Chovani v druzine

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Chovani v druzine

Post by RES »

Nerad to pisu ale vazne me vcerejsik s druzinou u ohnivejch obru dosla trpelivost.Diky me dobre vuli docela rad beru nekam po svete lidi na ruzne tazeni a vecinou beru korist kterou na konci tazeni vzdy rovnym dilem rozdeluju vsem clenum druziny a tak me znechucuje chovani nekterejch hracu.Jen co necham brat korist nekoho jineho zacne docela ubohe okradani party ome nejde ja si prachy nak sezenu sam ale jde o ostatni cleny v druzine.Konkretne vcerejsi pripad Valecne prasatko i to jmeno mu teda sedi kdyz u ohnivejch obru bere korist a po narocnem zabiti demoniho prince sebere kameny na otevreni bran pac si myslel ze to pujde prodat a delal jako ze nic nema a kdyz ho ma postava varovalo pac videla jak se snazi vsechny okradat tak teprve priznal ze je ma a omlouval se pred hrozbou smrti.Takovej pripadu uboheno okradani lidi vparte mam uz dost a tak si budu ted kazde tazeni joo hlidat a 2x si rozmyslim koho si vemu sebou.Je to jen tak k zamysleni nekterejch hracu zda vam to za to stoji?Ja vas na tezeni beru i presto ze to dam v dungach sam a muzu si nalootovat co budu chtit a presto se snazim at maji neco i jini hraci a uzivaji si hru ale vzdy se najde nejakej chytracek co chce tezit.Proste jen se zamyslete nas svem jednani.Diky :wink:
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by igor »

Tak se vykašlete na loot nebo tažení a hrajte taky něco jinýho ;)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by danielfojt »

RES wrote:Nerad to pisu ale vazne me vcerejsik s druzinou u ohnivejch obru dosla trpelivost.Diky me dobre vuli docela rad beru nekam po svete lidi na ruzne tazeni a vecinou beru korist kterou na konci tazeni vzdy rovnym dilem rozdeluju vsem clenum druziny a tak me znechucuje chovani nekterejch hracu.Jen co necham brat korist nekoho jineho zacne docela ubohe okradani party ome nejde ja si prachy nak sezenu sam ale jde o ostatni cleny v druzine.Konkretne vcerejsi pripad Valecne prasatko i to jmeno mu teda sedi kdyz u ohnivejch obru bere korist a po narocnem zabiti demoniho prince sebere kameny na otevreni bran pac si myslel ze to pujde prodat a delal jako ze nic nema a kdyz ho ma postava varovalo pac videla jak se snazi vsechny okradat tak teprve priznal ze je ma a omlouval se pred hrozbou smrti.Takovej pripadu uboheno okradani lidi vparte mam uz dost a tak si budu ted kazde tazeni joo hlidat a 2x si rozmyslim koho si vemu sebou.Je to jen tak k zamysleni nekterejch hracu zda vam to za to stoji?Ja vas na tezeni beru i presto ze to dam v dungach sam a muzu si nalootovat co budu chtit a presto se snazim at maji neco i jini hraci a uzivaji si hru ale vzdy se najde nejakej chytracek co chce tezit.Proste jen se zamyslete nas svem jednani.Diky :wink:

no to se nekdy stava kurnik,je to smutne....
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by kucik »

A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Neithan1 »

kucik wrote:A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.

Aby sa nad tym zamysleli aj ostatni hraci. (ostatne potencionalne valecne prasatka)
Last edited by Neithan1 on 13:34 13. Jun 2008, edited 1 time in total.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by danielfojt »

kucik wrote:A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.
chtel tim asi rict jak moc je zde dulezity a ze je asi jediny na thalii co neco podobneho dela :D bez urazky saozdrejme
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by kucik »

Neithan1 wrote:
kucik wrote:A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.
Aby sa nad tym zamysleli aj ostatni hraci. (ostatne potencionalne valecne prasatka)
A má se nad tím zamyslet hráč, nebo postava? :mrgreen: Tak holt s sebou na "těžení" (sorry, ale mě se to slůvko fakt pro tenhle případ strašně zalíbilo) ber jenom ty, který nekradou a máš s nima dobrý vztahy. (To ti asi nemusim říkat, ale já prostě musel vypíchnout to "těžení" :lol: )
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by photter »

hele, nějakej mizera a darebák si dovolil narušit poklidný kolektivní expení a lootění, no fuuuuuuuj :mrgreen: :mrgreen:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Marvin »

photter wrote:hele, nějakej mizera a darebák si dovolil narušit poklidný kolektivní expení a lootění, no fuuuuuuuj :mrgreen: :mrgreen:
Uz som zacinal mat obavy ze tu ziadny podtemnak nehodi nejaku hlasku o expeni a looteni na povrchu ... ani nevies ako sa mi ulavilo ze si sa ozval :wink:
Last edited by Marvin on 13:42 13. Jun 2008, edited 1 time in total.
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by nomis_b »

Hele a co kdyz nahodou hraje Evila bylo to nadherne IC ?? To ze ty vis, ze tam ten sutr je taky neni zrovna hezky.. treba ste ho mohly hledat a treba by ho po chvili "nahodou" nasel ??

Ja bych ho hned ze startu neodsuzoval za tohle jednani.. ale uprimne neznam ho, nevidel sem vas, nevim jak moc to bylo resene.. je to jen takova zaminka, ze to nemusi byt tak spatne jak to vypada. Ale to asi mate osefovany sami.. tak si to poreste jak chcete.
A zase se craftí...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by photter »

já bejt DMko, tak jim zejtra, až budou dávat kolečko ty šutry seberu a pak bych se počural smíchy, jak se vzájemně pozabíjej, kdože je ukrad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :lol:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Neithan1 »

Zamysliet sa maju hraci. Krasne RP to nebolo, neprebehla ziadna hra, ziadne hviezdicky. Postava len ticho stala a ani sa nehybala. Tazko opisat ked ste u toho neboli, ale minimalne ja som sa nebavil :mrgreen: a o nejakom expeni sa tiez neda hovorit.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by igor »

Marvin wrote:Uz som zacinal mat obavy ze tu ziadny podtemnak nehodi nejaku hlasku o expeni a looteni na povrchu ... ani nevies ako sa mi ulavilo ze si sa ozval :wink:
No co sem slyšel tak ten názor maj nejen ty z podtemna. Napřed se RESovi křivdí za to jak rychle si vyexpí postavu a když expí vostatní a dělá tažení do hustejch dungů tak to najednou nikomu nevadí a následuje i děkovačka na fóru. Může mě to bejt třeba fuk, ale sere mě to kvůli těm hráčům co se o něco ve hře snaží, ale bohužel ostatní jdou radši za expem místo aby hráli něco vyzrálejšího než je to "těžení". Toť můj názor a klidně mě tu za to sežerte ;-)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Chovani v druzine

Post by RES »

Skoda ze ne kazdech hape muj text :)
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by danielfojt »

igor wrote:
Marvin wrote:Uz som zacinal mat obavy ze tu ziadny podtemnak nehodi nejaku hlasku o expeni a looteni na povrchu ... ani nevies ako sa mi ulavilo ze si sa ozval :wink:
No co sem slyšel tak ten názor maj nejen ty z podtemna. Napřed se RESovi křivdí za to jak rychle si vyexpí postavu a když expí vostatní a dělá tažení do hustejch dungů tak to najednou nikomu nevadí a následuje i děkovačka na fóru. Může mě to bejt třeba fuk, ale sere mě to kvůli těm hráčům co se o něco ve hře snaží, ale bohužel ostatní jdou radši za expem místo aby hráli něco vyzrálejšího než je to "těžení". Toť můj názor a klidně mě tu za to sežerte ;-)
mas pravdu sakra fix,a proto ja uz nemam chut pokracovat podlemeho se Rp ztratilo pod oponou creepovani.
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Locked