quest-nevim kam se to hodi tak to dam sem
quest-nevim kam se to hodi tak to dam sem
vcera me jedno gm zadalo quest - jelikoz s nim mam problemy a mam k nemu spoustu otazek - ohledne "jak si to kdo predstavuje" tak bych ho timto poprosil aby se se mnou nejak domluvil. Erastus Fulmen