VYSVĚTLENO: Mrtvý les

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

VYSVĚTLENO: Mrtvý les

Post by Bahnak »

Vím že mi Rejty na srazu říkal že se to bude asi dost překopávat, já jen aby při překopávání někdo zkusil opravit i mapu...
Takhle je to jen bílej flek. Alespoň tedy v lokaci "Mrtvý les 1"
V lokaci "Mrtvý les 2" a "Mrtvý les 3" jsou mapy "čtverečkovaný, tedy mapa a bílé fleky.
Attachments
mrtvyles1.jpg
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Mrtvý les

Post by Rejty »

To by se někdo musel hrabat v tilesetu, pochybuju, že to někdo bude dělat...
Vedoucí týmu Thalie
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Mrtvý les

Post by Myrpa »

Z hlavy neumím a investovat čas do studia, tvorbě a testování kvůli minimapě se mi nechce.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Mrtvý les

Post by Bahnak »

Ten použitý teileset je popravdě stejně strašně náročný.
Většina lidí les louduje přes minutu, Bersík do lesa vůbec nemůže, neboť se mu ty lokace prostě nenačtou vůbec.
Čímž nechci nějak nikoho hanit, jen konstatuji suchý fakt.
Na druhou stranu je ten tileset fakt hezký a atmosféra mrtvého lesa je výborná.
Minimapy škoda, ale tak dá se bez toho žít no.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Mrtvý les

Post by Krysak »

Bahnak wrote:Ten použitý teileset je popravdě stejně strašně náročný.
Většina lidí les louduje přes minutu, Bersík do lesa vůbec nemůže, neboť se mu ty lokace prostě nenačtou vůbec.
Čímž nechci nějak nikoho hanit, jen konstatuji suchý fakt.
Na druhou stranu je ten tileset fakt hezký a atmosféra mrtvého lesa je výborná.
Minimapy škoda, ale tak dá se bez toho žít no.

Taky jsem nemohl, sundal jsem vše na nulu dle tvch rad a loaduju nejrychleji ze vsech a uz ani nechodím ze hry v tech lokacích..... Mozna pomuze to samé bersovi.
Locked