VYŘEŠENO: Časové expíky

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

VYŘEŠENO: Časové expíky

Post by kokosak »

Krysak wrote:Tak mé krátké pozorování časovek.

Vypada to ze tiknutí časovek je delěí než jedna minuta cca 2 minuty a deset vteřin. Takže v první fázi drobné zvýšení je kompenzováno velkým poklesem v konečném důsledku. Rekl bych, že časovky zase o něco klesly. To jsem zvedav, kam klesnou dál:D.
Potvrzuju. To není změna k lepšímu.
PUF!
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Časové expíky

Post by Krysak »

Návrh časových XP základní.

Koncept vychází z toho, že expení se zpomalilo na potvorách, ale podle mne by nemělo být klesající tak brutálně na časovkách.


1. jednotiknutí časovek bude 1 minuta
2. hodnocení úroně rp nelze posuzovat počtem účastníků, ale kvůli motiaci k partám navrhuji růst omezit počtem 4
3. Funkce časovek = +(50 - lvl)*(1+(počet členů-1)*25)/100)

Lvl 40, 4 clenové 17xp/min, samotnej 10
Lvl 1, 4 členové 85 xp/min, samotnej 49
Lvl 20 4 členové 52 xp/min, samotnej 30

Moc bych na tom být GM týmem nepřemýšlel a nasadil to. Víc hlav, málo rozumu.....Do neděle bych vám udělal lepší funkci, ale tahle už je ted lepší, než cokoliv, co bylo nasazeno.

Edit: deset členů je nepřápustých, tvořily by se jen tlupy za účelem lovu XP, smysluplná interakce vzniká při max 4 lidech, pak už jsou to jen lovci XP.
Last edited by Krysak on 18:38 22. Apr 2014, edited 1 time in total.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Časové expíky

Post by kokosak »

Mi přijde rozumný. I když bych radši viděl časovky statický.

Edit: a max imum omezení bych viděl spíš na 10, aby byla motivace k hromadnejm akcím.
PUF!
Locked