Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Post by kaz »

Predem bych rad napsal, ze je to jen takove zamysleni, takze staci napsat-blbost, nebo nejde-a je to vyreseno :wink:

Co kdyby tu byla, jako opak podsveti s rohatym neco jako Walhalla, kam by se duse postavy dostala po zabiti jinym hracem? Neco jako peklo pro smrt s NPC, a walhalla pro smrt v CvC?
V teto walhalle by platili polovicni postihy ze smrti-2.5% pri projiti pres nejakeho bozskeho avatara(obdoba rohateho z pekla), 1.5% a 1% pri pouziti knezskym kouzlem, a jen 0.5% pri oziveni v chramu.

Proc by to melo(mohlo) byt?
Mozna by se timto zmirnila bolest ze ztraty xp, ale pri tom by jista ztrata byla, takze by se toho snad nezneuzilo k bezduchemu zabijeni.(ale nejake vrazdeni tu myslim nikdy nebylo a nebude) A porad by tu strach ze smrti byl, i kdyz mensi, coz by snad vedlo k pohodovejsim stretum pri ruznych frakcnich bojich(mysleno pohodovejsich pro hrace, ne pro postavy)

Vysvetleni z pohledu sveta. proc by to tak melo(mohlo) byt?
Vzhledem k tomu, ze spousta ras na Thalii je vytvorem bohu, kteri ac uz maji jakekkoliv starosti a zajmy, urcite se neradi divaji, jak stoupenci jinych bohu, zabijeji jejich deti. Proto by na boje postav s postavami mohlo byt obcas dohlizeno shury.(je to derava teorie, nekdo by mohl rict, ze by tomu tak mohlo byt i s boji s orkama a jinyma rasama, ale ja bych to nekomplikoval :roll: )
Navic pokud by po smrti v CvC nebyl prichod do Walhally 100% (75% nebo 50%) vypadalo by to ze se to muze stat i pri boji s NPC :wink:

Navic, pokud by v teto walhalle bylo mozno zahlednout nejake postavy, ktere zemreli uz natrvalo ve svete, tak by to nemuselo byt ani spatne RP :oops: (jeste navic kdyby s nima slo prohodit par slov :)

Pokud by bylo i par xp za zabiti jineho charakteru( jako treba 100xp za zabiti stejneho lvl, +50xp za kazdy lvl o ktery je vyssi, a o -50xp za kazdy lvl o ktery je mensi) tak by pak uz nikdo nemohl rict, ze je ten boj bez motivace :twisted:

Mozna je to uplna blbost, ale treba by neco v tomto smyslu bylo resenim pro oba tabory hracu, aby si strety s nepratelskymi hraci vic uzili, a aby se pak tolik nepsalo na foru, protoze kdo to ma furt cist :lol: .
No to je asi tak vsechno, tak to hlavne berte jen jako takovej napad.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Post by Rejty »

Ja nechapu proc kdyz mi zabije NPC bandita, pujdu do podsveti a proc kdyz mi zabije PC bandita, pujdu do Valhally. Realie jsou pevne dany, Astaroth ma na starost duse zemrelych a cele podsveti. V jinem tematu byla Valhalla zamyslena jako takova vzpominkova sin na hrdiny, kteri zemreli pernamentni smrti a definitivne opustili svet...

Jen nechapu proc stale resite ty postihy za smrt. Zabiji se tu snad nekdo neustale? Kolik postav bylo od wipu zabito od PC? 5 maximalne? Ta hra neni jen o xp, ale hlavne o zabave. :roll:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Post by Daanri »

Rozdelit stratu xp v normalnom boji a CvC boji sa mi vobec nepaci, smrt je smrt. Takze moj osobny nazor je nie.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Post by Rejty »

Muj je smz taky NE.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Post by nomis_b »

Rejty wrote: Jen nechapu proc stale resite ty postihy za smrt. Zabiji se tu snad nekdo neustale? Kolik postav bylo od wipu zabito od PC? 5 maximalne? Ta hra neni jen o xp, ale hlavne o zabave. :roll:
Tak to si asi nevidel berserkruv vak na hlavy porazenych :lol:
Ma jich tam peknou sbirku a jeste k tmu snad i nejakou tu ruku ci oko.. :roll:
A zase se craftí...
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Post by igor »

nomis_b wrote:Ma jich tam peknou sbirku a jeste k tmu snad i nejakou tu ruku ci oko.. :roll:
Jenže to oko je jeho :lol:
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Post by Rejty »

Tak jinak, zabili nekoho PC od wipu vic nez 5 krat? Ja bych rekl, ze maximalne jednou / dvakrat. Se to tu furt resi, jako kdyby kazdej den real bylo PC zabito ve hre alespon pet postav...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Post by photter »

kennyho, parchanti :D
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Post by kaz »

O.K. ja to beru, vsak jsem jasne napsal, ze staci napsat- ne blbost. Byl to jen napad, reakce na reakce nekterych hracu :wink: Uz o tom ani nemuknu.
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Post by Aznar »

ja bych ten kazuv napad zas uplne nezavrhoval, z jinych vlakem tu vyplynulo, ze je tu pomerne dost hracu, ktery prave vysoky postih za smrt od CvC odrazuje, coz muze byt skoda :?
jenom momentalni napad, ktery vychazi z toho, co napsal kaz, nijak zvlast jsem to nepromyslel: co misto te valhaly vyuzit vic stinovy zraneni? ze by neomracovaly jako ted (nebo az budou spravne fungovat), ale odeslaly by hrace normalne do podsveti s tim, ze postih za takovou smrt bude mensi...
odpadlo by pak to, ze se omracena postava opetovne zapoji do boje, pripadne ze bude omylem zabita/omracena vickrat behem jedny bitvy...

ad rejty: neresi se, ze by tu byli nejaci PK, ale pro dost hracu uz je jenom riziko postihu v pripadnym CvC dostatecnym duvodem pro to se ho vubec nezucastnit, i kdyz to treba vubec neodpovida jejich postave
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Post by Rejty »

Aznar wrote:ad rejty: neresi se, ze by tu byli nejaci PK, ale pro dost hracu uz je jenom riziko postihu v pripadnym CvC dostatecnym duvodem pro to se ho vubec nezucastnit, i kdyz to treba vubec neodpovida jejich postave
Aspon ma nekdo respekt pres smrti. Kdyz hrajou tak, ze to neodpovida charakteru jejich postavy, tak by se meli nad svym hranim zamyslet...
Vedoucí týmu Thalie
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Post by Aznar »

bylo to mysleno tak, ze se CvC nezucastni prave pro riziko smrti, teda ciste na zaklade OOC informaci, ackoliv jejich postava by boje jinak zucastnila...
nebo aspon tak mi to vyplynulo z toho, co sem dost lidi psalo, ale nebudu mluvit za nekoho jinyho, jenom napad
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Post by Krata »

I když může kdokoliv jakkoliv hrát RP, vždycky bude ovlivněnej OOC informacema.. do boje s NPC, třeba banditou nebo skřetem, se jeho postava může vrhnout a hráč ví že nemusíš umřít, získá nějaký expi i loot a je spokojenej.. když hráč zautočí na PC už má trochu strach že by umřít mohl, za to ztartí hromadu epxů a peníze co má u sebe, když vyhraje, nedostane nic.. hráč si řekne že mu to za to nestojí a raději uteče..

Nezajímaji mě jenom expi a loot ale i o tomhle hra je, každej chce mít toho svého Avatara mocného a silného a někoho u toho baví CvC, ale když umřu v něčem co mě baví a vrátí mě to o tejdny zpátky (jak u koho), abych musel zase nabrat hromadu expů na to, abych se dostal zpátky na svoji pozici kdy sem uřeml, tak to pro mě zábva neni a to se radši otevřenému CvC budu snažit vyhýbat, i když sem drow..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Post by Skipp »

Ale pekne znie nápad s nebom a peklom :)
Bolo podsvetie - peklo a raj - nebo...Keď zomrie niekto so zlým presvedčením čiže tamtí z podtemna alebo z hora niekto zlý, tak pocestuje do známeho podsvetia. Ale peklo si nie všetci zaslúžia :) Poslušné postavy by mohli poputovať do nejakého "paradise" kde síce strácaju rovnaký počet xp aj zlatiek, to by bolo bez zmeny of course, ale aspoň by im to oznamoval niekto milší,ohladuplnejší

(Priatelu, bratričku,je mi to velmi luto ale
stratíš získané skusenosti a nebudeš si
pamatať čo sa stalo,naozaj nechceš ostať
medzi nami?Pozri ako nám je tu všetkým dobre:)

Hráč sa po bolestnej posmrtnej strate trochen ukludní :D
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem

Post by Rejty »

Jenze tady neni nebe a peklo, jen podsveti...
Vedoucí týmu Thalie
Locked