Jistěže vše, co dokáže dělat různobarevná světýlka, aniž k tomu potřebovalo křesadlo, troud, pochodeň a potravinářské barvivo.
"Spravedlnost" by jedině nastala, kdyby VŮBEC neexistovala podpora různých přítelíčků a povolaných, leda jen těch knižních, a pak by nebylo na koho házet všchny ty prskavky. A konečně by potřebovali poctivé žoldáky nebo sedláky na eskortu z jedné magické věže do druhé.
Ale pssst....moc bych to tady nerozšiřoval. Třeba samotní kouzelníci ještě neví, jak moc jsou mocní, tak jim to nebudeme říkat, ne?
Vážně: Pokud mluvíme o základních povolání, mám za to, že s trochou píle je mág opravdu nejsilnější. Když tedy neuvažujeme šílené kombinace jako kněz/bojovník.