Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Já bych se taky nebavil s něčim takovým...
http://3.bp.blogspot.com/-Sw9WFjgub0U/T ... ampus4.jpg
http://fairyroom.com/WP/wp-content/uplo ... pus-1e.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-Sw9WFjgub0U/T ... ampus4.jpg
http://fairyroom.com/WP/wp-content/uplo ... pus-1e.jpg
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
I odmítavé postoje je lepší vyjádřit jinak, než ignorací (především v online hře, jejíž podstata by měla spočívat v interakci postav)
-
Dragon Soul
- Obyvatel
- Posts: 140
- Joined: 01:41 13. Feb 2014
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
J.F.Payne wrote:OMG. Žádný neviditelný kapuce. Kompromisů proti základní logice už bylo milion. Chceš bonus? Nos si tu kápi. Bonus je svázanej s tím, že kápě je nasazená - to je jasný. Máš kápi nebo přilbu ve městě? Nediv se, že tě místní rytířstvo nebo stráž může kontrolovat, protože jsi podezřelá osoba. Tečka. Ať si to každej promyslí.
Chápu takže idál jě mít v invu tak dvacet itemů - předvším na kouzla a žít systémem nasadit, seslat, sunda a vyměnit za item na sílu(nebo něco jiného) hned po seslání. No to dáva opravdu velký smysl mít u sebe pět náhrdelníků a pět kapucí a čtyři prsteny.Ale co už tak člověk existuje s regenem, takže princip je prostě naučit se to ožulit a nebudou komplikace a všichni budeme spokojení.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
IC vysvětlení - Hele nejsi rom, ti mohou být i hodní, dokonce třeba i lawful good. Ty jsi Fujfling, ti mají v popisu práce jediné přesvědčení - zlý, zlejší megazlý. Nedá se od tebe čekat nic dobrého. Předsudky v případě tvé rasy nejsou předsudky , ale jistota. Když si přečteš reálie démony nemá nikdo rád.pavad wrote:Nesouhlasn... .....
OOC vysvětlení - podle mne, co mi psali kamoši z povrchu je problematický objem "prasoras" na povrchu. Samá křídla, víly, ocásky. Osobně by mne třeba takovy stav hodně štval, protože je to přes hranici klasické fantasy a nastupuje cirkus. Nedivil bych se , kdyby příznivci klasické fantasy tlačili na hráče prasoras, aby si zvolili něco přijatelnějšího a oni se cítili ve světě komfortněji.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Naprostý souhlas s jednou poznámkou.J.F.Payne wrote:OMG. Žádný neviditelný kapuce. Kompromisů proti základní logice už bylo milion. Chceš bonus? Nos si tu kápi. Bonus je svázanej s tím, že kápě je nasazená - to je jasný. Máš kápi nebo přilbu ve městě? Nediv se, že tě místní rytířstvo nebo stráž může kontrolovat, protože jsi podezřelá osoba. Tečka. Ať si to každej promyslí.
Namísto kápě by měla jít vytvořit:
1. jarmulka - pro mágy, gnomy, kneze....
2. Kšiltovka - pro hobity
3. Klobouk pro páprdy
4. Šátek pro piráty a elfy a babicky
....
Je spousta pokrývek hlavny, třeba sombrero jsem videl i na rofových postavách z vyrábení super sexy dračice. Kdyby se našla jedna dve varianty pokrývek hlavy, která nezakrývá tvář, bylo by to fajn. Za mne je silený opruz sundat si jao mag cepici a pak prdelavat kouzla.....
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Dalo by se řešit změnou vzhledu přilbice za klasickou PC hlavu, která klobouk/otevřenou kapuci/otevřenou helmu apod. již má.
Problém je že postava přichází o svůj klasický vzhled obličeje no.
A pak tady jsou ještě ty róby, které přidělávají klobouk.
Tam už by musel profrčet nějakej script ve stylu: Když mě nasadíš, ignoruj vzhled přilby a aplikuj vzhled roby.
Problém by nastal ve chvíli, kdy by se na jednom PC začaly mlátit dvě a více rób...
Problém je že postava přichází o svůj klasický vzhled obličeje no.
A pak tady jsou ještě ty róby, které přidělávají klobouk.
Tam už by musel profrčet nějakej script ve stylu: Když mě nasadíš, ignoruj vzhled přilby a aplikuj vzhled roby.
Problém by nastal ve chvíli, kdy by se na jednom PC začaly mlátit dvě a více rób...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Locknutej spam 
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
-
Dragon Soul
- Obyvatel
- Posts: 140
- Joined: 01:41 13. Feb 2014
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Krysak wrote:Naprostý souhlas s jednou poznámkou.J.F.Payne wrote:OMG. Žádný neviditelný kapuce. Kompromisů proti základní logice už bylo milion. Chceš bonus? Nos si tu kápi. Bonus je svázanej s tím, že kápě je nasazená - to je jasný. Máš kápi nebo přilbu ve městě? Nediv se, že tě místní rytířstvo nebo stráž může kontrolovat, protože jsi podezřelá osoba. Tečka. Ať si to každej promyslí.
Namísto kápě by měla jít vytvořit:
1. jarmulka - pro mágy, gnomy, kneze....
2. Kšiltovka - pro hobity
3. Klobouk pro páprdy
4. Šátek pro piráty a elfy a babicky
...
Je spousta pokrývek hlavny, třeba sombrero jsem videl i na rofových postavách z vyrábení super sexy dračice. Kdyby se našla jedna dve varianty pokrývek hlavy, která nezakrývá tvář, bylo by to fajn. Za mne je silený opruz sundat si jao mag cepici a pak prdelavat kouzla.....
To je rozumný kdyby to byly alespoň ty klobouky je ksicht vidět.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Styl poděkování podtemna za jejich první hromadnou RP akci od spuštění NT
.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Jj, taky se tu chlámuKaTo wrote:Styl poděkování podtemna za jejich první hromadnou RP akci od spuštění NT.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Překousnout to jde. Pokud to zvedne morálku a snahu hrát pěkně tam dole...
Hezky jsme si zaRPili... a hlavně - byli jsme určitě lepší, než ti s postavami nahoře! Jo! Do vašich ksichtů! Jste looseři!
Hezky jsme si zaRPili... a hlavně - byli jsme určitě lepší, než ti s postavami nahoře! Jo! Do vašich ksichtů! Jste looseři!
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Ali: ,,Nien je Elfka. Může si dělat co chce.. Třebas mě trefit šípem mezi oči."
to jsou slova mistra!
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Smutné je to co se ti stane potom, elfko

Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Medituji abych mohl zase pít lektvary, přepínám během meditu na youtube a po nějaké chvilce se ozve nelidský hlas a hluk boje. Naběhl na mě během meditu téměř mrtvý boss, kterého tam někdo zanechal.
Vysóloval jsem si prvního bosse na NT!
Vysóloval jsem si prvního bosse na NT!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Cong!Molly23 wrote:Vysóloval jsem si prvního bosse na NT!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1