Omluvy
Re: Omluvy
Prosím všechny, co mi plní schránku požadavky a hlášeními, aby se zařídili beze mne a jinak. Nemám na to teď čas. Až budu mít, pozná se to na foru oprav chyb.
Re: Omluvy
Omlouvám se za sebe a DragonSoula, že jsme nedorazili na domluvenou hru. DX ví.
Dohodu na době hraní dáme přes PM nejspíš
Dohodu na době hraní dáme přes PM nejspíš
"Don Salieri je hodný člověk, který má hodně přátel, a těch, co ho zradili už moc není. Don Salieri je také lidumil, který lidem rád pomůže, když si za ním přijdou pro radu nebo pro pomoc, ale to samé Salieri očekává od nich. Někdy se může stát, že se don Salieri rozhodne, aby jeho nepřátelé zmizeli do jednoho."
Re: Omluvy
Omlouvam se pripadnym navstevnikum vypraveni, ale s nejvetsi pravdepodobnosti se vecer nedostavim :/.
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Re: Omluvy
Velmi se omlouvám všem kdož se dnes v podvečer sešli u kašny. Strašlivý NekroTELECOMant odstřihl tenké nitky mého vědomí a nechal mě propadnout do hlubin zapomnění. (// ty zatracený zmetci z O2 zas dělaj něco na síti
)
Snad se k vám tento zoufalý výkřik donese.
Morco
Snad se k vám tento zoufalý výkřik donese.
Morco
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní
Re: Omluvy
V následujícím týdnu až do 4. září budu jen výjimečně, až vůbec. V urgentních záležitostech tedy prosím kontaktujte jiného člena týmu.
PUF!
Re: Omluvy
Kolega ma teď 14 dni dovču takže teď po tu dobu nebudu ve hře vyjma přes den a nebo i večer tento patek či neděli. Pak jedine večer až za těch 14 dní.
Tak se omlouvám za sníženou aktivitu.
Tak se omlouvám za sníženou aktivitu.
Nimoen Nera
Re: Omluvy
Omlouvám se za neúčast na Svennově pohřbu. Popletla jsem si časy(Všechny Svennovi akce začínali v 20:00. Měla jsem to tak zafixované), ale vážně jsem tam chtěla být. Zároveň bych chtěla poprosit jiné hráče jak se s takovou situací naložit, aby moje postavy nemuseli chodit kanálama.
Re: Omluvy
Hele Nimoen by taky na 100% šla, ale holt z časových důvodů nemůžu. Někdy to prostě postavy musí odsrat za nás, jako když jsem nedávno zapomněl já hráč dát do jedné knihy poděkování jiné postavě a teď to holt odsere Nimoen. Ani postavy nejsou božské a bez chybyMay wrote:Omlouvám se za neúčast na Svennově pohřbu. Popletla jsem si časy(Všechny Svennovi akce začínali v 20:00. Měla jsem to tak zafixované), ale vážně jsem tam chtěla být. Zároveň bych chtěla poprosit jiné hráče jak se s takovou situací naložit, aby moje postavy nemuseli chodit kanálama.
Nicméně věci může být spousta. Cestování, rodinné problémy, problém na cestě na hřbitov (třeba tě přepadli banditi nebo drowove) atp atp.
Nimoen Nera
Re: Omluvy
Velká omluva těžce zkoušené partě hráčů za mé technické kiksy. Snad vás to moc nedožralo
.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Omluvy
Dlouho jsem se nesmál tak dobře, jako když během rozhovoru přiběhl náhodný žoldák a začal vraždit Jiřího. Takže myslím, že jsme to všichni brali dobře.Fryn wrote:Velká omluva těžce zkoušené partě hráčů za mé technické kiksy. Snad vás to moc nedožralo.
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"
Re: Omluvy
Omluva skupině hráčů kteří dnes očekávali mou asistenci. Hodil mi do toho vidle náročný pracovní týden.
Ten příští si však rád některý z dnů pro slíbenou hru vyhradím.
Ten příští si však rád některý z dnů pro slíbenou hru vyhradím.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Omluvy
Omlouvám se, ale do konce měsíce nebudou ani malé posuny ve velkém questu. Jen dohraju drobnosti co jsem slíbil, musím se víc věnovat práci.
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Omluvy
Omluva za nenadálé opuštění uprostřed divadelní hry. Tušil jsem, že to tak dopadne a budu muset off, přesto sem to zkusil a aspoň na kousek hry se podíval.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář