Klerik - Doména Život - Pouto se životem

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Fox
Nováček
Posts: 28
Joined: 21:23 22. Dec 2012
Location: Plzeň
Contact:

Klerik - Doména Život - Pouto se životem

Post by Fox »

Život:
- Doménová schopnost:
Pouto se životem - Klerik může tuto schopnost aktivovat, pokud je zabit, je šance 10 % + klerikův bonus za charisma, že je vrácen zpět mezi živé, tuto schopnost lze využít jen jednou za den.
Po aktivaci v podsvětí se nic nestane. Bylo by možné aby systémový chat vypsal něco jako úspěch či neúspěch. Protože mně přijde, že se po aktivaci zapne jen regenerace a nic jiného se neděje. Tudíž nevím jestli tato schopnost funguje. Umřel jsem nejednou a vyzkoušel jsem to tak už mnohokrát.

Popřípadě pokud by se někdo našel a řekl mi jak to přesně funguje budu rád.

Díky za odpověď
Chiara Issell - Kněžka srdcem i duší
Quisys Morsen - Síla a svaly sester Morsenových
Akinyi Al-Dali - Mladá impulsivní čarodějka
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Klerik - Doména Život - Pouto se životem

Post by Bahnak »

Každá postava má při smrti 1% šanci na "zásah vyšší moci", a ten se nikde nevypisuje.
Předpokládám že se pouze tato hodnota zvyšuje o uvedený bonus?
Nicméně souhlasím s tím že by se to do logu vypsat mohlo, alespoň by se dalo kontrolovat zda to funguje nebo ne.
A nebo je to řešeno nějak jinak?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Klerik - Doména Život - Pouto se životem

Post by Shaman88 »

Bahnak wrote:Každá postava má při smrti 1% šanci na "zásah vyšší moci", a ten se nikde nevypisuje.
Předpokládám že se pouze tato hodnota zvyšuje o uvedený bonus?
Nicméně souhlasím s tím že by se to do logu vypsat mohlo, alespoň by se dalo kontrolovat zda to funguje nebo ne.
A nebo je to řešeno nějak jinak?
Nene, je to feat který aktivuješ v podsvětí a s určitou šancí se oživíš.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Klerik - Doména Život - Pouto se životem

Post by Bahnak »

Hustě, sorry za spam, to jsi to překopal hodně dobře.
Kam tě to pak po "úspěšném hodu" portne?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Klerik - Doména Život - Pouto se životem

Post by Shaman88 »

Bahnak wrote:Hustě, sorry za spam, to jsi to překopal hodně dobře.
Kam tě to pak po "úspěšném hodu" portne?
To už si nepamatuju :)
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Klerik - Doména Život - Pouto se životem

Post by kucik »

K tomu kouzlu je připojený pouze script na regeneraci. Nevim, jestli byl někde opravdy vytvořený script pro kouzlo.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked