Co kdyby tu byla, jako opak podsveti s rohatym neco jako Walhalla, kam by se duse postavy dostala po zabiti jinym hracem? Neco jako peklo pro smrt s NPC, a walhalla pro smrt v CvC?
V teto walhalle by platili polovicni postihy ze smrti-2.5% pri projiti pres nejakeho bozskeho avatara(obdoba rohateho z pekla), 1.5% a 1% pri pouziti knezskym kouzlem, a jen 0.5% pri oziveni v chramu.
Proc by to melo(mohlo) byt?
Mozna by se timto zmirnila bolest ze ztraty xp, ale pri tom by jista ztrata byla, takze by se toho snad nezneuzilo k bezduchemu zabijeni.(ale nejake vrazdeni tu myslim nikdy nebylo a nebude) A porad by tu strach ze smrti byl, i kdyz mensi, coz by snad vedlo k pohodovejsim stretum pri ruznych frakcnich bojich(mysleno pohodovejsich pro hrace, ne pro postavy)
Vysvetleni z pohledu sveta. proc by to tak melo(mohlo) byt?
Vzhledem k tomu, ze spousta ras na Thalii je vytvorem bohu, kteri ac uz maji jakekkoliv starosti a zajmy, urcite se neradi divaji, jak stoupenci jinych bohu, zabijeji jejich deti. Proto by na boje postav s postavami mohlo byt obcas dohlizeno shury.(je to derava teorie, nekdo by mohl rict, ze by tomu tak mohlo byt i s boji s orkama a jinyma rasama, ale ja bych to nekomplikoval
Navic pokud by po smrti v CvC nebyl prichod do Walhally 100% (75% nebo 50%) vypadalo by to ze se to muze stat i pri boji s NPC
Navic, pokud by v teto walhalle bylo mozno zahlednout nejake postavy, ktere zemreli uz natrvalo ve svete, tak by to nemuselo byt ani spatne RP
Pokud by bylo i par xp za zabiti jineho charakteru( jako treba 100xp za zabiti stejneho lvl, +50xp za kazdy lvl o ktery je vyssi, a o -50xp za kazdy lvl o ktery je mensi) tak by pak uz nikdo nemohl rict, ze je ten boj bez motivace
Mozna je to uplna blbost, ale treba by neco v tomto smyslu bylo resenim pro oba tabory hracu, aby si strety s nepratelskymi hraci vic uzili, a aby se pak tolik nepsalo na foru, protoze kdo to ma furt cist
No to je asi tak vsechno, tak to hlavne berte jen jako takovej napad.