělo jít jezdit v městských interiérech a v dungeonech. Tak jsem to nastavoval, jen se musí vychytat mouchy, aby to opravdu tak fungovalo.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jízdní zvěř

Post by Rejty »

Opravy od Myrpy nahrány.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Dark_Sidius
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 17:47 11. Oct 2008

Re: Jízdní zvěř

Post by Dark_Sidius »

Na koni lze opět meditovat a spát, postava není z koně v interiéru shozena na zem, elfovi na koni padá róba do země a má prázdné tělo - před několika dny to fungovalo dobře.
Gerda Rudá

Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.

Titulní strana Knihy Řetězů
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Jízdní zvěř

Post by karolina »

Dark_Sidius wrote: elfovi na koni padá róba do země a má prázdné tělo - před několika dny to fungovalo dobře.
Stejná róba fungovala a teď nefunguje?
Na vyžádání.
User avatar
Dark_Sidius
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 17:47 11. Oct 2008

Re: Jízdní zvěř

Post by Dark_Sidius »

karolina wrote:
Dark_Sidius wrote: elfovi na koni padá róba do země a má prázdné tělo - před několika dny to fungovalo dobře.
Stejná róba fungovala a teď nefunguje?
Ano.
Gerda Rudá

Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.

Titulní strana Knihy Řetězů
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: Jízdní zvěř

Post by Decka »

K lagům u mountů

Grafiku si stahovat ani moc nemusíte, moc to nepomůže. Ve chvíli kdy se k někomu přiblíží postava na mountu, načtou se mu do kešky animace a právě to způsobuje několikasekundový lag. Pravděpodobně by pomohl SSD disk.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Jízdní zvěř

Post by kokosak »

Decka wrote:Pravděpodobně by pomohl SSD disk.
Ani ne člověčě :(
PUF!
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

Dark_Sidius wrote:Na koni lze opět meditovat a spát, postava není z koně v interiéru shozena na zem, elfovi na koni padá róba do země a má prázdné tělo - před několika dny to fungovalo dobře.
K té róbě: potřebuju screen (PM) róby, která to dělá, ať to přímo na ní můžu testnout. Když to zkouším s random róbama, zjišťuju, že některé mají jízdní model, jiné ne. Jsi si jist, že to je fakt ta samá róba a ne jen jiná, která na koni nejede?
Až mi ji pošleš, zkusím, co to udělá se starýma hakama.

Zbytek dnes opravím. Ještěže nedělám v CERNu, nemohli by tam jezdit na koni.

Edit: opraveno: spánek, meditace, slezení v interieru.
User avatar
Dark_Sidius
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 17:47 11. Oct 2008

Re: Jízdní zvěř

Post by Dark_Sidius »

Příkazem Individual mount róba funguje, příkazem Party mount ne.

Stále lze jezdit v interiéru.
Gerda Rudá

Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.

Titulní strana Knihy Řetězů
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

Opraveno, ozkoušeno. Můžete hledat další bugy.

Relog na koni nevrátí smlouvě použití, takže to chce medit. Opravím.
(A jsem zvědavej, jestli bude fungovat umření na koni. Vyzkouším příště s DM.)
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Jízdní zvěř

Post by Bahnak »

Dnes jsem naklikl "osedlání" a namísto nástupu na mounta můj duergar vzal svého vrrka sekerou.
:oops: :twisted: :mrgreen:
Každopádně to téměř mrtev přežil.
Použil jsem "osedlání" podruhé a tentokráte již na téměř mrtvého vrrka můj duergar nasedl.
Po "sesedlání" z vrrka byl vrrk vyléčen, tedy "nezraněn".

Tak jsem si říkal, jestli náhodou někdo nebude zneužívat mounta jako summona a osedláváním ho léčit...
(Vrrk odzkoušen v boji proti vyvrhelům a vcelku ty nízké vytřískal s prstem v nose - chci říct v čumáčku)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

Summoning + sesedání zohledňuje hp.
Sílu mountů neřeším. Rejty.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Jízdní zvěř

Post by Krysak »

A je to tady mounty navázat na nějaký lvl a je to....
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Jízdní zvěř

Post by Barbar321 »

Je to sisce maličkost a ani si nepamatuju, jestli se to tu už i řešilo, ale při sednutí na jízdní zvíře se změní hlava postavy. Když sesedne, je zase hlava normální
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Locked