Po aktivaci v podsvětí se nic nestane. Bylo by možné aby systémový chat vypsal něco jako úspěch či neúspěch. Protože mně přijde, že se po aktivaci zapne jen regenerace a nic jiného se neděje. Tudíž nevím jestli tato schopnost funguje. Umřel jsem nejednou a vyzkoušel jsem to tak už mnohokrát.Život:
- Doménová schopnost:
Pouto se životem - Klerik může tuto schopnost aktivovat, pokud je zabit, je šance 10 % + klerikův bonus za charisma, že je vrácen zpět mezi živé, tuto schopnost lze využít jen jednou za den.
Popřípadě pokud by se někdo našel a řekl mi jak to přesně funguje budu rád.
Díky za odpověď