-stáhnul sem všechno co je potřeba, a to by snad psalo jakej hak mi chybí atd.
-další možnost je že je zakázanej přístup z mý IP, nebo mám ban, nebo nevim
no tak sem vyzkoušel novou postavu a nic i stou sem zavedenrosnicka wrote:nebo blbe udelanou postavu
ja si rikala ze to nekde je, priste hledej šmudlo a odkaz
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... en#p210705
kontroloval sem a zkoušel sem i jiný klíče ani s jedněma nic.Molly23 wrote:Zkontroluj si registraci na stránkách Thalie jestli máš správný thalia klíč atd. To už tu taky bylo.
zkoušel barbara a nebo bojovníka a žádný skillpointy.Shaman88 wrote:Dáváš první level tuláka a žádné skillpointy při tvorbě postavy?
Co je ti nejasný na tom, že každá nová založená postava MUSÍ být založená s prvním levelem zloděje/rogue?sircervic wrote:zkoušel barbara a nebo bojovníka a žádný skillpointy.Shaman88 wrote:Dáváš první level tuláka a žádné skillpointy při tvorbě postavy?
aha to jsem nějak přehlíd, v tom případě se omlouvámJ.F.Payne wrote:Co je ti nejasný na tom, že každá nová založená postava MUSÍ být založená s prvním levelem zloděje/rogue?sircervic wrote:zkoušel barbara a nebo bojovníka a žádný skillpointy.Shaman88 wrote:Dáváš první level tuláka a žádné skillpointy při tvorbě postavy?
Tady máš návod: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 87#p195287
Pak to půjde.