Omezeni Summonu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Omezeni Summonu

Post by nomis_b »

Hacanus wrote:Daanri - no ale pri pocte volnych slotu na kouzla si carodej nizsiho levelu muze po tom, co mu jeho summona sejmou akorat zajit nekam do tepla a cekat dalsi pulhodinu na dalsi pokus :D
Nebo mit namemorovynych vice summonu :lol:
Holt no kdo umi tak umi.. a na nizsich lvlech doba mezi meditacema je dost kratka.. takze nejake to RP sezeni v hospode neni az tak dlouhe..

Btw jsem predtim hral kouzelnika hral dost davno (3nrbo vic let??) a uplne bez summonu, tady na Thalii se ale i pri malinkem talentu z nej stava zabijeci masina a hlavne solista, kterej dava vsechno SAM. to podle me neni dobry pristup.
Jasne, ma mi tmoznost xpit i sam, ale ne tak, ze da cokoliv na serveru sam. a to i to, kde si particka 3-4 postavicek na stejnym lvlu neskrtnou.
A zase se craftí...
User avatar
Hacanus
Obyvatel
Posts: 139
Joined: 19:08 18. Sep 2007

Re: Omezeni Summonu

Post by Hacanus »

Nomis - souhlas :D taky myslim ze carodej se hraje nejlepe v druzine kde neni zavisly jenom na svych kouzlech ja osobne sam chodim vyslovene nerad radsi pomuzu bojovnikovy nejakym boostem a mame z toho prospech oba, taky souhlasim ze carodej na EPIC levelu je uz hodne silna postava ale pak uz neni zavisly az tak moc na summonovi kdyz chce sam ziskat nejake expy ne? :D :D
Asshen Shugarr "Drakobijce" - bojovnik oslehany plameny mnoha bitev, neformalni brucoun, nekdy dost naladovy se zalibou v nejapnych zertech, boji, kriku umirajicich a krvi ..
Esstarriol Eldarrhean - moudry carodej z lesu Prahvozdu bojujici proti temnym silam, patrajici po vrazich svych rodicu.
User avatar
Hacanus
Obyvatel
Posts: 139
Joined: 19:08 18. Sep 2007

Re: Omezeni Summonu

Post by Hacanus »

Jo a holt vic jak dva summony VII na 13. lvl nenamemorujes kdyz nemas penize na amulety a prsteny inteligence +2 :D
Asshen Shugarr "Drakobijce" - bojovnik oslehany plameny mnoha bitev, neformalni brucoun, nekdy dost naladovy se zalibou v nejapnych zertech, boji, kriku umirajicich a krvi ..
Esstarriol Eldarrhean - moudry carodej z lesu Prahvozdu bojujici proti temnym silam, patrajici po vrazich svych rodicu.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Omezeni Summonu

Post by nomis_b »

Hacanus wrote:Jo a holt vic jak dva summony VII na 13. lvl nenamemorujes kdyz nemas penize na amulety a prsteny inteligence +2 :D
co treba byt zamereny na nejakou skolu magie :wink:
Sice tim dostanes zakazanou jinou a to te hodne oslabi, ale me se to tak vice libi. Proste nejses uz pak vsestranej, ale zas to co delas, delas poradne :D

btw: prave kouzelnik ma s penezi nejmensi problem protoze nepotrebuje utracet tisice za zbroje,zbrane, rukavice , boty, leceni , lektvary .. atd ... ani nekomu platit za sve oziveni, protoze v neviditelnosti proste neumres.
Kdyz to srovnas co vsechno si musi poridit valecnik, kouzelnik jasne vede. (az pak na vyzsich lvlech je problem s cenou svitku, ale to uz zase dungeony vynaseji vice a bojovnici stejne setri na lepsi vybaveni dal a dal.. a svitky vyzsich lvlu se stejne objevuji jen obcas.)
A zase se craftí...
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Omezeni Summonu

Post by Sveneld »

BTW: pred wipem stala nejlepsi povolavaci knizka kolem 70k pokud si dobre vzpominam, ted sem ji videl ani ne za 20k
docela blbost ne, kdyz blba +1 zbran driv stala par stovek a ted stoji 8k....
navic je to ZASE podpora tech kouzlicich...
nwn
Erkwinn
Poutník
Posts: 93
Joined: 22:35 16. May 2008

Re: Omezeni Summonu

Post by Erkwinn »

Mnojo....kouzlící povolání si vždy vystačí z levnější výbavou než bojovníci.S tím se musí počítat.
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Omezeni Summonu

Post by Zyga »

Sveneld wrote:BTW: pred wipem stala nejlepsi povolavaci knizka kolem 70k pokud si dobre vzpominam, ted sem ji videl ani ne za 20k
Vono je to takhle levny? kde sou ty casy kdy clovek musel mit aspon 9. aby si moh koupit tu nejhorsi povolavaci knizku :( s takovou cenou se nedivim ze dneska summoni vo stosest kazdej trouba
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Omezeni Summonu

Post by Sveneld »

s dnesnimi cenami by nejlepsi mela stat alespon mega - vzdyt je to prec drahe dilo jez si nedovoli kazdej trouba
nwn
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Omezeni Summonu

Post by Rejty »

Neprehanite to trochu? Kdo si koupi povolavaci knizku na nizky kruhy kdyz bude stat dvacet tisic? Kdyz si na ni mag vydela, tak uz ji nebude potrebovat...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Omezeni Summonu

Post by Zyga »

Rejty wrote:Neprehanite to trochu? Kdo si koupi povolavaci knizku na nizky kruhy kdyz bude stat dvacet tisic? Kdyz si na ni mag vydela, tak uz ji nebude potrebovat...
Jenomze bez knizky nemuzes ziskat skill povolavani, kterej se dost vyplati kdyz tak vidim co z toho leze. je to jako kdyz si zaplatis drahou soukromou skolu protoze statni sou k nicemu (jenom priklad, me ty statni nevadej)
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Omezeni Summonu

Post by nomis_b »

No hele sou 3 knizky:
prvni tusim dovede nastavit lvly 1-4
druha 1-7?
treti 1-9

Takze kdyby prvni stala 20.000 tak opravdu nema smysl. btw nejsou tam nejaci zazracni summoni, takze momentalni stav tusim 2000 neni spatny.

Ta nejvetsi by klidne jiz za tech treba 300.000 byt mohla.. i kdyz .. uprimne to sem nikdy nemel a asi bych se k tomu dostal tak nejdrive tak na 20lvlu. A to uz prestava mit smysl.

Podle me cena 100.000 by mohla byt primerena, jako ze bych na ni fakt setril a mohl ji dejme tomu na 17lvlu koupit.
A zase se craftí...
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Omezeni Summonu

Post by Zyga »

pred wipem myslim stala ta nejlepsi okolo 70000, nastavil bych to podle ceny zbrani, 10000 - 50000 - ? (+3zbran sem este nevidel)
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Omezeni Summonu

Post by Krata »

jasně.. na tu třetí sem si vydělal včera a ani mi to moc nedělalo problém, pak by stačilo bejt ve hře a každejch půl hodiny cvičit skill v laboratoři a budu mít silný sumony.. bojovník si na své zbraně musí čekat jednou za restart a ještě není jisté že tam budou, stojej pěknej ranec a ještě nejsou ty zbraně tak užitečný jako povolat si třeba tu mantikoru, nakouzlit ji a poslat ji kupředu..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Omezeni Summonu

Post by nomis_b »

Zyga wrote:(+3zbran sem este nevidel)
Mrkni k demonovy do Cheel pod cenami se ti protoci panenky :roll:
A zase se craftí...
User avatar
Hacanus
Obyvatel
Posts: 139
Joined: 19:08 18. Sep 2007

Re: Omezeni Summonu

Post by Hacanus »

No ja mam knihu povolavani mistra koupil jsem ji asi za 25000 ale jak hledam tak hledam a tu mantikoru jsem tam nenasel :D :D
Asshen Shugarr "Drakobijce" - bojovnik oslehany plameny mnoha bitev, neformalni brucoun, nekdy dost naladovy se zalibou v nejapnych zertech, boji, kriku umirajicich a krvi ..
Esstarriol Eldarrhean - moudry carodej z lesu Prahvozdu bojujici proti temnym silam, patrajici po vrazich svych rodicu.
Locked