Chovani v druzine
Chovani v druzine
Nerad to pisu ale vazne me vcerejsik s druzinou u ohnivejch obru dosla trpelivost.Diky me dobre vuli docela rad beru nekam po svete lidi na ruzne tazeni a vecinou beru korist kterou na konci tazeni vzdy rovnym dilem rozdeluju vsem clenum druziny a tak me znechucuje chovani nekterejch hracu.Jen co necham brat korist nekoho jineho zacne docela ubohe okradani party ome nejde ja si prachy nak sezenu sam ale jde o ostatni cleny v druzine.Konkretne vcerejsi pripad Valecne prasatko i to jmeno mu teda sedi kdyz u ohnivejch obru bere korist a po narocnem zabiti demoniho prince sebere kameny na otevreni bran pac si myslel ze to pujde prodat a delal jako ze nic nema a kdyz ho ma postava varovalo pac videla jak se snazi vsechny okradat tak teprve priznal ze je ma a omlouval se pred hrozbou smrti.Takovej pripadu uboheno okradani lidi vparte mam uz dost a tak si budu ted kazde tazeni joo hlidat a 2x si rozmyslim koho si vemu sebou.Je to jen tak k zamysleni nekterejch hracu zda vam to za to stoji?Ja vas na tezeni beru i presto ze to dam v dungach sam a muzu si nalootovat co budu chtit a presto se snazim at maji neco i jini hraci a uzivaji si hru ale vzdy se najde nejakej chytracek co chce tezit.Proste jen se zamyslete nas svem jednani.Diky 
Re: Chovani v druzine
Tak se vykašlete na loot nebo tažení a hrajte taky něco jinýho 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Chovani v druzine
RES wrote:Nerad to pisu ale vazne me vcerejsik s druzinou u ohnivejch obru dosla trpelivost.Diky me dobre vuli docela rad beru nekam po svete lidi na ruzne tazeni a vecinou beru korist kterou na konci tazeni vzdy rovnym dilem rozdeluju vsem clenum druziny a tak me znechucuje chovani nekterejch hracu.Jen co necham brat korist nekoho jineho zacne docela ubohe okradani party ome nejde ja si prachy nak sezenu sam ale jde o ostatni cleny v druzine.Konkretne vcerejsi pripad Valecne prasatko i to jmeno mu teda sedi kdyz u ohnivejch obru bere korist a po narocnem zabiti demoniho prince sebere kameny na otevreni bran pac si myslel ze to pujde prodat a delal jako ze nic nema a kdyz ho ma postava varovalo pac videla jak se snazi vsechny okradat tak teprve priznal ze je ma a omlouval se pred hrozbou smrti.Takovej pripadu uboheno okradani lidi vparte mam uz dost a tak si budu ted kazde tazeni joo hlidat a 2x si rozmyslim koho si vemu sebou.Je to jen tak k zamysleni nekterejch hracu zda vam to za to stoji?Ja vas na tezeni beru i presto ze to dam v dungach sam a muzu si nalootovat co budu chtit a presto se snazim at maji neco i jini hraci a uzivaji si hru ale vzdy se najde nejakej chytracek co chce tezit.Proste jen se zamyslete nas svem jednani.Diky
no to se nekdy stava kurnik,je to smutne....
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: Chovani v druzine
A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Chovani v druzine
kucik wrote:A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.
Aby sa nad tym zamysleli aj ostatni hraci. (ostatne potencionalne valecne prasatka)
Last edited by Neithan1 on 13:34 13. Jun 2008, edited 1 time in total.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Chovani v druzine
chtel tim asi rict jak moc je zde dulezity a ze je asi jediny na thalii co neco podobneho delakucik wrote:A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: Chovani v druzine
A má se nad tím zamyslet hráč, nebo postava?Neithan1 wrote:Aby sa nad tym zamysleli aj ostatni hraci. (ostatne potencionalne valecne prasatka)kucik wrote:A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Chovani v druzine
hele, nějakej mizera a darebák si dovolil narušit poklidný kolektivní expení a lootění, no fuuuuuuuj

Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Chovani v druzine
Uz som zacinal mat obavy ze tu ziadny podtemnak nehodi nejaku hlasku o expeni a looteni na povrchu ... ani nevies ako sa mi ulavilo ze si sa ozvalphotter wrote:hele, nějakej mizera a darebák si dovolil narušit poklidný kolektivní expení a lootění, no fuuuuuuuj![]()
Last edited by Marvin on 13:42 13. Jun 2008, edited 1 time in total.
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Chovani v druzine
Hele a co kdyz nahodou hraje Evila bylo to nadherne IC ?? To ze ty vis, ze tam ten sutr je taky neni zrovna hezky.. treba ste ho mohly hledat a treba by ho po chvili "nahodou" nasel ??
Ja bych ho hned ze startu neodsuzoval za tohle jednani.. ale uprimne neznam ho, nevidel sem vas, nevim jak moc to bylo resene.. je to jen takova zaminka, ze to nemusi byt tak spatne jak to vypada. Ale to asi mate osefovany sami.. tak si to poreste jak chcete.
Ja bych ho hned ze startu neodsuzoval za tohle jednani.. ale uprimne neznam ho, nevidel sem vas, nevim jak moc to bylo resene.. je to jen takova zaminka, ze to nemusi byt tak spatne jak to vypada. Ale to asi mate osefovany sami.. tak si to poreste jak chcete.
A zase se craftí...
Re: Chovani v druzine
já bejt DMko, tak jim zejtra, až budou dávat kolečko ty šutry seberu a pak bych se počural smíchy, jak se vzájemně pozabíjej, kdože je ukrad

Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Chovani v druzine
Zamysliet sa maju hraci. Krasne RP to nebolo, neprebehla ziadna hra, ziadne hviezdicky. Postava len ticho stala a ani sa nehybala. Tazko opisat ked ste u toho neboli, ale minimalne ja som sa nebavil
a o nejakom expeni sa tiez neda hovorit.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Chovani v druzine
No co sem slyšel tak ten názor maj nejen ty z podtemna. Napřed se RESovi křivdí za to jak rychle si vyexpí postavu a když expí vostatní a dělá tažení do hustejch dungů tak to najednou nikomu nevadí a následuje i děkovačka na fóru. Může mě to bejt třeba fuk, ale sere mě to kvůli těm hráčům co se o něco ve hře snaží, ale bohužel ostatní jdou radši za expem místo aby hráli něco vyzrálejšího než je to "těžení". Toť můj názor a klidně mě tu za to sežerteMarvin wrote:Uz som zacinal mat obavy ze tu ziadny podtemnak nehodi nejaku hlasku o expeni a looteni na povrchu ... ani nevies ako sa mi ulavilo ze si sa ozval
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Chovani v druzine
Skoda ze ne kazdech hape muj text 
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Chovani v druzine
mas pravdu sakra fix,a proto ja uz nemam chut pokracovat podlemeho se Rp ztratilo pod oponou creepovani.igor wrote:No co sem slyšel tak ten názor maj nejen ty z podtemna. Napřed se RESovi křivdí za to jak rychle si vyexpí postavu a když expí vostatní a dělá tažení do hustejch dungů tak to najednou nikomu nevadí a následuje i děkovačka na fóru. Může mě to bejt třeba fuk, ale sere mě to kvůli těm hráčům co se o něco ve hře snaží, ale bohužel ostatní jdou radši za expem místo aby hráli něco vyzrálejšího než je to "těžení". Toť můj názor a klidně mě tu za to sežerteMarvin wrote:Uz som zacinal mat obavy ze tu ziadny podtemnak nehodi nejaku hlasku o expeni a looteni na povrchu ... ani nevies ako sa mi ulavilo ze si sa ozval
Dormalhir -- Hrdina na volné noze