Devast na luk zní hezky, ale...dělá to jen rozšíření násobitele kritiku. Jako jo, je to hezký, ale...je to nutný?
Na druhou stranu má luk má omezení DMG z bonusu ze síly, takže většina luků maxovanou sílu nevyužije. AA na nic jiného než na luk dělat nejde, tudíž většina luků je pak AA nevyužito.
To že pokud jede AA na luk přes STR, má na pikaču AB oproti DEXovýmu AA je věc další.
Suma sumárum: Podle mě je omezení DEXy pro AA na zbroji blbost. Pokud tým řekne, že není, tak sluníčko kvůli tomu svítit nepřestane a všichni DEXoví AA budou nosit jiný brnka. Howg.
edit after "ninjed by" Nalk: Tak nějak

.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín