Dal jsem si zamereni na katanu a nikde neni k dostani ta bronzova katana, takze nemam cim bojovat.
To same myslim plati i pro bic, ten take neni k dostani.
Katana
Re: Katana
Bronzova katana neexistuje, pokud vim. Nejhorsi mozna je zelezna, a rekl bych ze je to tim, ze katana je takovy Pan mec
, nedela se z nejlevnejsich materialu. Pokud se pletu tak me opravte 
Re: Katana
Obchody sa prerabaju, v novych bude dostatok vsetkeho. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Katana
Ano, neexistuje, ostatne jako treba bronzovej bastard taky neexistuje ale na rozdil od katany je k dostani.kaz wrote:Bronzova katana neexistuje, pokud vim. Nejhorsi mozna je zelezna, a rekl bych ze je to tim, ze katana je takovy Pan mec, nedela se z nejlevnejsich materialu. Pokud se pletu tak me opravte
Apropo, ty jsi nepouzival bronzovou halapartnu?Nebo mi chces rict ze jsi mel hned +1 zeleznou od zacatku
Re: Katana
Kdy ta nová paleta bude? 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Katana
Pracujem na nej, ale dava mi to zabrat. Cakal som, ze to pojde rychlejsie, ale ked chcem pokryt vsetko co sa len da, tak je tych veci vcelku dost. Kazdy den sa k tomu dostanem tak na hodku max 2. A to vymyslam popisky a vlasnosti tych veci, aby to bolo zaujimave. Ale zatial take male info naco sa mozte tesit.
Co je zatial hotove?
Svate symboly jednotlivych bohov so zaujimavymi vlasnostami
Nove amulet od malych az po legendarne (pocet cca 150ks)
Nove prstene od malych az po legendarne (pocet cca 150ks)
Nove casti oblecenia ako plaste, rukavice, zaujimave opasky a rozne boty
Rozne knihy liecenia, obchodovania, "encyklopedie" Thalie a naozajstna specialitka kuzelnicke knihy
Siroky sortiment lektvarov a to myslim naozaj vsetky mozne od vymyslu sveta
Rozne hudobne nastroje, ci uz obycajne az po naozajstne skvosty so zaujimavymi vlasnostami
Co este zostava spravit?
Rozne oblecenia, roby pre magov, zbroje a podobne veci kazda s mnozstvom vzhladov pre jednotlive kralovsta a casti Thalie
Rozne zbrane, stity a helmice znova kazde s mnozstvom vzhladov pre jednotlive kralovstva a casti Thalie
Hromada dalsich specialit na ktore si prave teraz nespomeniem
Co je zatial hotove?
Svate symboly jednotlivych bohov so zaujimavymi vlasnostami
Nove amulet od malych az po legendarne (pocet cca 150ks)
Nove prstene od malych az po legendarne (pocet cca 150ks)
Nove casti oblecenia ako plaste, rukavice, zaujimave opasky a rozne boty
Rozne knihy liecenia, obchodovania, "encyklopedie" Thalie a naozajstna specialitka kuzelnicke knihy
Siroky sortiment lektvarov a to myslim naozaj vsetky mozne od vymyslu sveta
Rozne hudobne nastroje, ci uz obycajne az po naozajstne skvosty so zaujimavymi vlasnostami
Co este zostava spravit?
Rozne oblecenia, roby pre magov, zbroje a podobne veci kazda s mnozstvom vzhladov pre jednotlive kralovsta a casti Thalie
Rozne zbrane, stity a helmice znova kazde s mnozstvom vzhladov pre jednotlive kralovstva a casti Thalie
Hromada dalsich specialit na ktore si prave teraz nespomeniem
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Katana
Prasifka wrote:Ano, neexistuje, ostatne jako treba bronzovej bastard taky neexistuje ale na rozdil od katany je k dostani.kaz wrote:Bronzova katana neexistuje, pokud vim. Nejhorsi mozna je zelezna, a rekl bych ze je to tim, ze katana je takovy Pan mec, nedela se z nejlevnejsich materialu. Pokud se pletu tak me opravte
Apropo, ty jsi nepouzival bronzovou halapartnu?Nebo mi chces rict ze jsi mel hned +1 zeleznou od zacatku
Tu prvni vetu nechapu, kdyz neexistuje, jak to ze je k dostani?
A co se tyka meho zacatku, ja mel ze zacatku sekyru a stit, ale ano, pak jsem si na nejakym 4-6 lvl koupil bronzovou halapartnu.
Co se tyka meho prvniho prispevku, mel jsem zato, ze bronzova katana schvalne chybi, ze je to proste mec, ktery se dela ze zeleza a vys, aby tim byla vyjadrena jista nadrazenost katany ve smyslu-vzacna a velmi pracne vyrobitelna zbran, kterou holt nemuze mit prvni lvl
Pokud tam chybela proste proto, ze se na ni zapomnelo, tak to vyjde nastejno, ja jsem si jenom vymyslel svoji teorii, za kterou se tedy omlouvam.
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Re: Katana
Já teda bronzovej bastard mam, tak je pro mě taky docela novinka, že neexistuje

Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.