Vím že mi Rejty na srazu říkal že se to bude asi dost překopávat, já jen aby při překopávání někdo zkusil opravit i mapu...
Takhle je to jen bílej flek. Alespoň tedy v lokaci "Mrtvý les 1"
V lokaci "Mrtvý les 2" a "Mrtvý les 3" jsou mapy "čtverečkovaný, tedy mapa a bílé fleky.
VYSVĚTLENO: Mrtvý les
VYSVĚTLENO: Mrtvý les
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Mrtvý les
To by se někdo musel hrabat v tilesetu, pochybuju, že to někdo bude dělat...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Mrtvý les
Z hlavy neumím a investovat čas do studia, tvorbě a testování kvůli minimapě se mi nechce.
Re: Mrtvý les
Ten použitý teileset je popravdě stejně strašně náročný.
Většina lidí les louduje přes minutu, Bersík do lesa vůbec nemůže, neboť se mu ty lokace prostě nenačtou vůbec.
Čímž nechci nějak nikoho hanit, jen konstatuji suchý fakt.
Na druhou stranu je ten tileset fakt hezký a atmosféra mrtvého lesa je výborná.
Minimapy škoda, ale tak dá se bez toho žít no.
Většina lidí les louduje přes minutu, Bersík do lesa vůbec nemůže, neboť se mu ty lokace prostě nenačtou vůbec.
Čímž nechci nějak nikoho hanit, jen konstatuji suchý fakt.
Na druhou stranu je ten tileset fakt hezký a atmosféra mrtvého lesa je výborná.
Minimapy škoda, ale tak dá se bez toho žít no.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Mrtvý les
Bahnak wrote:Ten použitý teileset je popravdě stejně strašně náročný.
Většina lidí les louduje přes minutu, Bersík do lesa vůbec nemůže, neboť se mu ty lokace prostě nenačtou vůbec.
Čímž nechci nějak nikoho hanit, jen konstatuji suchý fakt.
Na druhou stranu je ten tileset fakt hezký a atmosféra mrtvého lesa je výborná.
Minimapy škoda, ale tak dá se bez toho žít no.
Taky jsem nemohl, sundal jsem vše na nulu dle tvch rad a loaduju nejrychleji ze vsech a uz ani nechodím ze hry v tech lokacích..... Mozna pomuze to samé bersovi.