Katana

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Prasifka
Nováček
Posts: 3
Joined: 21:12 26. May 2007
Location: plzen

Katana

Post by Prasifka »

Dal jsem si zamereni na katanu a nikde neni k dostani ta bronzova katana, takze nemam cim bojovat.
To same myslim plati i pro bic, ten take neni k dostani.
User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: Katana

Post by kaz »

Bronzova katana neexistuje, pokud vim. Nejhorsi mozna je zelezna, a rekl bych ze je to tim, ze katana je takovy Pan mec :) , nedela se z nejlevnejsich materialu. Pokud se pletu tak me opravte :wink:
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Katana

Post by Daanri »

Obchody sa prerabaju, v novych bude dostatok vsetkeho. :wink:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Prasifka
Nováček
Posts: 3
Joined: 21:12 26. May 2007
Location: plzen

Re: Katana

Post by Prasifka »

kaz wrote:Bronzova katana neexistuje, pokud vim. Nejhorsi mozna je zelezna, a rekl bych ze je to tim, ze katana je takovy Pan mec :) , nedela se z nejlevnejsich materialu. Pokud se pletu tak me opravte :wink:
Ano, neexistuje, ostatne jako treba bronzovej bastard taky neexistuje ale na rozdil od katany je k dostani.
Apropo, ty jsi nepouzival bronzovou halapartnu?Nebo mi chces rict ze jsi mel hned +1 zeleznou od zacatku :wink:
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Katana

Post by Krata »

Kdy ta nová paleta bude? :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Katana

Post by Daanri »

Pracujem na nej, ale dava mi to zabrat. Cakal som, ze to pojde rychlejsie, ale ked chcem pokryt vsetko co sa len da, tak je tych veci vcelku dost. Kazdy den sa k tomu dostanem tak na hodku max 2. A to vymyslam popisky a vlasnosti tych veci, aby to bolo zaujimave. Ale zatial take male info naco sa mozte tesit.

Co je zatial hotove?
Svate symboly jednotlivych bohov so zaujimavymi vlasnostami
Nove amulet od malych az po legendarne (pocet cca 150ks)
Nove prstene od malych az po legendarne (pocet cca 150ks)
Nove casti oblecenia ako plaste, rukavice, zaujimave opasky a rozne boty
Rozne knihy liecenia, obchodovania, "encyklopedie" Thalie a naozajstna specialitka kuzelnicke knihy
Siroky sortiment lektvarov a to myslim naozaj vsetky mozne od vymyslu sveta
Rozne hudobne nastroje, ci uz obycajne az po naozajstne skvosty so zaujimavymi vlasnostami


Co este zostava spravit?
Rozne oblecenia, roby pre magov, zbroje a podobne veci kazda s mnozstvom vzhladov pre jednotlive kralovsta a casti Thalie
Rozne zbrane, stity a helmice znova kazde s mnozstvom vzhladov pre jednotlive kralovstva a casti Thalie
Hromada dalsich specialit na ktore si prave teraz nespomeniem
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: Katana

Post by kaz »

Prasifka wrote:
kaz wrote:Bronzova katana neexistuje, pokud vim. Nejhorsi mozna je zelezna, a rekl bych ze je to tim, ze katana je takovy Pan mec :) , nedela se z nejlevnejsich materialu. Pokud se pletu tak me opravte :wink:
Ano, neexistuje, ostatne jako treba bronzovej bastard taky neexistuje ale na rozdil od katany je k dostani.
Apropo, ty jsi nepouzival bronzovou halapartnu?Nebo mi chces rict ze jsi mel hned +1 zeleznou od zacatku :wink:

Tu prvni vetu nechapu, kdyz neexistuje, jak to ze je k dostani?
A co se tyka meho zacatku, ja mel ze zacatku sekyru a stit, ale ano, pak jsem si na nejakym 4-6 lvl koupil bronzovou halapartnu.
Co se tyka meho prvniho prispevku, mel jsem zato, ze bronzova katana schvalne chybi, ze je to proste mec, ktery se dela ze zeleza a vys, aby tim byla vyjadrena jista nadrazenost katany ve smyslu-vzacna a velmi pracne vyrobitelna zbran, kterou holt nemuze mit prvni lvl :wink:
Pokud tam chybela proste proto, ze se na ni zapomnelo, tak to vyjde nastejno, ja jsem si jenom vymyslel svoji teorii, za kterou se tedy omlouvam. :)
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: Katana

Post by Phantorris »

Já teda bronzovej bastard mam, tak je pro mě taky docela novinka, že neexistuje :shock: :D
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Locked