Chovani v druzine

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Neithan1 »

Jachym wrote: Já byl zvyklý že když někdo přišel do stávající družiny tak napsal alespoň jedno slovo do družiny //Ahoj , kdo chtěl odpověděl teelem. Když se ale někdo rychle odpojil z družiny tak alespoň něco napsal někomu z družiny - Sory jdu jinam atd atd. Ale tady nic vůbec nic , jaksi mi chybí taková ta kamarádská pohoda jako jsem zažil na jiných serverech .
Ak narazas na moj odchod tak to sa fakt nedalo, chvilku som sa aj chcel rozlucit, ale ked som zastavil a vy uz ste pomaly boli u isilskej pevnosti 50 metrov predomnou tak som sa nato vykaslal.

Dalsia vec, bol by som rad ak by ste vy "plysaci" niekedy ocenili aj ine pokusy o hru nez "radodajka" (kazdy s kazdym). Vacsina ludi co aktivne hraju somnou v Pasti hraju samotarov a vyvrhelov tak berte v hre ohlad aj nato ak vam to nedojde ako postavam.

k teme : Mna napriklad dostalo ked som viedol rozhovor s nemenovanou postavou v isilskej pevnosti :

X : co mas s nohou ?
Sigurd : tak za prve to neni noha, za druhe ti potom nic neni.
X : jezis, tak sorry ze sem se ptal.

(vsetko IC)

Dost drsne je tiez to ze kazdy sprosty bojovnik pozna kazdu bestiu a kazdu vec na svete. Ked vidim velkeho ohinveho obra v opustenom dole ktory je jediny na celom svete a nahodou nanho narazim tak je celkom odveci napisat spolubojovnikovi : kukaj ohnivy elemental. :roll:
Last edited by Neithan1 on 14:27 14. Jun 2008, edited 1 time in total.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Kiri »

Neithan1 wrote:.....

X : co mas s nohou ?
Sigurd : tak za prve to neni noha, za druhe ti potom nic neni.
X : jezis, tak sorry ze sem se ptal.

(vsetko IC)
Tak uz se mi pakrat stalo, ze mi ujela anglictina nebo smajl do IC textu, nastesti to prihlizejici vzali s rezervou... ;-)
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Neithan1 »

Zakomponoval si do toho aj biblicku postavu ? Inak to neplati :lol:
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Kiri »

jo no to mi zatim nejak nenapadlo :D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: Chovani v druzine

Post by Phantorris »

Neithan1 wrote:.....

X : co mas s nohou ?
Sigurd : tak za prve to neni noha, za druhe ti potom nic neni.
X : jezis, tak sorry ze sem se ptal.

(vsetko IC)
Jo, jo....
Já třeba taky hraju samotáře občas protivnýho, ale některý hráči by si měly uvědomit že je to chování postavy a neni v tom nic osobního a neposílat potom telly typu: Heej, co proti mě máš(jako hráči), vždyť moje postava tě ani nezná tak proč jsi tak protivnej?
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Chovani v druzine

Post by Krata »

Jasně.. třeba takovej trpaslík a elf, ty se můžou hádat do krve.. nadávat si a tak ale za kompama můžou sedět dva kámoši a smát se u toho
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Rejty »

To je nejvetsi problem. Dost hracu nerozlisuje IC a OOC. Natoz aby se jeste mely smirit s tim, ze postavy maji svuj charakter a ne vzdy je to kamarad, ktery me vezme naexpit.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by kucik »

RESi, to co pises, neni tak uplne pravda (vlastne to neni vubec pravda). Jako pritelicka si muzes vybrat dva stroje. Nekteri s nimi hrali, nekteri hrajou i ted. Ano, nebudes mit tim padem nejsilnejsiho pritelicka, ale to je prave vec volby. Bud hrat podle charakteru a podle toho, co chci bejt, nebo budu brat to nejsilnejsi. Identicky pripad je i s kouzly. Bud mam dobraka, kterej nepouziva nekromancii, nebo chci ten nejsilnejsi build.

Sorry, ale neprijde ti trochu sobecky, chtit predelani famliliaru(mnozne cislo) kvuli jedinymu hraci a to jeste jen proto, aby mohl mit nejsilnejsiho familiara a zaroven nevypadal jako nekdo, kdo chce to nejsilnejsi a kasle na to, ze pouziva nekromancii?

Ne, opravdu to neni poskladano ze zvirat (jak jsem slychal driv), ani to neni z zeleza a sroubku (jak ctu ted). Stejne jako Ivorsky starosta neni minotaur a Karatha nelezi 10 000 mil pod morem. Tohle jsou proste fakta pevne stanovena realiemi sveta.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Kiri »

No, ale zase musis uznat, ze RES psal, at je jakejkoli treba i nejslabsi, ze mu je to jedno (teda mam pocit ze sem to nekde vide)....Golemeeek je Golemeek ... taky sem ho chtel :(
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: Chovani v druzine

Post by Phantorris »

Jojo, fakt to psal na minuly a myslim předminuly strance
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Rejty »

Ja do nej nechci rejpat, ale psat to na 21. lvl, kdy uz pritelicka nepotrebujes na expeni je trochu OT. :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Chovani v druzine

Post by Jachym »

Neithan1 wrote:
Jachym wrote: Já byl zvyklý že když někdo přišel do stávající družiny tak napsal alespoň jedno slovo do družiny //Ahoj , kdo chtěl odpověděl teelem. Když se ale někdo rychle odpojil z družiny tak alespoň něco napsal někomu z družiny - Sory jdu jinam atd atd. Ale tady nic vůbec nic , jaksi mi chybí taková ta kamarádská pohoda jako jsem zažil na jiných serverech .
Ak narazas na moj odchod tak to sa fakt nedalo, chvilku som sa aj chcel rozlucit, ale ked som zastavil a vy uz ste pomaly boli u isilskej pevnosti 50 metrov predomnou tak som sa nato vykaslal.
Ne na tebe jsem ani nepomyslel , ale dělá to hodně lidí ani nemusím konkretizovat.
Jinak postavy - No moje postava zná už dost postaviček na serveru , takovej Ynne nebo jak se jmenoval - ten kolem sebe stále plival tak bylo jasné že k tomu jaksi do party moc nemůžu ani se jí nechce , že hraje zlého - ne.
Menhiri Dierta
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Chovani v druzine

Post by RES »

Rejty tak ted ses vedle jak ta jedle ja o tom golemovi psal hned po waipu zda nejde udelat a klidne slabej tak nechapu co sem ted pises ze to pisu teprve ted kdyz ho nepotrebuju rikate jak se snazite hracum vyhovet a pritom kdyz o neco zadam jak dlouho nic se nedeje a jen me dal jebete za hovadiny to je to vyhoveni?
A kucik asi nechape co je tu napsany a jede jeho kampan proti RESOVI dal :wink:
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Chovani v druzine

Post by RES »

Rejty jeste si nemuzu odpustit dodat.
Podle procitani techto stranek RES vlasne dela party na expeni a stezuje si sam na sebe ale to vse jen na jednu stranu.
Pac na druhou stranu podle vas chodi jen s golemem at je ten nejsilenejsi zabijak jak tu o nem stale TAK NEKDO PISE CO KUCIKU? :roll:
A hraje s golemem jen pro jeho silu.Nikdo nebere v potaz ze od waipu o to zadam ted opet a nejen ja si to pral proste nekdo rad hraje maga s coklem a nekdo unej rad vidi golema stroj ale ne letaci ozubene kolo to je jak v psycho hororu :roll:
Ten golem at je lamka jako ty co tu vzdy brecej to same rikam odzacatku jde me jen o vzhled at si hru hrac uziva tak jak si predstavuje kdyz se tu hracum snazi vyhovet.
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Chovani v druzine

Post by RES »

Takze to schrnme :P Po dlouhej dobe Flam RES zase rozbouril stiznosti sam na sebe kde se zjistilo jeho hromadne brani party expeni jich a vzaveru vlasne chodi sam jen s golemem protoze snim hraje at je ten nejsilnejsi.Vyhazuje nezname hrace z party at je zase nekdo pribere a dela to schvalne at stve DM a behaji pres tri a vice lokaci a to vse stihne za vikend pac jen tehdy ma trochu vic casu nekdy :lol:
Nekdy je to vazne zabavne cteni ale zacina bejt nudne. :roll:
Je cas zamknout a smazat :wink:
Locked